www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ciscenje zvuka
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 30, 2010 11:37 am    Naslov poruke: Ciscenje zvuka Na vrh strane Na dno strane

Drugari, imam jednu veliku molbu za vas a evo o cemu se radi.
Ja sam inace veliki obozavalac Sase Matica i 27-og januara je gostovao kod nas u Kragujevcu.
Ja sam snimala ceo koncert ali mobilnim telefonom (snimala sam tonski).
I sad sam te fajlove uspela konvertovati u mp3 format i rade super ali bih zelela da malo procistim zvuk... Gde god sam pitala, svi kazu da to moze da se uradi ali da je jako komplikovano za rad.

Moze li mi iko pomoci ili postaviti bar neko objasnjenje ali na Srpskom?

Molim vas, ja sam u kolicima a Sasa mi mnogo znaci pa bi mi i samim tim znacio dobar zvuk tog koncerta.

Molim vas, pomozite mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



_________________
M A N U E L A
 
qretsar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: DERVENTA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 13, 2010 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wave bundles....yotube tutorial nadji

_________________
Daj ljubavi svima - bice ti vraceno kad-tad Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Ciscenje zvuka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon