www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ubistvo s predumišljajem
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Ubistvo s predumišljajem Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najljepših filmova koji sam gledao.Možda sam pristrasan jer u njemu igraju moji omiljeni glumci.

Ubistvo s predumišljajem

Dvije ljubavne priče, koje su isprepletene iako se odvijaju u dvije epohe međusobno udaljene pola vijeka. Bulika, savremena beogradska djevojka i Bogdan, ratnik iz Moslavine, u 1992. Bulikina baka, rafinirana beogradska ljepotica iz visokog drustva i Krsman, seljak sa Kopaonika i oficir OZNE, u 1944. - u dva različita rata susreću se sa sudbinskom tragikom kao neizbježnom istorijskom odrednicom balkanskog prostora.

rezija: Gorcin Stojanović
scenario: Slobodan Selenić
uloge: Branka Katić, Ana Sofrenović, Sergej Trifunović, Nebojša Glogovac, Dragan Mićanovic, Ljubiša Samardžić.


Kakvo je vše mišljenje o ovom fuilmu?



_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
patis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj film je mnogo dobar samo sto je malo tuzan na kraju...
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra prica, izuzetno zanimljiv film, ali previse tragican: ljubavi osudjene na propast, zivoti usmereni ka smrti, surova vremena kao vecna tema naseg okruzenja.
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od retikih nasih filmova koji ima konkretnu radnju. Glumci su super... ne mozes da ne zaplaces gledajuci ga. Po meni spada u kategoriju boljih domacih filmova
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako kvalitetan domaći film, šteta što nema više takvih

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od dva domaca filma koje volim. Drugi je Profesionalac, mada je Ubistvo s predumisljajem bez premca Smile
 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super je film, i jedan od retkih "novijih" koji su bas dobri, s obzirom da nasa kinematografija u poslednjih 15tak godina nije bas sjajna

_________________
And when the rain begins to fall, you ride my rainbow in the sky. And I will catch you if you fall, you never have to ask me why...
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno odlican film... totalno je ostavio pozitivan utisak na mene.
 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaaako dobar film!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican film, odlicni glumci, i mozda Sergejeva po meni najupecatljivija uloga

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 27, 2009 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini mi se da sam gledao film ako se nevaram

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 18, 2010 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od naših boljih filmova, sa sjajnom ekipom glumaca.Film koji je ocrtao događanja, na žalost, dva povezana života u dva različita i surova vremena. Glogovac je inače jak i kvalitetan glumac, i ovom ulogom još jednom je potvrdio i dokazao sve svoje kvalitete. Isto tako mogu reći i za Branku Katić kao i Sergeja Trifunovića.
Lično...mene je film jako potresao i na žalost, teško ću se moći nakanuti da ga pogledam još jednom. Scenu u kojoj ga nalazi i prepoznaje po čarapama mislim da zadugo još neću biti u stanju pogledati.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Ubistvo s predumišljajem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon