www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Racunar mi je mnogo spor?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
-=SkoRpiOn=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2008
Poruke: 75
Mesto: ~ D ~

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Racunar mi je mnogo spor? Na vrh strane Na dno strane

Trenutno mi je racunar mnogo spor, to ranije nije bilo tako,
mozda ovde neko zna zasto, vec sam ga zbrisao kompletno i postavio Windows iz nova, nemam mnogo programi instalirano na comp, posto ga samo koristim vise za posao i za internet. Mozda je neki Hardware u pitanju koji je pokvaren ?



_________________
Ako hoces da promenis svet, pocni od sebe! ~ Confucius ~
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda je i samo dotrajao...
Ne radi komp isto nakon 5 godina kao shto je radio chim je kupljen...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije ni kompjuter toliko spor danas, koliko smo mi postali nestrpljivi da cekamo. Very Happy

Da nisi pokupio nesto preko Interneta?

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Northon Antivirus i losa konfiguracija su smrt za comp.. mozda ti je to.. ako je to.. otarasi se njega i inst nesto jednostavnije.. da ti cuva CIST comp od uljeza a ne da ti cisti vec napunjen racunar

_________________

--_make love not war_--
 
7-NIKOLA-7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze biti da je i hard jer meni pre par meseci crko a mesec dana pre je poce da bude spori i svakim danom sve sporiji dok jednog nije stao sa radom Very Happy
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi vremenom programi koje koristis postaju zahtevniji i zato ti je racunar sporiji, probaj da kupis jos ram memorije, moguce da ce ti ubrzati rad kompa.
 
DJ-Goran
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 150
Mesto: negde u Svajcarskoj

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 22, 2009 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za pocetak prvo otvoris kuciste i lepo fino usisivacem ocistis ventilator

ne bi bilo lose da ga skines fino pa lepo to ocistis , naravno prvo ga skroz skini sa struje

e onda verovatno ti fale drajveri za chipset koje mozda nisi instalirao kad si podizao windows

a imas tu jos nekih zezalice kao novija verzija flash playera , koji browser mozila itd...

i naravno koji AV koristis
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 24, 2009 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce da je do hard diska, to je znak kad zavrsava karijeru. Proveri napajanje. Jer vremenom ne obezbedjuje normalnu struju i napon, pa se desava da racunar zablokira, restartuje i sl.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 13, 2009 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogasi sve programe koji se podizu sa Windowsom i burgijaju u pozadini - nepotrebno. Pregledaj i sve aktivne servise, pa pogasi one koje ne koristis svakodnevno. Potrazi listu aktivnih servisa na putanji Start/Settings/Control Panle/Administrative tools/Services. Jos jedna pomoc: Kucaj u pretrazivac Make your Windows Xp 2000 clean and run fast i skini sliku sa objasnjenjem. U konkretnom slucaju radi se o mogucem ubrzanju masine zarad lakseg igranja, ali verujem da ce pomoci i u tvom.

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Amel*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Mar 2009
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 23, 2009 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Nikolom da je do hdd-a. A sto kaze Kosta da proveris napajanje,ako ti ono slabije hdd ce malo po malo da ti crkava i jednom ce da stane.To se i meni desilo na proshlom kompu,imao sam napajanje ATX 300 W (msm ne moze biti gore),i kada sam kupio modem za wireless net pocheo je hdd da crkava i jednog dana je crkao. :/ Mogao si nam napisati koju konfiguraciju imas. Ako ti je neki stariji rachunar ja bih ti preporuchio jednu werziju windowsa Tinny XP. Iskljuchene su neke funkcije ali je rachunar znatno brzi. Ja sam ga koristio neko wreme. Poz
 
DjZoka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 15

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 21, 2010 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto neko rece gore otvori komp i ocisti ..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Racunar mi je mnogo spor? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon