www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako procijeniti čovjeka?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
persidaS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2008
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kratko i jasno- sto sam starija to sve manje umem da ispravno procenjujem ljude. kod mene umesto iskustva, brljanje.

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 06, 2010 11:11 pm    Naslov poruke: Re: Kako procijeniti čovjeka? Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Kada se ljudi upoznaju, na što prvo gledamo? Kamo ga uvrstati? Prema kojim kriterijima; među bolje, zadovoljavajuće, lude ili neprihvatljive...? Rolling Eyes Mene uglavnom na prvi pogled svrstavaju među lude i zanimljive, ali kad malo bolje me upoznaju shvate da sam ja ipak malo više od toga. Ne sudi knjigu po koricama Exclamation
A ja druge ljude prvo svrstam u prihvatljive, i na temelju njihovog odnosa prema meni oni se penju polako prema vrhu ili padaju na dno.... Wink


Nikoga ne ocjenjujem na prvi pogled, niti ga klasificiram. Jednostavno se upoznajem sa nekom nepoznatom osobom i nemam apsolutnu potrebu donositi svoj sud na prvom upoznavanju, jer može biti tek u prolazu, da ni trag poslije ne ostavi. Naravno, ako se susreti i poznanstvo produže, obično dolazi i do analize iste ličnosti, pitanja, nedoumica, ali...ono u sebi što vremenom izgradim, mišljenje koje steknem, ostaje do kraja takvo. Možda imam neku ludu sreću što nisam imala loša iskustva, prevrtljive prijatelje ili loše ljude oko sebe, ali jednostavno, procjena mi je jaka strana i oslonim se na nju. Svi ljudi sa kojima sam se upoznala i ostala, uvijek su, a i dalje se penju prema vrhu, a oni koje bih trebala spuštati prema dnu ... vjerovatno nisu ni imali priliku se popeti na prvu stepenicu.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ljude koje upoznajem svrstavam u dve grupe.
u dosadne i zanimljive...od prvih bjezim...dok mogu...
a kad ne mogu, jasno im dam do znanja da ne mogu da ih slusam...
tusimira iz aviona prepoznam...i rijetko koji, kojeg ja procjenim,
kao potencijalnog smaraca, bude nesto drugo...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobak_BL je napisao/la sledeće:
ja ljude koje upoznajem svrstavam u dve grupe.
u dosadne i zanimljive...od prvih bjezim...dok mogu...
a kad ne mogu, jasno im dam do znanja da ne mogu da ih slusam...
tusimira iz aviona prepoznam...i rijetko koji, kojeg ja procjenim,
kao potencijalnog smaraca, bude nesto drugo...


takva sam i ja, slazem se sa prva tri reda...al vrlo tesko procenujem ljude...uvek se nekako ili razocaramo ili iznenadim.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako procijeniti čovjeka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon