www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

beckham011 - Želje (bez čestitki i pozdrava)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 2:22 am    Naslov poruke: beckham011 - Želje (bez čestitki i pozdrava) Na vrh strane Na dno strane

Da li možete da mi nađete ovu pesmu:

Miloš Bojanić - Željo jedina

P.S.: Hteo sam da postvaim link za video-klip ako ne znate koja je pesma u pitanju, ali ne znam da li je po pravilniku.



_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 07, 2010 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre svega, dobrodosao i u ovaj deo foruma! Smile
Jeste, ukoliko je u pitanju link koji vodi ka sajtu , ali u svakom slucaju, ovde se mogu traziti samo pesme kojima clanovi vec znaju tacno "ime i prezime". Ovog puta je to bilo sasvim dovoljno, te je pesma uveliko na sajtu i spremna za preuzimanje. Wink

Uzivaj uz www.domaci.de! Cool

_________________
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 08, 2010 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala za pesmu.

Sad, ako bi mogli da mi nađete Tošetovu pesmu ''Hej, plavooka, hej, bosonoga'', ali na engleskom. Pesma na engleskom se zove: ''Hey, blue-eyed girl, hey, barefoot girl''

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 08, 2010 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu. Wink A sto se tice pesme koju trazis, nisam siguran da je uopste snimljena. Imas li neke dodatne podatke o njoj? Idea

_________________
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 08, 2010 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad je Toše odabran 2004. godine da predstavlja Makedoniju na Eurosongu, on je otpevao 5 pesama, među kojima je bila i pesma: ''Hej, plavooka, hej, bosonoga'', odnosno u originalu: ''Еј, синоока, еј, босонога''. Tada je publika odabrala pesmu: ''Ангел си ти''. Ja sam video na YouTube-u neke snimke sa tog takmičenja kad su prikazivane sekvence svih 5 pesama koje su bile u konkurenciji i video sam kako Toše peva na engleskom i ovu pesmu. I to nije bio neki snimak uživo već play-back. Zato i tražim tu pesmu jer mislim, ali nisam siguran, da je izdat u Makedoniji ačbum sa svim pesmam i na makedonskom i na engleskom.
Sećam se da kad se Željko Joksimović te godine takmičio na Eurosngu, na specijalnom albumu koji je izdao PGP-RTS je bila i verzija pesme ''Lane moje'' i na engleskom.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 26, 2010 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na mene izgleda zaboraviste. Laughing
Nema veze, ako nema one pesme. Je l' može možda ovo:

Kraljevski Apartman - Ruka Pravde

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2010 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zaboravismo, naravno, ali potraga nazalost nije urodila plodom... Neutral Imam i ja nekoliko slicnih pesama, ili bar jednu, koju trazim - kao i ti ovu, ali avaj... Sad U svakom slucaju, tvoja druga zelja bila je mnogo laksi zadatak! Smile Buduci da nismo imali niti jednu jedinu pesmu grupe ciju si pesmu zatrazio, odlucili smo da popravimo situaciju, te smo postavili kompletan album na kome se nalazi trazena pesma. Razz

Uzivaj uz www.domaci.de! Wink Cool

_________________
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 02, 2010 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala za postavljen album (pomisliće ljudi da sam privilegovan, tražio jednu pesmu, a dobio ceo album Mr. Green ).

Ako može sad ovo: Usnija Redžepova - Makedonski splet.

U pitanju je pesma iz 1988. godine. Bar tako piše na YouTube-u.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ne, ne, lepo je objasnjeno sta i kako bese, stoga nema govora o bilo kakvom povlascenom tretmanu. Idea Ali to nas ne sprecava da obogatimo svoju riznicu jos jednom pesmom. Wink
Tvoja pesma je Arrow Usnija Redzepova - "Splet na makedonski pesni". Idea

Uzivaj, beckham011! Cool

_________________
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala za pesmu. Ja samo se ono, naravno, šalio za ''protekciju'' kako sam tražio jednu pesmu, a dobio ceo album. Mr. Green

Sad mi treba ovo: Ivan Kukolj - Kuki - Bez ljubavi, bez osmeha

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stigla pesma. Wink

_________________
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2010 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene opet. Je l' može ovo: Parni Valjak - Vrijeme Ljubavi?

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> beckham011 - Želje (bez čestitki i pozdrava) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon