www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kriminal i vi
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
bubaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 95

luxembourg.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakvi, previse se ja bojim policije itd. da bih imala mudrosti nesto da ukradem..

 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam presho van pesackog pa sam bezao od pandura....jao kad se setim, sva sreca sto coveka valjda mrzelo da me juri pa jos nemam fasciklu u policiji.
Inace me boli uvo za zakon, jer jedini zakon koji postujem je onaj moralni i zbog toga se ne bih bavio kriminalom, a ne zbog straha od policije, zatvora itd.

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha e baš će da ti kaže neko. da kako ne neki dan sam uletio u mjenjačnicu sa fantomkom i utokom i opljačkao je.mjenjačnica je ta i ta .ja se zovem taj i taj.
samo bih želio da ostanem anoniman.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja dosije i nemam Mr. Green

naravno, ne privlaci me nista vezano za kriminal, pa ni to, brza zarada, lep i ugodan zivot..
da moram svaki put da se okrecem iza sebe i da nemam cistu savest, ne treba mi to u zivotu

za koji motiv bih morala nesto slicno da uradim? nadam se da nikad necu saznati

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 10:09 pm    Naslov poruke: Re: Kriminal i vi Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Hmm, pa ovako...

Kakvo je vase stajaliste prema kriminalu? Jeste li ikad ucinili nesto kriminalno (potukli se, bili odvedeni od strane policije, ukrali nesto, preprodali nesto sto je bilo kontra zakona)?
Sto bi mogli uciniti u zivotu a da je kriminalno djelo i pod kojim uslovima?
Sto mislite - postoji li "neophodan" kriminal?
Postoji li kriminal koji je sankcioniran od drustva?

Moj policijski rekord je savrseno cist. Nikad nista nisam ukrao, nikad bio u zatvoru itd...
Ali kad razmislim - pa mogao bih recimo krasti kad moje dijete ne bi imalo sto za jesti a ja ne bih imao nista bolje od tog. Mogao bih ubiti ako bi netko ugrozio moju porodicu.
Drogu nikad ne bih preprodavao.
Neophodan kriminal ne postoji ali zato postoji onaj koji je sankcioniran od drustva. Drzava je ionako nista drugo nego legalizirana mafija.



Hahahha nisan nikad učinila kriminalno djelo.
ALi me jednom odvela policija jer sam se potukla s jednom curom nasred kluba.. njenom krivnjom s time da je ona započela a nije bila u pravu ... nije bitan razlog al ona je kriva Laughing
Uglavnom, bilo je tu i psovki, alkohola, agresivnosti, padale su šake, ruke, čupanje, vrištanje, uzimanje čaša i boca, bilo je i krvi .. i onda je došla policija i stavila nam lisice, nju su odveli u policiju a pošto mi je otac policajac, on me preuzeo pa san onda imala kućnu prodiku Mr. Green Mr. Green
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2010 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kriminal i ja?! Hm...ne bih rekla da imam kriminalnu prošlost, ali da sam mali, prevejani krininalac za svoju dušu i svoj ćejf, e...to jesam. Naravno, ne u obliku i okviru Zakona koji to usuđuje, ali moje ponašanje u mladosti je po nekim pravilima morala i društa bilo zaista kriminalno. Ne, ukrala nisam i nisam nikada imala posla sa policijom, ali sada kad se okrenem, život kojim sam nekada živjela nije bio daleko čak i od toga, no...sve u svoje vrijeme i na svoje mjesto stane. No, šalu na stranu, kriminal je opšte zlo, a Zakon koji bi trebao da ga reguliše, vrlo često je sav u rupama kroz koji se provlače određeni moćnici i njihova "mladunčad" i na žalost, sa tim se srećemo gotovo svakodnevno i u svom okruženju. I što je još najgore, kriminalom se bave ljudi koji imaju i koji su uvijek negdje na "vrhu", rijetkost je da poznajem osobu koja živi teškim životom ili čija su djeca gladna da se tako nečim bave. Naravno da sam protiv kriminala bilo koje vrste, naravno da se nikada ne bih bavila kriminalnim radnjama, a vjerujte, bila sam u jako teškim situacijama. Da li bih ubila? Da. Kao i svako drugo biće na ovoj planeti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2010 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam nekoliko puta bio priveden od "strane" policije...
zbog prekoracenja brzine i ugrozavanja bezbjednosti u saobracaju...
Dva puta sam isao na sud, zbog nekih tuca...nikad nisam osudjivan...
Ukr'o jesam, svasta nesto, kao klinac...cokolade, zvake, auto sprejeve...
i tako to...uglavnom sto pretezno svako musko nestasno dete iz grada radi...
I jednom sam dobio batine od murije, na utakmici...
I jednom sam se jedva izvukao, zbog napada na sluzbeno lice...na duznosti...
Nekakav seljacic mi je obio auto...da marne cd...koji kosta stotinjak maraka,
a meni napravio stetu dve hiljade km...pokusao da razvali bravu,
i nije mogao, onda je razvalio vrata, gepek i unistio mi auto bukvalno...
i jbg..ja sam ga htio namlatiti, tu, ispred zgrade...murija nije dala,
pa sam se pobio sa svima njima...i jedva nekako,
uz pomocu ujaka, uspio sam da se izvucem...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kriminal i vi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon