www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Subotica
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam iz Subotice.....za nju me vezu ljudi koje volim i neka draga mesta....prelepa je....ali stvarno mi je dosadan i usporen grad i jedva cekam da odem na fax u Bg Very Happy


_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
BajaDoJaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2008
Poruke: 1
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carmen90 je napisao/la sledeće:
ja sam iz Subotice.....za nju me vezu ljudi koje volim i neka draga mesta....prelepa je....ali stvarno mi je dosadan i usporen grad i jedva cekam da odem na fax u Bg Very Happy
I ja sam isto iz SU. Ali ovako da se razumemo, nije Subotica dosadna kao grad. Nego ljudi Smile Ali dobro jbg sada nisu svi takvi. Ali većina stvara utisak da su svi takvi. Jbg šta ćeš Laughing Malograđanstvo čini svoje... a i Subotica.com Mr. Green
 
barkos 77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2009
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ја сам из Суботице, града са великом традицијом и богатом историјом.
Пре почетка Другог светског рата, после Београда и Загреба, Суботица је са 100.000 становника била највећи град у Краљевини Југославији. Након рата, Суботица нагло стагнира и не развија се попут других градова.
Људи су љубазни, фини, све је мирно, опуштено, лагано, што је по мени главна карактеристика нашег града, и то ни за шта на свету не бих мењао. Начин на који говоримо, то је тек посебна прича. Mr. Green
Где год да одем, одмах следи оно чувено питање: "Ти си из Суботице?" Чак и Новосађани причају много, много брже од нас. Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Subotica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon