www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 26, 2009 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mladji i pun ljubavi, novac ne moze da kupi ljubav, a s ljubavlju mozemo osvojiti ceo svet !

 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Mladji i pun ljubavi, novac ne moze da kupi ljubav, a s ljubavlju mozemo osvojiti ceo svet !



Upravo to!
Đabe mu i pare i stan i sve živo kad tu nema ljubavi ... Exclamation
Neću spavat s njegovim autom već s njime .. a ako tu nema onog nečeg, predanosti, osjećaja .. pffff.. ništa od tog.
 
_KaSTaN_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma 80% djevojaka traze onog sa Novcem...
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 06, 2009 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
Ma moram opet reć: ljubav, ljubav i samo ljubaaav.Sve je to super i sa starijim i punim para ako je riječ o ljubavi, a ne sponzorstvu Rolling Eyes Da bi s nekim lijegala u krevet, budila se, doručkovala, dakle živjela, moram ga definitivno voljet.Kako čitav život živjet s nekim koga ne voliš samo zato jer ima para???Još pogotovo ako ti nije fizički baš privlačan.Meni bi se to gadilo.Ne bi izdržala tako ni tjedan dana?Zar čitav život glumit i lagat da ga voliš samo da bi nosila odjeću s potpisom, vozila dobar auto...Ljubit ga na silu??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Pare jesu važne, al definitivno mi nisu prioritet u životu.I ne bi ni slučajno žrtvovala šansu da s nekim živim iz ljubavi radi to malo para.Ako mi je to sve tako bitno onda ću se radje potrudit da si sve to sama svojim radom osiguram.Kad si s nekim koga voliš onda život ima drugčiju boju.Možeš ti uživat u parama, al bez ljubavi je život suh.Svaka čast svakome..Svatko zna što želi i što je spreman žrtvovat da to i dobije...Al kad bi ja mogla vodit ˝ljubav˝ s nekim koga ne volim (velim još pogotovo ako me fizički ne privlači) samo da bi imala para, mislim da bi onda mogla i stat na ulicu i čekat da mi odrede cijenu...Bez namjere da ikoga uvrijedim, za mene osobno to bi bilo jednako.Opet napominjem:može on imat para i 90 godina i bit ružan ko smrt Very Happy ako ga volim.Ništa nije bitno ako je prava ljubav u pitanju (napomena onima koji ne znaju: prava ljubav nije kad voliš nekog zato što ima para Laughing )Ipak mislim da je većina veza sa starijim osobama punima para danas samo laž i gluma.Ima i onih iskrenih al većinom su u pitanju sponzorstva, na veliku žalost Exclamation

Lavlje Srce je napisao/la sledeće:
Hot Cherry je napisao/la sledeće:

Potpuno se slažem i ka tome još fali dodati bez para nema ljubavi..... i mnogi se možda neće složiti.

Dok nisi niko i ništa (t.j bez para) - nema ljubavi


ja se napr. slazem sa Hot Cherryem... Wink pa generalno kad se posmatra.....naravno da nema u danasnje vreme ljubavi ako nema para...to jeste jedna gruba i ruzna cinjenica ali je to tako...zaista,kakvo ja to vreme mogu da provedem sa nekim muskarcem ako on nepr. ne zaradjuje i ne moze da me izvede u bioskop,ili pozoriste ili nkeu veceru ili na koncert ili na putovanje do nekog izletista,banje,salasa za vikend???a da ne govorim na putovanje u inostranstvo da zajedno dozivljavamo upoznavanje neke nove kulture,obicaja,tradicije??
pa sta ce mi tamo neki muskarac koji cuci u jednoj sobi roditeljske kuce,pa pri tom toliko zaradjuje da jedva ima sebi da kupi duks,farmerke i par carapa ,ili da nema auto ili da ga ima ali da mu od plate ne moze da ostane da natoci gorivo???i kad i kako ce taj da me izvede negde?pa necu valjda s njim da se vidjam samo u njegovoj sobi? Laughing
e pa tu zaista nema ljubavi...i meni takav muskarac ne treba!kako mogu da se zaljubim u njega?u njegovu lepotu?a ovamo nije sposoban da sebe prehrani??
naravno da mora ljubav da postoji...ali od ljubavi se ne zivi
ma nema sanse Mr. Green Mr. Green za mene...je privlacniji muskarac koji je sposoban da zaradi pare a ne neku crkavicu:wink:


Evo jednostavno ne mogu da ovo ne komentiram.Samo kratko:Prava ljubav nisu izlasci, kino, auti, putovanja, banje.To je ljubav prema parama i provodu, a ne prema osobi.Kad nekog voliš bit ćeš sretan što je s tobom pa makar čučali na ulici, a ne u roditeljskoj kući.Kad nekog istinski voliš neće ti najvažnije bit da vidiš Pariz ili Karibe, bit će ti dovoljno da skupa pogledate zalazak Sunca.Normalno da je bolje ako se ima para, al ako istinski voliš neće ti to bit najvažnije.



[Edit by anchi22: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]



Slažen se u potpunosti s Poison. Ni ja to ne bi bolje rekla. Bravo.
 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 05, 2009 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek sam bila za to da bude mojih godina i da ume da me voli, moju ljubav ne mogu kupiti pare, kola, odeca i tako to. Sve vise je devojaka mojih godina koje su u fazonu decko mi ima BMW i puno love... pa staaa??? takve nikad nece spoznati pravu ljubav, nego ce misliti, a voli me, kupio mi je ko zna sta (prada cipele) (lupila sam)... a ustvari tom kupovinom njoj maze oci, da bi je odvikao u krevet, i dobio ono sto hoce... mnoge devojke su glupe i ne umeju da spoznaju sta je ustvari prava ljubav... pare su tu, dodju i prodju, ali mislim da je lepse kad vam srce iskreno zaigra kad vam decko pridje, poljubi, i kad makar jedna ruza ume da probudi u vama nesto najlepse, i ako ruza kosta 150 dinara a ne 15000...

samo sam realna, a vidim da bi se mnogi slozili sa mnom
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novac moze i da se izgubi..nestane,a mladost i ljubav su jednom dati u zivotu..Neprocenjivi su.. Cool
 
Maya_Lo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Feb 2008
Poruke: 77
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 10, 2009 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek bi izabrala mladjeg punog ljubavi nego starijeg,pa makar nemao nista ako se volimo sve cemo lako.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 10, 2009 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da od ljubavi ne moze da se zivi...ali ipak bi izabrala mladjeg i punog ljubavi da sam njim budem gladna, nego starijeg i punog novca da s njim budem gladna ljubavi...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma najbolji je onaj.... mladji sa puno novca.... u ovo novije vreme ima i takvih primeraka... Very Happy
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih mogla da budem s nekim dedom samo zbog para. Volim starije momke, ali u ovom slucaju bih izabrala mladjeg punog ljubavi. Pare nisu problem, para nema.

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 07, 2010 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muškarci s manje novca mogu ženu učiniti sretnijom



Egzotična putovanja, skupe večere, mali skupi pokloni... naravno veza s osobom debljeg novčanika ima svojih prednosti.

Jednako tako ima i svojih nedostataka. Stručnjaci tvrde kako su muškarci s manjim i srednjim plaćama emocionalno dostupniji, vjerniji i bolji krevetu.

Danas je sve manje "bogatih ženika" – broj akademski obrazovanih žena je u stalnom porastu, jednako kao i broj veza u kojima je ljepša polovica ujedno i poslovno uspješnija. Barem tako tvrdi novo istraživanje Pew Research Centra.

- No, nema razloga za jadikovke. Muškarci s manje novca mogu ženu učiniti sretnijom, jer status često podrazumijeva nevjernost i neke negativne osobine, kaže Adam Galinsky, profesor na sveučilištu Chicago's Northwestern.
Zašto nam bolje odgovaraju muškarci s manjim, prosječnim prihodima?

Siromašniji će biti i vjerniji
Istraživanja su potvrdila kako su manje šanse da će muškarac s manjim primanjima "zastraniti". I ne samo to! Stručnjaci tvrde kako su bogatiji muškarci veći licemjeri kada je u pitanje prevara. Drugim riječima, sami će prevariti, ali i osuditi druge koji su se našli u sličnom položaju i jednako postupili.

Bogatima ne trebaju vaši prijatelji
Muškarci sa srednjim primanjima ljubazniji su kada upoznaju nove ljude, nego bogatiji muškarci, piše časopis Psychological Science. Kada su autori ove studije promatrali snalaženje bogatih i siromašnih muškaraca s novim poznanicima, primijetili su kako je druga grupa češće kao sredstvo koristila osmijeh, kontakt očima i više je razgovarala. S druge strane, bolja primanja dolazila su u paketu s grubim i bahatim ponašanjem, ili stalnim popravljanjem kose. Muškarci slabijih primanja više se socijalno angažiraju, jer na taj način pokušavaju uspjeti, dok su osobe boljeg statusa već na svom cilju, te često ne smatraju kako im trebaju nova poznanstva.

Poticat će vas na uspjeh
Studija objavljena u časopisu Journal of Applied Psychology tvrdi kako su uspješniji muškarci skloni seksističkom ponašanju. Smatraju se alfa-mužjacima čija je dužnost skrbiti za "slabije". Manje uspješni muškarci u većoj mjeri podržavaju karijere svojih partnerica. A svi znamo kako parovi koji jedno drugo bodre i podržavaju kroz život, imaju skladniju i sretniju vezu.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 29, 2010 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mlađi. Ja preferiram piletinu. Laughing

_________________
CARPE DIEM!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon