www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je filozofija? Da li je suvisna ili ...
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je zivot svakog od nas. to je kao jedan " organ" u mozgu svakog pojedinca. chovek dok razmishlja on filozofira. najlepsha je bash ta originalna filozofija svakog od nas , provocirana nashim saznanjima, pamecu ,uchenjem i iskustvom . ne postoji chovek koji se sa tim ne susretne bar jedanput na dan. filozofija je nachin nasheg zivota.filozofija su nekakva objashnjenja koja sebi pokushavamo da dajemo, nekad sa uspehom , nekada ne...pojedini to znaju bolje, drugi pak manje da objasne, ili vecim masama priblize i naprave autentichnim za uvek. razlika je izmedju "filozofa" i "nefilozofa" bash u tome. njihova moc da to na svima razumljiv nachin predoche.

svi smo mi filozofi, to je deo nasheg dnevnog zivota i razmishljanja u njemu i oko njega Exclamation



_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto znam, ja sam ekonomista....i meni u mom poslu filozofi samo "smetaju".
Ej, filozofi ovo smetaju je pod znacima navoda, da se ne uvredite nesto....!!!!!!!!!!

Inace, ponekad mi je lepo razgovarati s njima....sto da ne.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filozofija je ono što nam određuje svjetonazor. Ipak, svima nama katkad dođe da se pitamo, tko smo, šta smo, odakle dolazimo i gdje ćemo stići. Odgovori na ta pitanja nisu jednostavni, i o njima se može tek filozofirati, tj. razmatrati između beskonačno mnogo mogućih solucija.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filozofija je prvi čovekov pokušaj ''mirenja'' nauke i religije,tj. prvi pokušaj njihovog izjednačavanja.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filozofija je super za izraziti svoja razmišljanja te razraditi neku perspektivnu budućnost
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filozofija je univerzalna znanost naravnoga reda

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
tripo 41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2010
Poruke: 41
Mesto: Na strani sjevernoj

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 14, 2010 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filozofija je presipanje iz šupljeg u prazno i obratno. Riječ filozofija se u Bibliji spominje samo jednom i to jednom je dovoljno da se sve kaže o njoj, a to je "da se čuvamo da nas ko ne zarobi filozofijom i praznom prevarom". A sva skoro filozofija je prazna filozofija i prevara je.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sta je filozofija? Da li je suvisna ili ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon