www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

biti s nekim druge rase
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne

mislim da je jako glupo rasudjivati coveka po rasi i boji koze, valjda je vazno kakav je ko covek i da li se slazes sa njim



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam rasista....u redu je imati razne rase za prijatelja...ali da bude moj muz?!...ne....ne...nikako!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lavlje Srce je napisao/la sledeće:
nisam rasista....u redu je imati razne rase za prijatelja...ali da bude moj muz?!...ne....ne...nikako!


i po cemu onda nisi rasista?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pitanju je estetski efekat dameski - nisu joj privlacni za oko.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e kad se ti ne bi umesao Mr. Green

pusti devojku da odgovori

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec je odgovorila Wink
Lavlje Srce je napisao/la sledeće:
imala sam prijatelja i kolegu crnca u Ceskoj kad sam radila...ali nikad mi nije palo na pamet da ga gledam kao fizicki privlacnog muskarca...meni uopste crnci nisu privlacni...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 27, 2010 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti sa nekim druge rase?
Ne vidim u čemu je problem. Ako ćemo čovjeka posmatrati i odnositi se prema njemu drugačije samo zato jer je druge boje, zar to već nije onaj podsvjesni rasizam? Ako bih iskreno voljela nekog čovjeka radi kvaliteta i duše koju u sebi ima, zašto bi mi smetala njegova boja kože?
Da li bi ga prihvatili moji roditelji? Vjerovatno vremenom da, što bi značilo probleme u samom početku, ali sam uvijek bila od onih osoba koje su znale da odbrane i sebe i sebi drage ljude, pa bi tako bilo i ovaj put.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 04, 2010 4:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad kazete druge rase, podseti me kao da su svi ostali osim nas neki psi druge rase Mr. Green

Sve dolazi u obzir i ne vidim u cemu je tu problem. Ja recimo imam komsinicu koja me zna citav zivot i koja je sada ovde gde sam ja. Njena kcerka se udala za coveka iz Kambodije. Zena kaze da joj je ona birala nekog ne bi ga boljeg izabrala. Covek je stvarno dusa!
E sad, ako se u mom zivotu nadje neki crnac kojeg zavolim, ne bi odbijala da budem sa njim. Boja koze, poreklo je manje vazno od onoga kako se covek ponasa prema tebi.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 08, 2010 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim problem u vezi toga. Ima toliko lepih crnkinja. Kao neko bi se bunio zbog boje kože kad bi bio sa devojkom koja izgleda kao Hale Beri (doduše 20 godina mlađa Mr. Green Mr. Green Mr. Green ). Mene bi više brinulo da li bi joj se ja ovako bledolik dopao. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Inače, ja bih se vrlo rado družio sa nekom: Japankom; Koreankom ili Kineskinjom. Sve valja probati. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spavao sam sa korejkom. nekoliko puta.
dobre su korejke. jos da mi je negdje smuvati latinku, neku svijetliju.
crnkinje mi se gade. i mislim da sam rasista. mogu da spavam,
sa zenom bilo koje rase, sem crne....

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> biti s nekim druge rase Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon