www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fotografija meseca ~septembar~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  

Autor fotografije meseca ~septembar~ je:
*Mayche*
0%
 0%  [ 0 ]
nextajox
20%
 20%  [ 10 ]
radeni
8%
 8%  [ 4 ]
Scarface96
4%
 4%  [ 2 ]
anchi22
2%
 2%  [ 1 ]
DjZoka
0%
 0%  [ 0 ]
maarinaa
6%
 6%  [ 3 ]
¤ Idealno_losha ¤
6%
 6%  [ 3 ]
savkone
0%
 0%  [ 0 ]
goga20
6%
 6%  [ 3 ]
matejaignjatovic
22%
 22%  [ 11 ]
Makro
4%
 4%  [ 2 ]
sema01
0%
 0%  [ 0 ]
serijski-ubica
8%
 8%  [ 4 ]
Marjan84
4%
 4%  [ 2 ]
tea92
8%
 8%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 49

Autor Poruka
savkone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Okt 2008
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2010 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matejaignjatovic, super fotka Smile


Jedno pitanje. Zasto ne mogu da se kace obradjene fotke? Ne mislim na neku preteranu obradu, ali malo doterivanje, kao sto je kontrast, boja i sl. ne moze nista lose da donese. Svi konkursi za fotografiju naglasavaju da je obrada pozeljna. Ja ne vidim nista lose u tome Smile

Hvala Smile


 
buncalo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2008
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2010 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radeni
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2010 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savkone je napisao/la sledeće:
matejaignjatovic, super fotka Smile


Jedno pitanje. Zasto ne mogu da se kace obradjene fotke? Ne mislim na neku preteranu obradu, ali malo doterivanje, kao sto je kontrast, boja i sl. ne moze nista lose da donese. Svi konkursi za fotografiju naglasavaju da je obrada pozeljna. Ja ne vidim nista lose u tome Smile

Hvala Smile



S obzirom da imamo i clanove koji nisu bas spretni sa obradama, odluka je da se postavljaju neobradjene fotografije kako bi svi bili ravnopravni i pokazali svoje umetnicko umece Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
zorta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 173
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 21, 2010 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matejaignjatovic Smile

_________________
Zivot se ne meri po broju udisaja, vec po momentima koji nas ostave bez daha!

Kad stavim glavu na njegove grudi uvek se nadisem njegove duse. I nikad mi nije dosta toga...
 
TEMPTATION
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 16 Sep 2009
Poruke: 3364

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 23, 2010 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno Losa Very Happy

_________________
Sto ne boli to nije zivot,
sto ne prolazi to nije sreca.
 
Milos_90_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Nov 2007
Poruke: 31
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2010 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matejaignjatovic Surprised
 
Ljubisa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 59

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2010 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasam za @nextajox
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2010 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TEMPTATION je napisao/la sledeće:
Idealno Losa Very Happy


Jaooooo, hvala!!! Wink
 
matejaignjatovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 5
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2010 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno zato jer nije odgovarajuci format. . . Prost nacin za menjanje formata je kad zavrsis sa obradjivanjem ubacis je u paint i onda ides na save as jpeg i to je to. . . Nije mi palo napamet da obradjujem nego sam je samo stavio zato jer sam generalno imao problema sa postavljanjem

glasao sam za lazara- scarface96, jer znam na koju je foru slikao... nzm tek sam prvi put u ovom konkursu, a racunajuci da sam prvi put, dobar sam, zar ne??? Smile
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2010 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matejaignjatovic je napisao/la sledeće:
a racunajuci da sam prvi put, dobar sam, zar ne??? Smile


I te kako Wink

_________________
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2010 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na osnovu Vaših glasova, autor fotografije meseca septembra je Arrow matejaignjatovic Very Happy

ČestitamoOoOo Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Fotografija meseca ~septembar~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon