www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Govoriti ili podrazumevati ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 09, 2010 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo sam pod upitnikom kako da odgovorim na ovo pitanje....kad nesto kazes da niko ne bi podrazumevao, dodje do toga da ljudi kazu "Pa sta mi toliko objasnjavas, ja to znam" (ovo potice iz okruzenja mojih prijatelja), al ako im ne kazes nista onda kazu "Pa nisi rekla, nisam znao/la". Ovo me sad podsetilo na onaj film The Break Up, kad on njoj umesto recenih 12 limuna kupi 3, jer je podrazumevao da joj 12 ne treba i da su joj 3 dovoljna...Sve je to nekako zeznuto, ali ipak pokusavam da nista ne podrazumevam...u nekim stvarima, dovoljna je logika Smile

I jos nesto, mozda ce vas nasmejati, imala sam decka koji nista nije podrazumevao...recimo pita me hocu li da mu kupim sladoled i ja kazem da nemam para a on mi odgovara da me nije pitao dal imam para nego jel cu da mu kupim sladoled.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad ti je dzaba i jedno i drugo, nego papir i olovku i crtaj.
ko zna do cega li je to...
kad bih svakom, svaku sitnicu objasnjavao, e dokle bih ja stigao...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa se ne podrazumeva dok ne progovorimo. Razgovor rešava sve.

_________________
CARPE DIEM!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Govoriti ili podrazumevati ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon