www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Football Manager
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 25, 2009 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim verzije menadzera vec duze vrijeme,ali sam bio pauzir'o 5-6 mjeseci...Sad mi se vratila zelja za igricama i ubijanjem vremena,A FM je odlican za to... Very Happy Nazalost imam praistoriski komp,pa se moram zadovoljiti sa FM 2008 Rolling Eyes ...Sad sam skino sve grbove i dresove vaznijih liga. Smile A tek sad vidim da je FM k'o voznja bicikla,kad' jednom naucis igrati uvijek znas... Very Happy Beitar me izbacio iz kvalifikacija za LS,ali zato derem u ligi...Ne trgujem nesto pretjerano,uglavnom sve sto mi treba nadjem u svom omladinskom timu...Ali doveo sam nekoliko igraca iz nasih nizih liga na preporuku skauta,i nisam se pokajo...Sad pred derbi sam prod'o Koromana za 6m (kad sam debil Evil or Very Mad ),pa sam prezadovoljan ovim dole ishodom... Smile


_________________
 
markoskipina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Okt 2008
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel mi moze neko reci odakle da skinem torrent...ali da je ispravan...??


Very Happy Smile Surprised

_________________
skippy
 
Jurke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 36
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 20, 2010 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala momci

_________________
We shall not, we shall not be moved,
We shall not, we shall not be moved,
Just like the team, that's gonna win the Football League - again!
We shall not, we shall not be moved.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Football Manager Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon