www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevni izvestaji i Zanimljivosti
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 13, 2010 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Boki u centru pažnje

Makedonski šoumen uspeo je čak tri puta da se posvađa u samo jednom danu.



Boki 13 uspeo je da upadne u čak tri svađe, zbog svoje odeće, tuđe odeće i duvanskog dima.

Dan je počeo "časom lepog ponašanja" - sluge su očitale bukvicu gazdarici Jeleni. Peji i dalje nije pravo što je sluga ("zar ja da poginem zbog tvog sukoba sa Bakijem"), dok je Zorana odlučila da prevaspita manekenku.

"Muka mi je više od bilo kakve priče", rekla je Jelena, a Zorana je poklopila - "misliš da je nama zabavno"?

"Ne možeš sa starijima tako, preterala si i izgubila meru. Par puta si se vrlo nepristojno obraćala ljudima, mi ćemo se kao stariji i mudriji prvi izviniti. Mlada si i sve ti je oprošteno. Ćak ću te i zagrliti kao majka", bila je Zorana pomirljiva, a od Jelene dobila kompliment da "miriše na štalu".

"Pa, zbog tebe tamo spavam", rekla je Zorana.





Ekremu su muškarci u polju predlagali gde da odvede Vendi, i do detalja se raspitivali o tome koliko je daleko stigao sa njom.

"U pušnicu idi, tamo nema kamera. U utorak, kada bude žurka. Ti samo reci, mi ćemo da ti napravimo akciju", palio je Baki "Gospodu".

Boki je svoju seriju sukoba otvorio svađom sa Cobetom, oko prsluka sa krznom koje je pevač obukao. Boki je bio oduševljen - "daću ti suknju i štikle, dođi, srce, da te našminkam, ti si transvestit u duši"!

"Šta ti je, ovo je muška jakna", branio se Cobe, a Boki dodao "ako je to muška jakna, ja sam Merilin Monro".

"Za*ebi to, neću da se zezam sa tobom tako. Ja imam decu, ne vređaj me", rekao je Cobe i izašao, šutnuvši kantu. Boki je krenuo za njim, da ga ubedi da nije bio zlonameran.

"Hoću distancu od tebe, ne vređam te, neću ništa sa tobom. U duši sam muškarčina, a ne transvestit", insistirao je pevač. Makedonac mu se na kraju iskreno izvinio, a sledeći je bio Baki, sa kojim se pokačio oko duvanskog dima.

"Nemoj da mi duvaš, sešćeš na metlu i odletećeš odavde, lepo ti govorim", nervirao se denser jer je od Bokija dobio dim cigarete u lice.

Teško bi dan na Farmi prošao, a da se Bokiju i Marjanu ne ukrste putevi i rogovi. Makedonac je otvoreno isprozivao političara da se ne kupa!

"Žene, kako vam nije žao da gledate ovog čoveka prljavog, na šta liči? Evo, ja ću da ti operem stvari, žao mi te je", kikotao se Boki. Marjan je tiho mrmljao uvrede i psovke, koje je kamera ipak zabeležila. Kasnije su nastavili prozivkama o tome šta ko od njih dvojice ima da ponudi publici. Boki smatra da Marjan ne nudi ništa, a političar smatra da je njegov jedini adut "muško guza u tangama".

Uveče je proslavljen Cobetov 29. rođendan, uz žurku i dirljiva pisma od njegove porodice. Pevač je pustio prvu suzu uz pismo od supruge, iako se trudio da se obuzda, ali je reka potekla uz pismo od sina i ćerke, a dokusurili su ga roditelji. Ni drugima nije bilo svejedno. Čitanje pisma morala je da dovrši Jelena, pošto je Cobe neutešno plakao.

(MONDO)


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 14, 2010 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Oglasili se "Zoranini rvači"

Povodom optužbi koje je na njihov račun iznela Jelena Stožinić, Rvački klub Partizan tvrdi da niko od njihovih članova nije bio na pijaci u Lisoviću i da će preduzeti zakonom propisane mere.



Jelena je rekla da su, prema Zoraninom nalogu, rvači došli na pijacu da bi je provocirali, a u saopštenju koje je potpisao direktor kluba Rajko Baltić poslanom televiziji Pink, Rvački klub Partizan traži izvinjenje od svih umešanih aktera i zahtevaju i da se ubuduće ime njihovog kluba ne pominje u ovakvom kontekstu.

"Krajnje odgovorno tvrdimo da nijedan član našeg kluba, nijedan sportista, nisu bili prisutni na pomenutom događaju. Bacanje ljage na naš klub, poređenje sa huliganima i uličarima,izuzetno je neprimereno i drsko, i to u trenutku kada je Rvački klub Partizan ponovo postigao izvanredan sportski međunarodni uspeh."

Jelena je rekla da su u "linču" učestvovali "kršni momci" koje je nazvala i huliganima, a zbog ovoga bi je, kada izađe sa Farme, mogla sačekati tužba.

"Kao što smo ponosni na naše momke, tako smo ponosni i na našu Zoranu, počasnu predsednicu Skupštine Rvačkog kluba Partizan. Shodno šteti koja nam je naneta od strane dotične osobe, nagađanjem i iznošenjem neistine, pravdu ćemo potražiti redovnim zakonskim putem", navedeno je u saopštenju koje su preneli beogradski listovi.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2010 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ribanje uz pesmu i masaža

Zadruga ne dozvoljava farmerima da se dosađuju. Po principu "štapa i šargarepe" zadat im je novi zadatak. Da li je Ekrem pronašao erogene zone?



Nedelja je već brojala poslednje minute i prepuštala svoje mesto ponedeljku. Iza farmera je ostalo još jedno veče tokom koje su se oprostili od jednog farmera. Bila je to Sanja.

I dok su se neki spremali da se "ubace u krpe" i zatvore oči, Zadruga je stupila na scenu. Novi zadatak "Izazivači i nagrada", naravno bez dodatnog objašnjenja šta je zadatak a šta nagrada.

Dobrovoljci su se javljali. Natalija, Jovana, Marjan, Aca Ilić, Jelena, Bane, Stefan i... Boki 13. A kada su saznali šta je zadatak, nije im baš bilo dobro. Pogotovo Bokiju.





"Šta? Treba da čistimo kuću!? Meni ne treba nagrada!", rekao je Boki, ležerno pušući cigaretu. Kada mu je Natalija objasnila da ne gubi samo on nagradu. već i ostali farmeri, Boki se korigovao: "Ne treba vam nagrada".

Ipak, pristao je da sa ostalim dobrovoljcima, oriba kuću, prozore, kuhinju, kupatilo, istrese posteljinu, sredi garderobu...Ali, sve su to motali da rade uz pesmu. Pesma nije smela da prestane nijednog trenutka.





Cobe i Stefan su iskoristili priliku dok su sređivali ormar da ogovaraju Limena, a član THC La Familije je pokazao zašto bi, ipak, trebalo da se drži repovanja.

Svašta su pevali farmeri, bilo je tu i improvizacije, smenjivale se u pevanju, urlanju, falširanju...Sve za zadatak!

Doduše, farmeri koji se nisu prijavili za veliko spremanje odmarali su kao da su počistili čitavo imanje. Među njima je prednjačila Vendi, koja je od Ekrema dobila i masažu. I to kakvu!

"Niže, niže", čulo se dok ju je "Gospoda" mazio po leđima, a Eva dobacivala - "pronađi joj erogene zone"!





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2010 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Jovana je nova gazdarica

Farmeri sami odabrali koje će poslove obavljati, a gazdarici ostalo da se lati džogera za pranje...



Izbačena pevačica Sanja za novu gazdaricu odabrala je koleginicu iz pevačkog jata, Jovanu Pajić.

"Jao, ovo je stvarno užasno mesto. Sanja, neću te izneveriti, a ti znaš na šta mislim", rekla je nova gazdarica, koja je ocenila da bi bilo "glupo" da kao najmlađa određuje drugima zadatke.





Dobrovoljci su se zato sami javljali. Marjan bi opet u štalu, o kuhinji će brinuti Zlata, Limeni i
Boki, a Zorana će biti zadužena za vodu.

Jedino za mesto higijeničara nije bilo dobrovoljaca, pa je gazdarica odlučila da se sama lati tog posla.

"Jelena će metlom, ja ću džogerom", odlučila je ona, dok su se svi muškarci džentlmenski prijavili da cepaju i donose drva.

Sanja je u pismu dala ostalima i savet, ali i komplimente.

"Vodite računa o svađama i težini svojih reči u tom trenutku. Nemojte sami sebi da otežavate na ovom imanju! Nikoga ne mrzim, ali bih izdvojila one među vama koji su me prijatno iznenadili - Zlata, Ekrem, čika Aca, Nata, Zorana i Jovana".

Sanja je zamolila ostale i da joj u utorak ne pevaju "tradicionalnu" oproštajnu pesmu.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 16, 2010 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ko će nas više zabaviti u četvrtak?

Novi zadatak za farmere od Zadruge - podela u timove koji treba da zabave gledaoce u četvrtak uveče.



Treća sezona rijaliti-šoua Farma obeležena je mnogim svađama, a možda će ostati upamćena i po još nekim zabavnijim stvarima. Naravno, ako farmeri u četvrtak uveče budu maštoviti.

Zadruga im je, naime, dala zadatak da se podele u četiri tima sa ciljem da sami osmisle zabavnu tačku (bilo to pevanje, igranje, neka predstava...) koju će izvesti u četvrtak uveče.

Kapiteni timova su Eva, Boki, Li Men i Vendi.

Eva je u svoj tim izabrala: Nataliju, Batu, Cobeta i Katarinu. Oni su odmah počeli da se dogovaraju šta će da izvedu, a jedan od prvih predloga je bila neka vrsta cirkuske predstave u kojoj bi glavna zvezda bila "gospođa Eva Akro (od akrobata) Ras" a tu su i "Akro Bata, Akro Nata, Akro Cobe i Akro Kata".

Boki je odlučio da osmisli pesmu i koreografiju koju će izvesti zajedno sa Zlatom, Ekremom, Jelenom i Banetom.

Boki je već pokazivao neke korake i pokrete Ekremu. Prvi utisak - zabava je zagarantovana! Kada je video Ekremove "robotske" pokrete, Boki je prokomentarisao: "Ovo će da bude hit!".

Li Men se odlučio za Peju, Zoranu, Bakija i Acu Ilića. Njegova ideja je da osmisle skeč.

Izbor Vendi bio je sužen, tačnije uzela je preostale slobodne farmere - Jasminu, Stefana, Marjana i ovonedeljnu gazdaricu Jovanu.

Jovani se baš i nije dopalo to što je u toj grupi, pa je poželela da se zameni. Li Men je nudio Vendi Bakija za Jovanu, ali ona ni da čuje. Naravno, Peja i Zorana nisu dolazili u obzir. A ni Aca im se nije uklopio u koncepciju predstave "Gulaš party", koju je zamislio Marjan. Jovana je morala da se pomiri sa tim da će biti sa njima, iako je više želela da igra i da peva.





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2010 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Koga je Proka zatekao u senu?

Stanje na imanju je - opšti raspad. Novi zadaci su opteretili farmere, ali ne toliko da nisu stigli da se posvađaju oko higijene.



Posle proglašavanja Jovane za gazdaricu, Proka je došao da je povede u obilazak imanja. Zatekao je očekivano rasulo, pošto je poznato da VIP farmeri nisu naročito vredni, ali i jednog neobičnog "stanovnika" dela sa senom!

"Vidi, Jovana, ovde morate da sredite, da nijedna slamčica ne viri, znam ja da vi mladi volite u seno da odete... Kuku meni", zagrcnuo se Proka, ugledavši Vendi kako usred bela dana spava u senu.

"Neće ovo moći ovako", naljutio se on i najavio nove zadatke. Farmeri će se baciti na sađenje mladica voćki, ali i opšte spremanje imanja i kuće, pošto se bliži farmerska slava.

Higijena je i ostalima bila na umu, odnosno kako kome. Glavna tema razgovora bile su smrdljive papuče ostavljene u sobi. Baki je pobesneo, i optužio Katarinu da ostavlja prljave stvari po kući. Usledila je razmena teških reči, a na kraju je utvrđeno da su papuče Marjanove, a da ih je ona samo pozajmila.

Međutim, mišljenja o Katarininoj higijeni su podeljena, što su farmeri dokazali u intervjuima.

"Moramo biti iskreni, nalazili smo njene maramice kao i maksimalno korišćene gaće", diskretan je bio Peja, dok je gazdarica bila otvorenija - "nikada je nisam videla da pere veš ili zube"!

Natalija smatra da Kaća "malo smrdi", ali Jelena se ne slaže. Bata joj je u lice rekao da je "štrokara", a Bane glavu daje da je Katarina čista.




"Dajte, pa ljubio sam se sa njom, ne bih bio sa prljavom osobom".

"Svako ima pravo da smrdi", zaključio je Baki koji je očigledno odlučan da se posvađa sa mladom pevačicom.

Boki je nastavio da pecka Marjana, pa ga je optužio da je skinuo pantalone i pokazao mu polni organ iz ugla koji kamera ne snima. Dok je političar mrmljao, Boki je raspalio po njemu.

"Bože, pa Vi ste manijak, pravi homoseksualac, iju, iju, ja nešto ružnije nisam u životu video, kako Vas nije sramota Vaših godina", užasavao se Boki u spavaćoj sobi. U kuhinji je bila u toku svađa između Limena i Baneta, i to u stilu osnovne škole - ko za koga misli da je šlihtara?

"Dva meseca mi ćutiš, i sada si našao da mi pričaš nešto! Mene je narod već upoznao, nemoj da me stavljaš u usta", besneo je Bane jer ga je muzičar optužio da se "šlihta" Zlati.

"Ti si miš, običan miš, ne stavljaj me u usta", poručio je maneken Limenu, unoseći mu se u lice. Ostali su uspeli da smire ovaj sukob pre nego što je eskalirao.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2010 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Sluge su Vendi i Marjan

Vendi trijumfuje zbog "dokaza svoje jačine", Marjan poziva svoje simpatizere da ne dođu na pijacu. Prozivke postaju sve neprimerenije.



Iako je Sanja tražila da joj u utorak ne pevaju oproštajnu pesmu, farmeri su ipak složno otpevali "slavila si slavu u izolaciji, nisi bila srećna bez svog Gorana, najbolji hleb na Farmi si pravila"...Nova gazdarica Jovana odredila je ko će narednu nedelju provesti u prostorijama za sluge. Svakome po zasluzi, dobroj ili lošoj.

"Znam da sam se posvađala na Farmi jedino sa Jasminom, pa biste očekivali da odaberem nju, ali osveta nije moj stil. Vendi će biti sluga, jer ne mogu da joj zaboravim svađu sa Tinom, pominjanje njene porodice, sina i Zvezdana. Ne mogu da zaboravim Tinine suze. Ovo gledaju i moji roditelji, valjda bi trebalo da budemo zabavni, a ne tragikomični".





"Marjan će biti muški sluga, on je ionako stalno u štali", kratko je obrazložila gazdarica. Ali sluge su imale šta da kažu.

"Ovo je moj trijumf, znala sam danima da ću biti sluga jer je Peja propevao. Drago mi je da se sada vidi moja snaga, kao i činjenica da su se secikese, oceubice i ateisti udružili protiv mene. Baba-devojci (Zorani) poručujem da neću stati, da je dolijala", frknula je Vendi.

Marjanu će "biti čast" da bude sluga.

"Moram samo da pozovem sve svoje simpatizere da nipošto ne dolaze na pijacu sutra, i ne stvaraju lošu sliku o meni i svima nama tako što će napraviti neki incident", počeo je političar, ali ga je Boki prekinuo.

"E, ja baš pozivam sve svoje fanove da dođu u što većem broju i pozdrave Marjana", rekao je Makedonac.

"Nama će, posle tebe, ovde na Farmi faliti još samo pedofil", uzvratio je političar.





Igra istine donela je dva neobična sukoba. Umesto Vendi i Zorane ili Bokija i Marjana, kao uobičajenih parova za koškanje ovih dana, došlo je do preokreta. Zorana je napala Evu, a Boki Vendi.

"Kako mislite da Vaše kolege, bardovi kulture, gledaju na Vaše prijateljstvo sa Vendi, osobom koja predstavlja sve loše u našoj zemlji", pitala je Zorana glasom drhtavim od besa, što je dovoljno govorilo o njenom stanju, jer je čak i tokom najgorih trenutaka sa Vendi ostajala pribrana.

"Ona je vašarska pevačica, i vašar je Srbija", branila se Eva, ali zatim otkrila da je uvređena zbog nesporazuma oko podele kuhinjskih dužnosti, kada je razumela da ju je Zorana nazvala smradom.

"Od prvog dana ja sam za Vas nula! I sada sam nula jer sam zavolela Vendi", kukala je glumica. Seriju je nastavio makedonski šoumen, pitanjem za Vendi - ko su "secikese, oceubice i ateisti"?

Vendi je održala jedan od svojih monologa, ali Bokiju nije konkretno odgovorila na pitanje, što ga je naljutilo.

"Vendi, poslednji put te pitam, nemoj ni slučajno da nastaviš igru, odgovori mi, ne vređaj moju inteligenciju"! Uzalud. Boki je ostao bez odgovora, a igra se nastavila.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2010 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Zlata htela da bije Vendi!

Neukusan komentar Vendi na račun Peje razbesneo Zlatu koja je htela da joj "objasni neke stvari"!



Trebalo je to da bude još jedno zabavno veče na kojoj bi se farmeri proveli i proslavili slavu (ovog puta Banetovu) uz pesmu i igru.

I tako je bilo sve dok se nije otišlo u noć, kada je nastao haos! Peja je nekoliko puta tokom večeri, u svojstvu voditelja, najavljivao pevačicu Vendi, koja je "unela ljubav i mir u ovo veče". Vendi je svaki put uzimala mikrofon i hm, "pevala". Ono što je ona izvodila ličilo je na sve samo ne na pesmu, zapravo bilo je to nešto što do sada još nismo imali prilike da čujemo, neka vrsta "pank folka", koje se ne bi postideli ni Sex pistolsi!

Treći put kada je Peja pozvao Vendi da uzme mikrofon, ona je zapevala "Jutro je" i potom nešto prokomentarisala u stolu "Pejo vratiće ti se ovo" i potom pomenula sahranu (objasnila je kasnije da je ustvari mislila metaforično da će Peju sahraniti ta njegova zloba).

Zlata, Pejina bivša supruga, bila je u garderobi i presvlačila se, kada je čula Vendinu kletvu. "Čiju sahranu ona spominje, majku li joj j****! Pa, j**** joj mater, ubiću je! Kako može to da govori? Bog neka joj oprosti, jer ona je luda, ne zna šta priča", besnela je Zlata dok su Natalija, Jovana i Peja pokušali da je zadrže da ne ode do Vendi da se sa njom ne obračuna.

"Pusti budaletinu i kretenušu, ona nije normalna, pusti je. Nju treba izbaciti", govorila je Natalija Zlati.

Nekako je Zlata ipak uspela da dođe do Vendi i uhvati je za ruku, da joj skrene pažnju na ono što ima da joj kaže, ali joj je Vendi odgovorila: "Beži, bre, pusti me, skloni se od mene". Potom se Vendi preko svoje "bubice" obratila Zadruzi: "Zadrugo, spasite me od ove".





Peja je, u međuvremenu, odneo Zlatu do spavaće sobe, ali ona nije mogla da se smiri. "Pa, čiju sahranu spominje, j***** joj mater!", nije prestajala Zlata da govori. Potom je Zlata otišla u trpezariju, gde je muzika i dalje "pičila" i zaigrala dok je Cobe pevao.

Kada je muzika prestala, Zlata se obratila Vendi: "Marš u štalu, u štalu, bre!".

Potom je i Zorana, koju je od ulaska Vendi napadala i nazivala raznim pogrdnim imenima, "pukla".

"Sad će gospođa Vendi da ode u štalu zajedno sa kravama i muvama, gde joj je i mesto!".
Na to joj je Katarina rekla da to nije lepo, jer je, ipak, Banetova slava. Zorana joj je odbrusila: "Nije lepo? Nije lepo ovo što ja kažem, a jeste da neko pominje sahranu!? Što svojoj gazdarici (Vendi) nisi rekla da nije lepo zbog Baneta da ne pominje sahranu na crveno slovo, nego meni kažeš? Znači, opet sam ja kriva zato što nekoga branim? Dosta je više ovoga, sramota da bude sve one koji ovo tolerišu", urlala je Zorana.

Vendi je potom otišla do štale gde je Jasmini Ani probala da objasni u kojem kontekstu je pominjala sahranu, ali je književnica prethodno i Zlati priznala da joj je bilo neprijatno.

Bane je otišao u krevet potpuno razočaran u dešavanja, ali su ga izvukli iz kreveta da objasni kako to on misli da su opet obe strane krive za ovaj incident. Maneken je probao da objasni da je bilo "provokacija" na račun Vendi cele večeri sa druge strane stola, na šta su ostali, a pre svih Zlata skočili.

"Izvini, čime se bavi gospođa? Je l' pevačica?", upitala ga je Zlata. "Pa, ne znam, valjda je pevačica".

"Pa, upravo je gospođa Vendi bila ta koja je na prošlom sastanku tražila da svako peva bar po dve pesme. A ona je valjda pevačica", odgovorila mu je Zlata.





Zlata je još jednom imala poruku za Vendi: "Kad budemo izašli odavde ošišaću je! Kad je budete videli sa novom frizurom, znajte da je to Zlata uradila!".

I reper Stefan smatra da nema nevinih u ovoj svađi, jer, eto, Vendi je prozvana da peva.

"Nisi ti mutav da ne shvataš šta se dešava. Je l' bi tebi bilo lepo da ti neko spominje sahranu?", upitala ga je Zlata, a Stefan je samo odgovorio da "ne želi da bude deo ovoga".

Peja je još jednom pokušao da smiri Zlatu, a onda joj rekao: "Ja joj ništa što je uradila ovde neću oprostiti. Sve što je ovde zaradila, ja ću joj uzeti kad izađemo napolje".

U utorak pre podne je pijaca. Vendi se na njoj već jednom provela kao "bosa po trnju"...

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2010 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: "Atentat" i provod na Tajlandu

Ko kome priprema "atentat", ko bi koga vodio na Tajland u provod, a ko bi kome da "menja lični opis"?



Na Farmi je protekli dan i te kako bio buran, a Zlata i Vendi se umalo počupale. Sve počelo još jednom blamažom VIP seljaka, prvo nisu znali padeže, a sada ne znaju da odrede ni strane sveta. Katarini je sasvim logično da postoji severo-jug!?

Tokom popodnevne kafice u štali, Vendi je zabrinuto pitala Marjana i Jasminu Anu da li je moguće da se na čašu stavi nekakav otrov jer joj je Li Men "tendenciozno dao čašu".

"Došao je do mene i skoro me naterao da uzmem čašu. Šta ti misliš Marjane, jel može da se namaže otrovom", pitala je Vendi, a Marjana i Jasmina su joj se samo slatko nasmejali.

I dok je Vendi razmatrala mogućnost "atentata" na nju, potencijalni "izvršitelj" je plakao u kuhinji, a Jovana ga tešila.

Zašto je plakao nije želeo da kaže, ali su farmeri komentarisali da mu se "steškilo" jer mu nedostaju porodica i prijatelji, što je on i potvrdio u igri "Gde bi otišao da ima čarobni štapić".

Većina odgovora je bila: kući, mužu, ženi, najmilijima... a Bane je bio maštovit - on bi na Tajland sa sobom poveo i Bokija 13.

"Poveo bih tebe da se tamo zezamo, ti da hvataš svoje, a ja svoje."

Međutim, dok mu je pomagao da ubaci košulju u pantalone, Boki ga je pitao koji su to njegovi.

"Pa ovi tvoji... devojčice tvoje", rekao je Bane i pobegao iz spavaće sobe.

A posle izbora slugu, svi su se opet vratili u spavaću sobu gde su i počela prva "guškanja" koja su kasnije kulminirala umalo fizičkim obračunom Vendi i Zlate koju je dotaklo to što je Vendi rekla da joj je drago što "Peja prisustvuje svojoj budućoj sahrani."

"Ma lični opis ću da joj promenim. Ne zna ona ko sam ja, ubiću je. Ako je vidite ošišanu da znaćete ko je to uradio", vikala je Zlata, a Zorana je dodala da je i njoj malo falilo "da Vendi uhvati za kosu i vuče po podu".





Vendi je posle pokušala da objasni da ona nije imala nameru da izazove ikoga uvredi i da je sve bilo figurativno.

"Želela sam da kažem da će ga sahraniti njegova zloba. Cinično me najavio, a ja sam mu elegantno vratila."





(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2010 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Boki, šta uradi?!

Drama na Farmi - ne samo da su Zlata i Vendi nastavile da se prepucavaju, nego su (ponovo) zaratili i Boki i "Maki", a makedonski voditelj se pritom i ukakio...



Taman kad smo pomislili da ćemo gledati Zlatu u duelu jer je nokautirala Vendi zbog "prozivke" na poslednjoj žurci, pevačice su rešile da, načelo, zakopaju ratnu sekiru. Uzalud - mira na imanju neće biti jer su je sad "iskopali" Boki i Maki, a i Bokiju nešto nije dobro...

Novi gazda, nove sluge, nova pijaca. Nakon prošlonedeljne nabavke kada je Jelena bila gazda, produkcija je rešila da izmesti lokaciju sa koje će sluge vući džakove sa hranom i cigaretama. Od "sada" farmeri će pazariti u Areni u kojoj se održavaju dueli.

"Nemate pojma kako smo se namučili - uzbrdo, nizbrdo...jedva smo dovukli stvari", "kukao" je Marjan po povratku, dok se Vendi hvalila kako je "lepo dočekana..."

Kasnije je dočekala i Zlata...zbog rečenice da će Peja "prisustvovati sopstvenoj sahrani za mesec, mesec i po dana"...Iako su mišljenja podeljena - Katarina, Eva ("dve pijane žene se raspravljale"), Bane i Stefan misle da je Vendi isprovocirana. To, naravno misli i ona, ali Zlata...




"Gospođa Vendi je spominjala sahranu na slavi. Ima li bilo šta gore od toga", pitala se Zlata pred kamerama...i Vendi u zajedničkom intervjuu.

"Gospođa Zlata je sve pogrešno shvatila. Ja sa njom nemam problem i nemam šta da pričam", rekla je Vendi. Tada je prepucavanje počelo...

"Sahrana za Peju", ponovila je Zlata, a onda su se "vrata pakla" otvorila. "To je bilo figurativno. Što nisi rekla da dolaziš sa Pejom? Ja sam prva isprovocirana, ti okreći priču...Nisam imala posla s tobom nego sa Pejom! Onda si ti došla. On je sve to uradio namerno, tendenciozno! Ja sam dobila informaciju pre par dana šta želi da uradi, nije mu uspelo i dočekao je taj dan da me provocira".

Nisu samo žene nervozne, nervozan je i Marjan. Prvo se naljutio na Jasminu jer ga nije probudila za pijacu, a onda je, umesto na nju, rešio da bes iskali na Bokiju. Slučajno je stao "baš tamo" gde Boki održava probe za "Kaligulu".

"Ajde folirantu jedan pomeri se", tražio je Boki 13, na šta je Marjan "ukopan kao stena" govorio "neću".





"Došao si od lekara, udario si se kofom u nogu", rekao je Boki 13, a onda uzeo kofu, udario se po nozi kako bi pokazao da to ne boli...i polio Ekrema. "Vidi šta uradi", kukao je "Eki"...to nije bilo ništa naspram onoga što je tek isplanirao da mu uradi i što se i njemu samom te noći desilo...

Boki 13 se već neko vreme žali na probleme sa stomačnim virusom. Žale se i ostali, ali ne zato što "povraćaju i imaju dijareju" kao i on, već zato što se Boki jedne noći uneredio.

To su videli Jelena i Cobe, a potom i Bata...





"Ne dao bog da Marjan sazna", šaputao je Bata sa Jelenom i Cobetom razmišljajući da li da ga probude.. "Ja nikome neću ni reč reći, kunem vam se", dodao je pevač. Jelena, Bata i Cobe su se neko vreme dvoumili da li da ga probude i taman kad su rešili da se "prave ludi", Bata je primetio da će smrad probuditi ostale, a i da su "muve počele da se skupljaju...".


BOKI 13 ILI EKREM?!



Ovonedeljni zadatak koji su farmeri dobili, biće "završen" u petak. Najstudioznije su mu pristupili članovi Bokijevog tima, a pogotovo Ekrem koji je pristao da se za potrebe izvođenja "Kaligule" ofarba u plavo.
"Kako si ga ubedio", pitali su farmeri makedonskog voditelja. "Ah, rekao sam mu da sve zvezde moraju s vremena na vreme da menjaju stajling". Dok su svi jedva čekali da vide novog Gospodu, Jasmina Ana je negodovala...i veoma iskreno to saopštila Ekremu.

"On hoće da te napravi na homoseksualca. Mnogo ćeš da pogrešiš ako se ofarbaš. Bićeš ružan, svi će se iznervirati kada te budu videli. On hoće od tebe da napravi ono što je on i da ti spusti glasove", savetovala je Jasmina Ana.

(MONDO)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2010 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj Boki je stvarno zesca budala .. mislim covek ( ne znam ni dal da ga zovem covekom ) je stvarno zesca iskompresirana budala.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 20, 2010 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma:Ekrem "plavuša", Eva "to" radi na krovu

Višednevna nagovaranja su konačno urodila plodom, Ekrem je pristao da ga Boki ofarba u plavo. Eva kaže da je najluđi seks imala na krovu uz dimnjak.



Posle nekoliko burnih dana koje je umalo obeležila tuča, jedno kakenje u gaće, očita podela na pristalice Zorane i Vendi, tenzija je splasnula jer su u toku pripreme za Farma šou za Kraljevo.

Ipak, protekli dan je za Ekrema bio najburniji jer je doživeo, kaže, ono što nikad u životu nije - farbanje kose i to još u plavo, a za sve je kriv Boki 13 kojem će "Gospoda" biti plesač u večerašnjem nastupu.

"Ovo je takmičenje, najavili smo i svi očekuju da se ofarbaš. Oni ti samo iz ljubomore kažu da to ne radiš. Ma čoveče neće ti ništa biti, za par dana ćemo te prefarbati u crno i gotovo", ubeđivao je Boki.

"Ma neću, ostaću bez kose, bolje da uzmem periku", branio se Ekrem, ali je Boki bio uporan i Ekrema koji je na kraju popustio. Makedonac je brže bolje otrčao u spavaću sobu i probudio Jelenu da mu pomogne, dok se Ekrem nije predomislio...





Ekremu se nova frizura dopala, pa se stalno gleda u ogledalo, dok Vendi, Jasmina Ana i Marjan smatraju da se ostali farmeri samo "sprdaju sa Ekremom jer on ne zna da se brani".


EVA "TO" VOLI NA KROVU




Najstarija učesnica rijalitija svaki dan VIP seljake i gledaoce iznenadi sa nekom novom anegdotom iz svog života... Sasvim opušteno, uz popodnevnu kafu, Eva se poverila Marjanu da je u mladosti bila i te kako kontraverzna, a da se jednom, u sred zime, "parila na krovu uz dimnjak".

"Slavili smo Novu godinu u Rajićevoj i planirali smo da odemo, ali čežnja i želja su bili veći i j... smo se na krovu uz dimnjaka. To je bilo moje najspektakularnije parenje", rekla je Eva a dnevnom sobom je zavladala tišina.

Međutim, za šporetom nije bilo tiho, Eva je opet bila u centru dešavanja - Jasmini Ani nije dozvolila da skuva kafu.

"Htela sam da kuvam kafu, ali mi Eva nije dozvolila. Da je bio bilo ko drugi u pitanju, ja bih ga polila onom vodom, ali nju ne mogu... Nisam joj ništa rekla, ali bilo mi je teško i rasplakala sam se. Ne mogu više da podnesem ovoliku količinu zla", kaže Jasmina kroz suze.

U sučeljavanju, Jasmina nije želela ništa da komentariše uz obrazloženje da je "Eva uvek u pravu".

"Bliske smo i kao sestre i ne dam da nas razdvoje. Jeste li na mojoj strani? Zar ne primećujete da nas zavađaju", pitala je glumica, ali Jasmina nije želela ništa da kaže, a Eva joj je dobacila da to i ona "želi da j... babu".

Eva je još jednom uspela da rasplače Jasminu jer je u štali Marjanu rekla da je advokatica napustila "njihovu grupu i da prima instrukcije od drugih".

"Baba" očito želi da i ona bude vođa jedne grupe, ali joj to ne ide najbolje jer je sa skoro svim farmerima na ratnoj nozi.

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Dnevni izvestaji i Zanimljivosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 8 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon