www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas najbolji odmor
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 1:02 am    Naslov poruke: Vas najbolji odmor Na vrh strane Na dno strane

Pisite koji je po vama najlepsi odmor.
Kratki odmor, dan, dva ili tri.
Dug odmor, cetiri dana plus.

Lokacija mesta, po cemu je poznato, sta je lepo, s kime ste bili, sta vam se dopalo...



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja drugarica i ja same mesec dana na hrvatskom primorju pa zar moze biti nesto lepse od toga rajj Very Happy

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
mundikaz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2008
Poruke: 4
Mesto: Indjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo sam se vratio msa naj odmora do sad, Kusadasi, Turska...12 dana.. Cool
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Thailand - Indonezija - Filipini prije jedno sedam godina. 3+ tjedna. Vrh!!!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 19, 2008 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog karaktera posla moja putovanja i nisu neki odmor nego spoj posla i odmora kad stignem. Eto to sam uspjela ovog ljeta i ovih mesec dana u Grčkoj, dva tjedna na Mikonosu, tjedan dana na Santoriniju, tjedan dana na Kritu i usput Atena, Pireji, Skopelos, na jedan dan Ios i krstaricom zaokružila na Zakintos.
Pa ja se ni ne sjećam više gdje sam još bila, valjda je to to. A kamoli s kim sve, bilo je to puno ljudi, što mojih frendova što partnera ( poslovnih Very Happy ). Ipak ću izdvojit Little Venice tj Mikonos ta dva tjedna aaaaa.
Prekrasno!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek se lepo odmorim na Zlatiboru..
Izdvojim 7 dana da odem sa dečkom,tamo šetamo,svež je vazduh,lepo klopa (kajmak mm Mr. Green )..
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 11, 2010 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je svaki odmor najbolji Mr. Green ali eto recimo od letovanja,najlepse letovanje mi je bilo pre 2 godine, kada smo letovali na rodosu,zaista specificno ostrvo,gde se mesaju uticaj turske kulture,templara i klasicne grcke.odusevila me je istorija samog mesta,gradjevine koje sam posetila,zatim drugi istorijski lokaliteti van samog grada,plaze su bile jako lepe i sredjene i posto smo isli malo van sezone nije bilo guzve Mr. Green.mada svaki odmor i svako putovanje mi je lepo i specificno na svoj nacin,i dugo ostaje u secanju...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Vas najbolji odmor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon