www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Luna
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 06, 2009 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bitno... Wink uzivaj

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 17, 2009 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije Luna kao što je nekad bila Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Nije Luna kao što je nekad bila Wink


Slazem se nekako Wink i ako nova pesma "panika" se slusala letos...
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 23, 2009 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rada_zemunka je napisao/la sledeće:
Meni se ova nova luna ni malo ne dopada, ne znam sto, ali ja sam kao dete slusala "zeleno...zelenooooooooooo oko moje zeleno"i tako te pesme, i to je bila luna koji sam ja volela, a ovo sad je sve novokomponovano s**nje...



Panika, panika hahahahah ..

Tragično Wink

Maja strašno fali grupi i to sve vidi a i bogami očituje na grupi .. koja je bez reda i discipline. Neutral - pa minjaju svako malo pjevačice ...

Eh zeleno .. oko moje zeleno Razz ..
 
milosbg1987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 23, 2009 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jedan remix pesme Panika

http://www.youtube.com/watch?v=Y0TJIWdu_iE
 
mdy89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 23, 2010 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da im je jedna pjevačica suvišna. Ali hajd, nešto novo i zanimljivo.
 
Grim™
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 133
Mesto: Zagreb, trenutno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 29, 2010 10:08 pm    Naslov poruke: Luna 2002 Na vrh strane Na dno strane

Zanima me kad je tačno izašao album 2002 od grupe LUNA. Tačan datum me zanima, ako bi iko mogao to pronaći...

ili barem informacija da li je pjesma 2002 izašla prije albuma i koliko, opet datum je bitan....

ako ništa barem mi recite koja izdavačka kuća je izdala taj album, da mogu nastaviti potragu u tom smjeru.... Smile


unaprijed hvala....

edit by nastasenjka: teme su spojene...malo vise paznje prilikom otvaranja novih, molicu lepo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Luna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon