www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Djogani
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Colonyash
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ih volio dok nisu presli u folk. Prije su bili stvarno OK!, ali mi se ne svidja sto odose predaleko... Sad se cak i predstavljaju kao folk grupa... Previse je to... Tako odose i Funky G, i Luna... Pih... Sve postade komercijala...

 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma postali su bas bas bezveze, tragedije se dogadjaju na ovoj nasoj estradi sve biznis niko se ne drzi neceg svog

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može to i bolje.... Smile

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni jedan od boljih njihovih albuma...Sve pjesme sa novog su im super... Cool

_________________
Jos te vidim u ogledalu...stojis pored mene
pa probam da te uhvatim i ruka krene
da digne te iz pepela
al' posece se na kosu andjela ! !
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na skali od 1 do 10 dala bih im čisti komad.
Inače ne volim ljude koji su skloni promjenama ovisno o društvu u kojem se nalaze.
A Đogani je, kao grupa, pop-dance ritam zamijenio folkom upravo zbog ove folkomanije koja sada vlada. Te note i brzo pamtljive stihove lako je prodati publici kojoj je bitno samo da se "đuska"... na pjesme tipa "Nema više cile mile" - za sve ponosne Balkance; "Ne veruj" - u kojoj Vesna priznaje da ima sve najgore osobine jednog ljudskog bića; ... I čak, priznajem, ako se nađe jedan prosječan tekst (pjesma "Znam ja"), pevaljka to otpjeva na svoj način sa škriputanjem glasa dok izgleda kao da se boji da će progutati mikrofon ako više otvori usta.


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Znam ja"mi je extra balada Razz
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj najnoviji album ima samo 5 odlicnih pesama.....Ukljucujuci ovu sto je francuskinja spomenula....
A ostalo....
Korpa.....
Pre su bili konza sad su pali u vodu....
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra su im pjesme
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 5:09 pm    Naslov poruke: Andrija, koja ti je krsna slava? Na vrh strane Na dno strane

Samo snajke su im slaba tacka, nemaju srece sa snajkama, pa to ti je.
Sladza ostavila Dzoleta, Anabela Dragana, ovaj Andrija se valjda nije ni zhenio... Jaooo, zhene, shta im radite...
Snajke i tablica mnozhenja su im slabost.
A ko nema srece u ljubavi , ima na diskografskom polju i na Farmi. Kako su krenuli ovi ima d abudu redovni ucesnici Farme josh narednih 10 godina, ima se mozhe se. A toliko ih ima, za bar josh nekoliko rijaliti programa.
KUD Djogani je, bre, institucija kao JAT ili Coca Cola.
Ako odu na tender, ima da bude 500 evra po akciji, jaci su od NIS-a.

Ne slusham tu vrstu muzike, ali poshtujem iskreno Djoleta, jer je licnost i borac kroz zhivot. On ih je sve izveo na estradu i da nije bilo njega,ovi ostali ne bi nishta postigli u zhivotu.
Andrija, koja ti je krsna slava?

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad cuo o njima, da nisu narodnjaci?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
qretsar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: DERVENTA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 12, 2010 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu losi

_________________
Daj ljubavi svima - bice ti vraceno kad-tad Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Djogani Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon