www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fotografija meseca ~maj~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  

Autor fotografije meseca ~maj~ je:
MUSTANG8
25%
 25%  [ 13 ]
Jovana92
3%
 3%  [ 2 ]
Milos_90_Nis
7%
 7%  [ 4 ]
Kubanka_
15%
 15%  [ 8 ]
Ljubisa1
1%
 1%  [ 1 ]
serijski-ubica
3%
 3%  [ 2 ]
tea92
3%
 3%  [ 2 ]
radeni
0%
 0%  [ 0 ]
Zemovka
17%
 17%  [ 9 ]
JanaHM
0%
 0%  [ 0 ]
filicka
1%
 1%  [ 1 ]
nextajox
1%
 1%  [ 1 ]
~SonicLady~
0%
 0%  [ 0 ]
misspoptrash
17%
 17%  [ 9 ]
slakoleonac
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 52

Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 30, 2010 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isto tako i bez glasova s laznih naloga, ako je moguce Wink


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 30, 2010 6:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mora da bude PS, moderni fotoaparati (pogotovo oni skuplji) u sebi sadrze softver koji u mnogo tacaka moze biti bolji, precizniji i lakshi za korishcenje od vec pomenutog. Ako bi upotrebu istih proglasio fotomontazom onda bi (sa tehnicke strane) i upotrebu "black&white" tehnike isto tako po "default"-u morao da proglasish montazom, primera radi.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 30, 2010 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Tesko za odabrati..lijepe slike su ZEMOVKA I filicka jer su slike najorginalnije..ostale mi sve lice kao od negdje copy past a to ne volim Mr. Green

Medjutim kada sam vidjela sliku misspoptrash i jos shvatila da je to BAR definitivno moj glas ide za

BAR i misspoptrash Mr. Green


Daaaa, slikano otprilike ispred hotela. Smile
I moj glas ide za misspoptrash. Smile

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Kubanka_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 07 Apr 2010
Poruke: 8
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 31, 2010 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na glasovima, zaista ih cenim...ali sam primetila glasove sa laznih naloga Smile tako da je ovo moja druga i poslednja slika ovde postavljena Smile
pozdrav.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 31, 2010 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steta sto se ova teme upropastila. Confused

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 31, 2010 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Isto tako i bez glasova s laznih naloga, ako je moguce Wink



Kubanka_ je napisao/la sledeće:
Hvala na glasovima, zaista ih cenim...ali sam primetila glasove sa laznih naloga Smile tako da je ovo moja druga i poslednja slika ovde postavljena Smile
pozdrav.




Postoji cak jedan "lazni" nalog i taj glas svakako nece biti uracunat, odnosi se na glas clana tikii85 jer ima istu ip adresu kao autor fotografije za koju je glasao/la Wink Svi ostali glasovi pripadaju ovde dobro poznatim licima, tako da je nepotrebno pricati o nekim brojnim laznim nalozima, a isto tako nema potrebe da se pojedinci ovde oglasavaju samo kako bi sabotirali temu. Ako vam se nesto ne svidja - pa ok postoje i druge teme, a negativnu energiju kanalisite negde drugde Wink

Hvala na razumevanju.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
MUSTANG8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Dec 2008
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 31, 2010 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tikii85 je moja sestra.......koja je glasala za mene sa drugog kompjutera....posto imamo dva racunara....a jedan internet koji je ruterom razdvojen.....ali svejedno ne mora da se racuna taj glas...nije razmisljala unapred da je ista IP adresa .
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 01, 2010 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na osnovu vaših glasova, autor fotografije meseca maj je Arrow Kubanka_ Very Happy

čestitamo Wink




Nadam se da vise nece dolaziti do prepirki do kakvih je doslo u toku ovog meseca i da ce autori fotografija ubuduce citati pravila teme, kako za postavljanje fotografija, tako i za glasanje i da ce konacno razumeti da se racunaju samo glasovi koji su upisani u temi, a da je anketa ovde kako bismo uvek imali na oku ko su autori fotografija koje su u konkurenciji za fotografiju meseca Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Fotografija meseca ~maj~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon