www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nominacije i izbacivanja sa farme
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 11:16 am    Naslov poruke: Nominacije i izbacivanja sa farme Na vrh strane Na dno strane

Nominovani clanovi farme i izbacivanja... vasa misljenja, vasi favoriti....





_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.




Poslednja prepravka: Car Dusan-Silni datum Čet Sep 23, 2010 2:28 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Sanja ili Baki?

Prvi nominovani za ispadanje su denser i bivša mis Vojvodine.

U nedelju će se farmeri oprostiti od prvog cimera, ili cimerke – nominovani za ispadanje su Baki B3 i Sanja Radinović.

Oboje su od farmera dobili po 11 štapića, a Bakiju je nominaciju zaključio gazda Milan Paroški, čiji se glas dvostruko vrednuje. Misica je imala najmanje SMS glasova publike.

Veče na Farmi obeležila je i nova svađa – “higijeničarka” Eva Ras izgrdila je pevačicu Tinu Ivanović, koja je u suzama napustila prostoriju.

U nedelju uveče saznaćemo ko prvi leti sa Farme…

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Dama ima prednost

Bivša Mis Vojvodine izgubila je u duelu protiv Bakija B3, i postala prva osoba koja napušta najpoznatije imanje u Srbiji.

Do sada smo dueliste gledali u kvizu znanja, a od ove sezone Farme takmičenje je nešto drugačije.

Baki i Sanja morali su da se oprobaju u igri veštine – da sprovedu tri loptice kroz drveni "lavirint". Ubedljivo i brzo pobedio je denser, a njegovi SMS glasovi su duplirani.

Kao i u slučaju nominacija, Baki je imao ubedljivu podršku publike, pa je dobio čak 82,70 odsto SMS glasova, dok je bivša Mis Vojvodine dobila samo 17,3 odsto. Sa dupliranim glasovima zbog pobede u igri veštine, sumnje nije bilo – Sanja Radinović je prva koja napušta Farmu.

Oboje nominovanih rekli su da su im svi simpatični, jer još uvek nije prošlo dovoljno vremena da bi došlo do otvorenih konflikata kao u prethodnim serijalima.

"Žao mi je što sam prva ispala, ali mi je drago što sam bila vredna i predstavila sam se u pravom svetlu", rekla je bivša Mis Vojvodine.

"Iako i dalje vlada pozitivna atmosfera, jer smo tek na početku, već se vidi da su neki od nas malo impulsivniji. Baki je jedan od tih koji prebrzo reaguju, ali i Milan Paroški, čije ponašanje često nismo mogli da opravdamo".

"Jelena je devojka sa kojom sam se najviše družila, volela bih da nastavimo da budemo prijateljice, i ona je moj favorit za pobedu. Peja je jako duhovit i pozitivan, i ostavio je divan utisak na mene".

Kao interesantnu, izdvojila je i Evu Ras, najstariju farmerku.

"Ona jeste starija, ali se vidi da je obrazovana i zanimljiva. Njena svađa sa Tinom je običan nesporazum".

Sanja će u ponedeljak odabrati novog gazdu, a na Farmi je ostalo još 23 poznate ličnosti.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2010 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Troje nominovanih i novi špijun

Katarina Živković je zbog kršenja pravila direktno nominovana za duel, farmeri su u izolaciju poslali Milana Paroškog, a publika Šikicu.

Pre samog glasanja za dueliste Zadruga je, na opšte iznenađenje VIP seljaka saopštila da je Bata špijun koji je podmetnuo sat. S obzirom da ga nisu otkrili on je dobio imunitet, odnosno naredne nedelje ne može biti izabran za slugu.

Zadruga je odmah farmere obavestila da se igra nastavlja, a oni treba da otkriju koji je to zadatak i ko je novi špijun. Nagrada "seljaku 007" je imunitet, a ukoliko ga farmeri otkriju Zadruga će ih bogato nagraditi.

Posle Batinog krajnje opširnog objašnjenja kako nije imao izbora već je morao da se prihvati tajnog zadatka, počelo je glasanje za duelistu.

Aca Ilić je svoj štapić dao Sanji "sa željom da se vrati", isto je uradio i Ekrem, kao i Bane "iako Sanja peče odličan hleb".

Zlata je svoj dala Paroškom kao i Baki, dok je Jasmina "ne zbog sukoba već zato što se bez Milana ne može" štapić dala Sanji. Hasan je uz verovanje da će se Paroški vratiti štapić da njemu. Eva je glasala za Sanju "iako ju je Paroški izvređao, ali on je za imanje Bog i batina".

Jelena i Limeni su opet zbog neophodnosti Paroškog na Farmi štapiće dali Sanji. Natalija je zbog "vređanja Zlate" štapić dala Paroškom, kao i Peja "jer je siguran da će se bivši gazda dobro snaći u areni".

Marijan je takođe glasao za Milana, dok je Jovani bilo "strašno teško da se odluči" ali je štapić dala Paroškom. Zorana je "bila vrlo lična zbog Milanovih neotesanih komentara", ali je štapić dala Sanji, dok je Renato dao Milanu kao i Tina, a Šikica Sanji.

Cobe je ponovio Renatove reči "Sanja je naša dugogodišnja prijateljica" i štapić dao Paroškom, kao i gazda Bane koji je pohvalio sada mu već bivše sluge.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 26, 2010 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ode Šikica, vikleri ostadoše...

"Glavna kuvarica" Farme Svetlana Jovanović Šikica ispala iz daljeg takmičenja. U trci za nagradu od 100.000 evra ostao "tajni agent" Peja koji ima zadatak da...sakrije 15 viklera

Dok su Paroški i Katarina u prvom duelu, odnosno "troboju" sezone davali tačne odgovore na pitanja šta je urea ili pokretni staklenik, farmerka koja je napustila takmičenje je sama u jednom trenutku rekla “ništa, idemo kući”… i time možda propustila šansu da iz “prvog reda” gleda ko će do kraja Farme dobiti batine.

Da se znanje isplati govori i činjenica da je pre dupliranja glasova pobednik duela Paroški imao skoro isti broj kao Šikica. Ipak, njegovih 46.89 odsto glasova i Katarininih 29.80, bili su previše za Šikicu i njen "finalni skor" od 23.3 odsto.

"Bilo mi je fino na Farmi", rekla je Šikica nakon izbacivanja, a onda dodala; "Bilo je radno!". Glavna kuvarica je svoj "debakl" u duelu objasnila rečima "nisam učila, ja to ne mogu da zapamtim, nema šanse!".

Svi su je štedeli i voleli na imanju, a da ju je neko slučajno nagazio..."Bilo bi je*em vam mamu!"

Iako je rijaliti počeo uz obećenje da će gledaoci kraj malih ekrana naredna tri i po meseca gledati “Farmu čovekoljublja, pesme…” i ko zna čega još, novi farmeri su za dve nedelje pokazali da stvari ne idu kao podmazane.

Dok se u proteklim sezonama Farme “tačno znalo” ko je “rak rana”, u ovoj stvari nisu toliko jasne. Hasana (a i većinu ostalih) je iznerviralo “civilizacijsko pravo Milana Paroškog” da jede tri obroka dnevno sa po “najmanje dva jela”, a onda su krenuli i prvi problemi sa higijenom…

Kako bilo ko od farmera, samim tim i Ekrem Jevrić ide u poljski WC, niko od gledalaca verovatno nije želeo da zna, ali šta je tu je…saznasmo…





"Nije bilo papira i onda sam uzeo ovu kantu...", otkrio je Ekrem još jednu upotrebnu vrednost kante iz koje farmeri peru ruke i tuširaju se...

Taman kada je utihnula jedna priča oko higijene, počela je druga – ona zbog koje je Limen umalo dobio batine, a Baki B3 pismo od Zadruge u kojem piše da ima pet minuta da se spakuje i, kao Đus prošle sezone, napusti imanje.

Gledaoci su u subotu u direktnom prenosu umalo imali priliku da budu svedoci prvog fizičkog obračuna na Farmi. Denser Baki je nasrnuo na Limena zbog prozivke koju mu je Novosađanin uputio na račun higijene.

Sve je počelo u toku sastanka kada se povela polemika o higijeni na imanju tokom koje je Limeni prozvao kolegu Bakija da kašikom jede džem iz tegle. To je bilo dovoljno da B3 skoči sa stolice i počne da vređa kolegu.

"Mamu ti je*em! Pi*ketino jedna. Ti ćeš meni da pričaš o higijeni! Samo te slušam mentolu jedan", urlao je Baki na sav glas, da bi potom u jednom trenutku ustao i krenuo ka Limenu da se fizički obračuna s njim.





Hasan je uspeo da ga zaustavi, ali to Bakija nije sprečio da nastavi s uvredama i psovkama. "Imam bre da ti iščupam te repiće, je l‘ ti to jasno!? Mamu ti bre je*em u usta. Sledeći put nabiću ti tu teglu u usta, je l‘ si me čuo kretenčino jedna?! Nemoj meni da solite pamet o higijeni, ja sam naučnik za sve vas ovde. Nemojte meni da kenj*te. Šta, je l‘ sam ja bolestan, imam šugu, stomačni tifus, a?!".

"Nisam imao nameru da ga povredim, ali čovek je prso", rekao je kasnije Limeni, dok je B3 rekao da ne želi niko da ga ispravlja, pa čak ni princeze...

"Ja sam tri meseca živeo na dvorcu u Hamburgu, bio sam sa princezom u vezi, i ona mi je jednom skrenula pažnju da ne kuckam kuvano jaje kašikom...i njoj sam rekao da ću raditi stvari kako ih ja radim. Meni niko neće pričati kako ću ja da jedem...".

Možda je ovaj incident najbolje opisao Ekrem: "Oh, my god!"

BANE I KATARINA: LJUBAV NA SEOSKI NAČIN

Da nisu samo svađe obeležile nedelju na Farmi govori i ljubavna priča koja se polako, ali sigurno odvija pred kamerama. Gazda Bane i “gazdarica” Katarina redovno razmenjuju poljupce pred laku noć, grle se pred svima, “šuškaju” po senu, ali nikako da dozvole da se dogodi nešto “konkretno”...

“Vreme koje je Katarina provela u izolaciji sam iskoristio za neku ozbiljniju priču”, rekao je Bane. “Ja nemam blokadu od kamera, ali Katarina ima…Naravno, bilo bi ružno da se odmah nešto prve nedelje desilo među nama, ali nadam se da ćemo imati vremena i da će se nešto desiti…spontano”.

Ostatak burne nedelje potrošen je "ubijanje Renata", ali i sakrivanje viklera!

Novu sezonu obeležiće izgleda tajni zadaci. Prvo je Bata sakrivao sat, a sada je Zadruga na opasnu misiju poslala Peju.

"Ja sam Peja i imam tajni zadatak da ove nedelje sakrijem 15 viklera", otkrio je voditelj kamerama, a na ostalim farmerima je da otkriju i ko je ovonedeljni agent i koja mu je misija. Ukoliko uspešno izvrši zadatak, čeka ga vredna nagrada - imunitet.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2010 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Neverovatna ekipa u izolaciji!

Porodični skup u štali - bivši supružnici zajedno u "troboju“ - Peja, Zlata i Hasan!

Zato što nije prikupio dovoljan broj viklera, ali i zbog toga što su ga ostali farmeri provalili da je na tajnom zadatku, Peja direktno nominovan i u nedelju će odmeravati snage zajedno sa bivšom suprugom Zlatom i Hasanom Dudićem koji je dobio najmanje glasova publike.

U trećoj nedelji rijalitija, VIP farmeri su spremali predstavu, proslavljali godišnjicu, malo se svađali i, tradicionalno, birali dueliste.

Farmeri su ove nedelji teška srca bacali štapiće preko stola jer se među slugama nalaze "najbolji farmer“ Bane i glavna kuvarica Zlata. Ipak dva iznenađenja su pretekla tradiciju – gazda je nominovan za izbacivanje, a Bata Zdravković je "zatražio reč“.

"Smatram da smo Marjan i ja do sada imali korektan odnos. Bez obzira na to kako će se naš sukog (oko kofe vode) protumačiti i ko je kriv, dajem sebi za pravo da se izvinim Marjanu i svima koje sam doveo u neprijatnu situaciju. Na kraju bih želeo da se izvinim auditorijumu. Sad kada su se strasti smirile...trebalo je da drugačije odreagujem kad je Marjan naleteo na mene i krivicu za ovaj incident preuzimam na sebe“, pročitao je Bata pismo koje je napisao.

"Kanta oko koje je bio spor nije moja, ali sam je dao devojkama da je koriste. Gospodin Zdravković je uzeo kantu, a onda nije bila ni moja ni njegova, ja ću ga i dalje oslovljavati sa gdin Zdravković“, odgovorio je Marjan Rističević.

Tada je krenulo biranje duelista – krenulo je lako jer su svi želeli da ispoštuju Zlatinu želju da ide kući, a na kraju i neočekivano. Farmeri su ispoštovali "gazdaricu", a onda je publika rešila da joj pomogne da kući krene iz "poznatog okruženja“ i pošalje joj još jednog bivšeg muža u štalu.

"Srećna sam ovo je moja želja, puno smo polemisali pričali ovih dana“, zaplakala je Zlata. „Teško mi je, navikla sam na ove ljude...svi su divni, malo mi je žao...niko me nije povredio, izvinite ako sam nekoga povredila“, plakala je pevačica i dalje, ali ne zadugo. Ubrzo su usledeli gromoglasan aplauz i salve smeha kada je saopšteno ime trećeg farmera koji ide u duel, odnosno troboj.

ONA JE ZVEZDA GRANDA, A JA PERA MUŠTIKLA!



Jedan od najnervoznijih, kažu ostali i najnežnijih i najvrednijih farmera na imanju je Baki. Svestan svega toga, počeo je da “zagleda” odnosno, “ogovara” ko radi, a ko ne…a sve to gleda iz radionice…dok cepa drva za potpalu…

“Pola njih ništa ne radi. Gospođa Eva je jednom rekla ‘Baki, mi smo svi ovde porodica’…jesmo, rek’o ja, porodica Adams!”, kukao je B3. “Vidi ovu (Jasminu Anu) ide da džogira…”, rekao je denser, a onda doviknuo: “Dobro jutro Jasmina, kako ste? Jel ste lepo spavali? Ako, ako…super, sad ću i ja da šetam…osećam se k’o rob je*ote…robokap!”.

Bakiju osim nerada, smeta i Katarina koju je jednom prilikom i muvao...

“Vidi ovu (Katarinu). Do sad je bila pred ogledalom, dala mu malo…šminka, ovo-ono, da je vide mama i tata i sad je krenula da se šeta. Nervira me, ne ignorišem je, ali sve nešto gleda sa visine, ona je kao Zvezda Granda, a ja sam Pera Muštikla…”.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2010 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ode Hasan, ko će da čuva Zlatu?

Jedan od dvojice bivših muževa Zlate Petrović i "srčani zaštitnik" bivše mu supruge, Hasan Dudić je novi izbačeni farmer.

Pre duela znanja ili neznanja, jer su duelisti tačno odgovorili samo na jedno pitanje, farmeri su, jer im je svima želja da pevaju u areni, izveli pesmu kojom su pozvali gledaoce da ih podrže.

"Kad na Farmu dođoh ja Lisovići - Srbija, iza kuće ja sam stao slamaricu natrpao, ali daske dve su mi falile s mišovima družim se... A kad veče padne novu pesmu zapevaću nek vode me na sud, nek kažu da sam lud... Ovo je naša kuća živićemo tu, ovo je naša farma volećemo nju, ovo je mentor Proka muke nam zadaje... Glasači gledajte nas i podržite."

"Šta je hiperestrija?", bilo je prvo pitanje na koje niko nije znao odgovor, isto je bilo i sa "kokozelom", kao i sa "tresetom"... "Etioliranje" im je zvučalo kao depiliranje, a Peja je papriku "kurtovska kapija" svrstao u sortu žvaka!?

Hasan je na pitanje kada i gde se pojavljuju puževi golaći konačno dao tačan odgovor i za to dobio aplauz. Iako je Zlata znala odgovor na pitanje "kako izgleda seme jerusalimske boranije", nije želela da odgovori, a Peju i Hasana je "ubilo neznanje".

Ipak, Hasan je pokušao da odgovori i na pitanje "kada je paradajz pod stresom", ali nije uspeo, svaki pokušaj je bio pogrešan.





Na kraju, ova trojka je od 15 pitanja odgovorila samo na jedno, Hasan je tako ušao u istoriju Farme, ali mu to nije bilo dovoljno za ostanak na najpoznatijem seoskom imanju. On je, posle dupliranja, osvojio nešto više od 22 odsto glasova publike, dok je apsolutni pobednika sa skoro 50 odsto glasova - folkerka Zlata.

"Čuvaj mi se i reci porodici da je sve u redu. Nije meni toliko teško", poručila je Zlata, koja je izgleda zaboravila gde se nalazi.

Šta su rekli jedno o drugom pred duel, a šta misle sinovi i prijatelji o njihovom dosadašnjem učešću u rijalitiju pogledajte:





HASAN: PEJA MORA DA ČUVA ZLATU



Treći izbačeni farmer kaže da će na Farmi tek da bude gadno, ali se za Zlatu ne boji dok je Peja na imanju.

"Ne znam šta su kamere zabeležile, ali verujem da jesu ono što nije trebalo. Mislim da sam bio prirodniji nego što jesam. Nije mi žao što je Peja ostao jer on sada mora da brani Zlatu, iako ona mene više voli", bile su Hasanove prve rečenice posle izlaska sa Farme.

Muzičar kaže da je zadovoljan učešćem u rijalitiju, a za Milana Paroškog kaže da je dobar čovek, ali nije trebalo da mu dira u Zlatu.

"Ona je dobra domaćica. Uzeo ju je na zub i počeo da vređa i to nije bilo u redu. Na kraju smo sve izgladili. Na imanju postoje dva klana - 'Zorane Pavić sa ekskurziojom', a u drugom su 'Beba od mamuta (Paroški) i mišić u saftu (Limeni)' i nismo se baš nešto našli, zato je i bilo nesuglasica."

Ipak, kaže da mu žao što se posvađao sa Evom i da sve što je rekao nije trebalo da kaže.

"Žao mi je zbog svađe sa njom, ispao sam primitivan."

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 06, 2010 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Milan izbačen, ušli Čeda i Vendi!

Paroški napao Bakija na osnovu nacionalnosti i religije, besan zbog čarke tokom izbora slugu. Izbačen je, a dvoje novih farmera su Čeda Čvorak i Vesna Vukelić.



Možda najgora svađa u trećem izdanju Farme nije bila zbog čaše mleka ili uriniranja iza sena. Počela je naivno, oko izbora slugu, a završila se automatskim izbacivanjem.

Milan Paroški razbesneo se čim je saznao da je odabran za slugu, kada je gazda Marijan "pecnuo" Bakija koji je burno reagovao. Političar je tada ustao i krenuo da vređa densera, nazivajući ga pogrdnim imenima. Iako su ostali i voditelj Ognjen pokušali da prekinu svađu "selidbom" u spavaću sobu i igrom istine i izazova, političar kao za inat nije odustajao.

"Ja sam Srbin, a ne musliman i ciganin kao ti. Šta je bilo, Turčine, robijašu", započeo je Paroški, ljut zbog izbora sluge i "bomba" je eksplodirala. Trpeo je uvrede pevač, ali kada je političar prešao svaku granicu političke korektnosti i vaspitanja, Baki ga je gađao papučom.

"Veći sam Srbin od tebe", vikao je Baki, koji je na kraju zaplakao od nemoći i besa, jer su ga ostali farmeri obuzdali da ne skoči na Milana.





"Bruka ste za Srbiju, Vi ste dno, Srbiju bi trebalo da bude sramota takve gnjide", urlala je Natalija na Paroškog, koji je legao na krevet i smeškao se.

Letele su psovke i uvrede na nacionalnoj osnovi, pljuštale Bakijeve suze, a ostali u šoku pokušavali da smire situaciju koja je potpuno izmakla kontroli. "Baki, pravi se da ga ne vidiš, smiri se, ne gledaj ga... Leteće napole, lepo nam piše u ugovoru da nema vređanja na nacionalnoj osnovi", smirivao je Peja densera.

"Mi smo u 21. veku, niko više ne gleda takve stvari, svi smo ljudi i došli smo da se igramo i zabavimo. Vređao je i Sanju, i Zlatu, i Renata, i mene... Dokle više", huktao je Baki.

Zadruga je odmah reagovala, i Ognjen pročitao poruku - Milan odlazi.

"Odmah napustite imanje, sve stvari će vam biti dostavljene", kratko je pročitao Ognjen, zaglušen burnim aplauzom ostalih.

"Pošto je Milan otišao, potreban nam je novi sluga", rekao je voditelj, a Baki tiho rekao - "ja sam sluga".

Jedva su se oporavili farmeri, a eto novog šoka - dvoje novih cimera.

Čedomir Rajičić, poznatiji kao Čeda Čvorak, ušao je prvi. Proteklih nedelja šuškalo se da će za njim ući i bivša pevačica Lune Maja Marković, sa kojom je Čvorak u zategnutim odnosima. To se nije dogodilo, ali ko zna da li će Maja ipak ući naknadno?

Na Farmu je ušla i Vesna Vukelić Vendi, poznata po provokativnom stajlingu i još provokativnijim izjavama. Pošto je u intervjuu tabloidima pred ulazak izjavila da planira da "zakuva" atmosferu na Farmi, ekipi VIP seljaka predstoji veoma zanimljiv period.

"Moramo malo da vas aktiviramo, potencijal vam nije otvoren", odmah je rekla pevačica, ne znajući šta se desilo nekoliko minuta pre njenog ulaska.

Stigla je i muzika, klopa, piće, počela je žurka. Na Farmi se, izgleda, i najveće uvrede brzo zaboravljaju.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 11, 2010 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Za Renata je kopanje gotovo

Pevač "Granda" oprostio se od imanja u Lisoviću, u čijim lepotama će nastaviti da uživa voditeljka i spisateljica Jasmina Ana.



Pre izbacivanja, oboje su se složili da je kopanje bilo najteži posao na Farmi. Jasmina je najviše uživala u pečenju hleba, a Renato u stolarskim poslovima.

"Učila sam, manje-više", rekla je Jasmina, dok je pevač rekao da nije hteo da uči, jer publika više ne želi da ga gleda.

Jasmina je tako pokazala zavidno znanje o uzgajanju praziluka, hibridizaciji svinja i idealnoj temperaturi u prostorijama za ovce. Renatov jedini poen bio je u pitanju o inkubatorima za piliće, kada je Jasmina "promašila" odgovor.

Glasovi publike bili su presečeni skoro na pola - 43,30 za Renata i 56,70 odsto za Jasminu. Pošto je u subotu upravo publika SMS glasovima poslala pevača u duel, bilo je jasno da je ipak pogrešio što nije učio, jer je mogao da ostane da je dobio u kvizu znanja.

Zbog njegovog odlaska najviše se rastužila Eva Ras, koja se sa njim opraštala dugo i emotivno.

"Moje najlepše želje su sa Vama, izuzetno mi je drago što sam Vas poznavala", rekla je glumica.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 18, 2010 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ispao Čeda, Bane se izlanuo za Nataliju

Čeda Čvorak - farmer koji je glasovima publike dospeo u duel, a onda stavom “neću da učim” prokockao šansu da ostane u trci za 100.000 evra, šesti je izbačeni takmičar. Bane otkrio da je bilo nečega između njega i Natalije, a Ekrem ima harem...



Ušao je na imanje iste večeri kada je Paroški izbačen - društvo mu je pravila Vesna Vukelić Vendi, ali umesto da kao i ona zapadne publici za oko,svađom sa Zoranom ili Tinom, on je čistio kuću, smirivao strasti kada se uzburkaju, a onda izašao napolje…ne pre nego što je u duelu sa Banetom namerno “lupao” da spanać boluje od glavobolje i da su tri vrste kornišona “mali, srednji i veliki”.

Nakon duela i dupliranja Banetovih glasova, Čeda je imao 12,3 odsto glasova. "Ajmo jedan aplauz za našeg Čedu", uzviknula je Zorana u Areni nakon čega je Čeda zatražio da mu u utorak, kada se budu birale sluge, otpevaju neku veselu pesmu.

"Nisam razočaran što sam izašao. Svi su govorili da je prednost kada uđeš kasnije, a u mom slučaju je to mana. Ja sam se snašao tamo, nisam imao nikakve konflikte, malo sa Evom koja je unela neke frustracije iz života i misli da su svi protiv nje, što nije istina", rekao je Čedomir Rajčić po izlasku.

O svojoj prijateljici Nataliji kojoj je obećao da će srediti sve kod supruga Sanija, Čeda je rekao: "Tamo su dečije igre, ljudi ne znaju kako da potroše vreme. Ona je oslobodila dete u sebi, Bane je šmeker...ja ću objasniti Saniju da je to šala".

Ekrema obožava: "Ne znam iz koje je mašine došao, nepokvaren, dobar, kao dete. Tek pre dva dana je skapirao gde je došao. Rekao mi je 'au bate, da sam zna gde sam doša, za milion ne bih doša!'. Ne znam da li će ostati do kraja, jer ne zna da li mu 'ističe pasoš'"

Dve nedelje jeste bilo malo da ostavi utisak. “Malo sam tu, to je prednost i hendikep…više hendikep”, pričao je Čvorak u izolaciji. Omiljnog farmera nema, ali ponavlja da je najsimpatičniji Ekrem Jevrić. Da li će ga postaviti za gazdu ostaje da vidimo…

ŽENE VOLE GOSPODU



Noći na imanju nisu rezervisane za žensko-ženske akcije ili spekulacije čiji se pokrivač pomera gore-dole petnaest minuta…u hladnim noćima na imanju ima mesta i za Ekrema i četiri lepotice u njegovom krevetu.

Jelena, Jovana, Natalija i Sanja rešile su da se našale sa Gospodom – uletele su u njegov krevet i odbijale da iz njega izađu. Smejale su se, on ih je gurao, a one ponovo padale na njega.

“Ekreme, nisi ti mutav”, vikala je i smejala se Natalija koju je Ekrem slučajno uhvatio za grudi…





Znajući da se svojevremeno obraćao svojoj ženi da ne brine što ga je Jelena poljubila u obraz, očekujemo da će Ekrem uskoro stati pred kameru da joj se debelo pravda za incident u krevetu.

MARJAN LJUT NA SVE, SVI LJUTI NA EVU



Naredbe gazdarice Eve nisu nešto što pospani farmeri u pidžamama žele da čuju…pogotovo Marjan Rističević koji “polomi kičmu” u štali.

“Evo idem, već tri minuta nisam bio kod krava”, brecao se Marjan na Evu koja mu je “zorom” govorila da ide i muze, a onda rešio da ne priča ni sa kim i da štrajkuje glađu - što zbog posla koji je samo na njemu, što zbog činjenice da je bolestan i da je nekoliko puta tražio lekara koji “nikada nije došao, a Vendi se u nedelju ujutru požalila i produkcija ju je vodila u bolnicu na pregled.

A Eva...iako svi misle da previše naređuje i da je preozbiljno shvatila svoju ulogu, zapravo je samo još jedna, doduše uplakana takmičarka. "Ja se trudim, ja sve činim, svima se umiljavam, a oni hoće da me oteraju odavde", plakala je Eva Ras. "Ja nisam opasnost, ja sam usamljena baba..."

ZA KRAJ…BANE PRIZNAO DA JE BILO NEČEGA SA NATALIJOM



Maneken Branislav Janković priznao je Jeleni, a i svima nama, da je bio sa Natalijom. Kada su Jelena i Bane legli u krevet, počeli su da razgovaraju o danu za njima...

“Iznervirala me je Natalija kada me je pitala u igri ‘Zagonetne ličnosti’ da li sam gej. Trebalo je da joj odgovorim: ‘Ti bi to trebalo najbolje da znaš!’”, rekao je Bane, na šta je iznenađena manekenka skočila ko oparena:“ Oooo! Pa je to ne znam”, rekla je Jelena.

“Ma ništa specijalno. Neću da pričam o tome, da je ne bih uvalio u gov*a... “.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 19, 2010 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Tina napustila imanje

Pevačica Tina Ivanović u ponedeljak napustila takmičenje u rijaliti šou programu Farma zbog očeve bolesti.



Tina je u jutarnjim satima obaveštena da joj se otac nalazi u bolnici, pa je u dogovoru sa produkcijom šou programa odlučila da napusti takmičenje i vrati se kući.

Pevačica se potom spakovala i napustila najpoznatije seosko imanje, piše beogradska štampa. S obzirom na to da je ovo prvi slučaj da neko napusti šou zbog vanredne situacije, ljudi iz produkcije izašli su joj u susret i dopustili da bez obeštećenja napusti šou.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2010 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ode mlada, stigli novi "svatovi"!

Banetova "supruga" Katarina Živković izbačena je iz rijalitija. Ušlo troje novih, a sledeće nedelje vraća se neko od starih farmera.

Nominovane pevačice iz "Grandovog" jata Jovana i Katarina morale su da se u duelu oprobaju u borbi prsa u prsa, umesto u klasičnom kvizu znanja. Bile su vezane jedna za drugu kaišem, imale su posebne narukvice sa alkama, a svaka je trebalo da pokuša da ruku svoje partnerke zakači za kuku na daskama. Prva koja se "zakači", izgubila je.

Iako im je voditelj Ognjen objasnio pravila, i očekivali smo pravu borbu, devojke su za tri sekunde bile gotove - Katarina se zakačila za kuku. Publika je takođe prednost dala Jovani (69,58%), a Katarina je osvojila samo 30,42 odsto glasova, pa joj ni dupliranje ne bi pomoglo.





Opraštanje od ostalih nije prošlo mirno - suze su pustili Zlata, Cobe i Baki, dok je Vendi bila vidno uznemirena, ali je ipak ostala pribrana.

Maneken Bane sada će imati šansu da se posveti svojoj farmerskoj "kombinaciji" sa strane. Iako je izjavio da van šoua ima devojku, a na imanju se oženio Katarinom uz slavlje, pesmu, bivše farmere i "kurdome", sada će neometano moći da nastavi da muva Jelenu.




Tek što su se oprostili od Kaće, farmere je iznenadio i ulazak novih ukućana - dvojice repera, Borka i Stefana iz grupe THC La Familija, kao i bosanske manekenke Irene Šućur.

Ali, to nije sve od iznenađenja koje je Zadruga spremila farmerima - jedan od izbačenih vratiće se sledeće nedelje, SMS glasovima publike.

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Nominacije i izbacivanja sa farme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon