www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sex sa zivotinjama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
c_defender
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2009
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
sejtan-76 je napisao/la sledeće:
To je tako odvratno i meni ne shvatljivo...npr zena sa konjem...BOZE...nisam mogla da povjerujem svojim ocima kad sam to vidjela...a tako i psima....Da zensko padne tako nisko i da vodi ljubav sa zivotinjama!!!!! Smatram da nisu normalne i da su bolesne.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Neki i neke će za LOVU učiniti sve.

No, imam jedno pitanje ovima koji su to gledali - ako ste već znali da je film o sexu sa životinjama - ZAŠTO ste to gledali? Je li vas tko tjerao na to?

Mislim, holi džizus, pa ja ne gledam film ako znam da je horror, ako bih znao da ću u tom filmu vidjet kako cura se ševi s konjem, jednostavno neću kliknut na "Play".


Ovako nekako (al volem sam sebe da quotiram!)

Zoophilia (zoofilija) je strucan naziv - nije od jucer, ima dokaza o tome koji su stari i po desetak tisuca godina. Medjutim, explozija zoofilije je naravno posljedica danasnjeg sveopceg ludila za novcem. Lova danas cini od ljudi zvijeri koje su spremne uciniti sve i svasta.



Da tako se nekako i meni ćini....i sve je to nekako u skladu s onom tezom da smo svi mi homoseksualci samo nema para ko bi to platio....


 
BytEfLUSh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 20 Apr 2009
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 06, 2010 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolesno..

_________________
Zauvek uz domaci.de
 
pflegma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2010
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2010 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draganns1975 je napisao/la sledeće:
okili87 je napisao/la sledeće:
meni je to odvratno, ali nemam nista protiv ljudi koji to rade.
jedino me zanima kako?kako moze zena da ima sex sa psom? koja poza? Question Question Question

ok, sad cu ispasti bolesna sto sam pitala, ali radoznala sam Very Happy


U kojoj god pozi. Jos jednom napominjem da mi se to nikada ni sa jednom devojkom nije desilo da uzivo prisustvujem (mada sam imao 2 devojke koje su to radile), ali iz gledanja filmova obicno to rade u doggy stilu. Zato se ta poza i zove bas tako, pseci stil...
Obicno seksualne zelje idu s'godinama. Kada devojka ima 17 godina odna joj je bitno samo da ima sex sa svojim momkom, sa 22 vec pocinje da razmislja dublje na temu sexa, sa 28 je vec probala uglavnom sve i uziva u svemu, a od tada vec pocinju da joj se vrte perverzne zelje. Ako devojka ima dovoljno maste u sebi mozda ce tada pozeleti i bas to da proba.
O ovoj temi ne vredi da polemisu osobe koje nemaju ni 20 godina, a kamoli da ocenjuju dali je to odvratno ili nije...


Ako si znao da su to radile, kako ti se zaboga nisu gadile? da ti priđu uopšte? dotaknu te? Mislis da voda i sapun mogu sve sprati? Zaboga....naprosto ken't biliv
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 22, 2010 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pflegma je napisao/la sledeće:
draganns1975 je napisao/la sledeće:
okili87 je napisao/la sledeće:
meni je to odvratno, ali nemam nista protiv ljudi koji to rade.
jedino me zanima kako?kako moze zena da ima sex sa psom? koja poza? Question Question Question

ok, sad cu ispasti bolesna sto sam pitala, ali radoznala sam Very Happy


U kojoj god pozi. Jos jednom napominjem da mi se to nikada ni sa jednom devojkom nije desilo da uzivo prisustvujem (mada sam imao 2 devojke koje su to radile), ali iz gledanja filmova obicno to rade u doggy stilu. Zato se ta poza i zove bas tako, pseci stil...
Obicno seksualne zelje idu s'godinama. Kada devojka ima 17 godina odna joj je bitno samo da ima sex sa svojim momkom, sa 22 vec pocinje da razmislja dublje na temu sexa, sa 28 je vec probala uglavnom sve i uziva u svemu, a od tada vec pocinju da joj se vrte perverzne zelje. Ako devojka ima dovoljno maste u sebi mozda ce tada pozeleti i bas to da proba.
O ovoj temi ne vredi da polemisu osobe koje nemaju ni 20 godina, a kamoli da ocenjuju dali je to odvratno ili nije...


Ako si znao da su to radile, kako ti se zaboga nisu gadile? da ti priđu uopšte? dotaknu te? Mislis da voda i sapun mogu sve sprati? Zaboga....naprosto ken't biliv


ja sam htio citirati citavu ovu temu...al' nemere...
djevojke sa dvadeset osam...godina...
bio se prije ubile, nego imale seks sa nekim muskarcima...
.

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 18, 2010 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nastranost, i to zhesca nastranost. Medjutim, kako su krenuli ovi zakoni o razlicitostima i alternativnim pogledima na ljubav, ne bi me cudilo da se to kod nas izglasa u skupshtini kao neshto shto je sasvim normalno.
Ako ovi iz Evrope kazhu morate to da usvojite, ovi nashi politicri ce i taj zakon progurati.
Ali da mi neko prisloni pishtolj na celo i kazhe kako to moram da uradim ili ce me upucati, onda...
Shta znam, izabrao bih murina, nekako je sva mekana, tu vrstu nastranosti bi' najlakshe podneo sa njom.
Ali samo pod uvjetom da biram izmedju smrti i "trti".
 
SunceMesec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2010
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2010 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj bivsi momak voli sex sa zenkama pasa. To saznanje me je 5 dana drzalo u shoku. Strasno, citav zivot sam odrasla sa psima tako nesto mi nije palo na pamet. Osecam se uzasno i za mene je to i dalje neverovatno. Pravac Ludaraaaaa. ljudi lecite seeeeeee

I mislim da bih se pre drndala o krevet nego da imam sex sa zivotinjom. Mada posle mnogih prica mislim da su neki ljudi milion puta gori od nekih zivotinja.



[Edit by *Mayche*: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2010 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:

Shta znam, izabrao bih murina, nekako je sva mekana, tu vrstu nastranosti bi' najlakshe podneo sa njom.
Ali samo pod uvjetom da biram izmedju smrti i "trti".


Laughing Laughing Laughing da bas je slatka...i mekana... Very Happy
ne bi joj ja dao ni da moram...jedino oral... Laughing Laughing Laughing

ma, to su bolesnici...
ne razumijem, kako neko moze opstiti s cukom...

mene zanima kako se osjeca cura koja sazna,
da je momak vara sa cukom...mislim sta pomisli tog trena,
kad to cuje ili vidi...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
SunceMesec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2010
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2010 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa rekoh ti kako se osecam... to saznanje mi nije dalo mira 5 dana mi se povracalo.... nisam mogla da jedem.... kad vidim nekog psa sa covekom odmah mi je to bilo u mislima... STRASNO!!!!!!!!!! I sada kad pomislim na to, osetim grozotu.... uhhhhhhh.... samo sam rekla da bog da mu odgrizla BiiiiP kerusa!!!!!!!!!!!
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2010 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je bolesno i nije normalno!
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2010 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SunceMesec je napisao/la sledeće:
Pa rekoh ti kako se osecam... to saznanje mi nije dalo mira 5 dana mi se povracalo.... nisam mogla da jedem.... kad vidim nekog psa sa covekom odmah mi je to bilo u mislima... STRASNO!!!!!!!!!! I sada kad pomislim na to, osetim grozotu.... uhhhhhhh.... samo sam rekla da bog da mu odgrizla BiiiiP kerusa!!!!!!!!!!!


jesi li ga pitala zasto je to uradio...mislim, sta to imaju zivotinje sto ljudi nemaju...i sta ga je to privuklo...

btw...ja kada bih morao da spavam sa nekom zivotinjom,
izabrao bih nekog papagaja...sarenog...
ali bih prvo provjerio, da li zna da prica...da me ne otraca...
s cukom vec ne bih mogao, previse je dlakav...
a ja ne volim dlakave ljubavnice...
e sad moram napisati...da se stvarno salim...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije ni cudo sto se momci seksaju sa cukama...
kad se cure skidaju gole gdje god stignu...
ona ima dvadeset godina, i skinula se gola...na nekom sajtu...
pa ko ce normalan nju pipnuti...
imali kakav sajt da mozes upoznati neku zenku,
cudnovatog kljunasa...ili nilskskog konja...pavijana ili pauna...
da i ja sebi nadjem ljubav...prema zivotinjama...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
snezicaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2010
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2010 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolesno, bljak!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> sex sa zivotinjama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon