www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Utjeha
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno tamo imam kucu Mr. Green
Predivno je stvarno, ima kafica, restorana, voda je cista, proved je odlican...









Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Sub Apr 22, 2006 3:02 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada bio,ali po onome sto sam procitao i vidjeo na slikama steta je ne posjetiti Utjehu

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sm da je pravi raj nisam jos bila ali planiram da odem ovog leta, pre par dana neki prijatelji koji su tamo bili su mi pricali da je zaista prelepo
 
duda986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 6
Mesto: Backa Palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam bio ali sudeci po slikama jako lepa plaza
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki dan slusam price drustva koje je bilo na ovoj plazi i gledajuci ove slike zaista sam odusevljena i moram obavezno da odem na ovu plazu bar jedan dan jos ovog leta
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

utjeha je ok, mnogo dobro mjesto ya pobjec od guzve..mada se i na uttjesi desi nekad ....u svakom slucaju Hvala Medu Djurovicu i njegovom bratu za onakav kompleks Tropicana- Roky Beach 8) Mad 8) Mad
 
Mika_14
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plaza je super, samo sto je jako guzva... ja sam bio ove godine, stvarno treba otici i videti, uvece ima i super provod po kaficima na plazi..
 
GrimStone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 109

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam tamo letovao 2god zaredom pre jedno 7-8god. Mesto je malo, dobro je za odmor. Tada je provod bio dosta los, ne znam kako sada stoje stvari.
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sam cula...Moje drugarice su upravo tamo...I super se provode!!!!
 
gvozden
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 1

PorukaPostavljena: Čet Maj 28, 2009 2:07 pm    Naslov poruke: letovanje u Utjehi Na vrh strane Na dno strane

Dali neko može da mi napiše koliko je udaljen smeštaj (apartmani) od plaže
 
10sanja20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 35

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 14, 2010 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ova tema je stara jedno 4-5 godina....htela bih da čujem mišljenje ljudi koji i dalje posećuju utjehu...kakva je danas...ima li prevelike gužve, da li je i dalje tako čisto...prvi put ću tamo letovati, i to sama...hoću li se smoriti ili ne? Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Utjeha Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon