www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Stopiranje... ~
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam kao mali stalno stopirao, sada malo redje ali uvek povezem nekoga i mislim da je to normalna stvar da stanes i povezes nekog! ne stajem kad vidim neke padavicare ali uglavnom stanem... i hvala Bogu nikad nisam imao neko lose iskustvo! ali sve je vise manijaka... ne znam zasto... New Evil


_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam, dvaput, iz preke potrebe, u gradu,...

sada se ne bih usudila, mozda samo ako sam sa nekim...mada...nikad ne reci nikad..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
rokstedi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2008
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 16, 2008 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas kako sve ja to razumem.......stopiranje......ali ja neverujem da bi stao ako nepoznajem osobu
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stopirao sam jednom zajedno sa jednim drugom. Krenuli u jednoj diskoteci, tamo puno krcato ne pustaju vise ljude. Ovde su nasi uglavnom izbacivaci, pa smo zvali jednog drugog treceg....niko od nasih nije radio tada a zadnji voz prema nase selo otiso...proslo 12. Mi krenuli peske, ali daleko do centra grada pa smo se postavili pored puta i stopiramo.

Kad stane jedan BMW Cabrio, zatamnjena stakla, felne vece od auta vidis samog sebe u njih, basovi od muzike se cuju napolje. Mi poceli da razmisljamo: sta sad u p m? Kad prozor se otvara.....pogledamo unutra: jedan nas prijatelj sto ga znamo odavno, pita nas: dokle ce te momci? na srpskom haha.

+++++++


Isto tako sam stao jednom za jednu devojku iz moga sela. Ali nju sam manje vise poznavao iz vidjenja, u Srbiji je bilo to. Takodje u Srbiji uglavno stajem za starije ljude koji krenu peske.

_________________
 
happyman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sa bratom iz skole stopirao nekoliko puta, stojimo po 2 sata i niko nam ne staje haha. Ma nikad ako bas nije nuzno
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 23, 2009 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stopirao jesam i to dosta puta, relacije nisu bile bas male stotinak kilometara, naravno dozivljaja nikad dosta, pre svega prilika da se covek dokopa odredista, a plus je naravno to sto upoznas razlicite ljude. Jedna recenica moze dosta toga da objasni: Covek koji je makar jednom u zivotu stopirao, pokupice stopera bez problema, onaj koji ne zna kako je to stopirati nece se ni usuditi Wink
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 01, 2009 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim jako da stopiram, ne znam zasto ali nekako mi je extra Laughing

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
wooglawi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2010
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 08, 2010 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa razlicita su iskustva, u principu najvise staju kamiondzije u inostranstvu i nije los nacin za putovati ali se treba paziti turaka! Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Stopiranje... ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon