www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nominacije i izbacivanja sa farme
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2010 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu .. sine .. ne bi ti ja isao napolje po ovoj zimi .. nema te sile


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2010 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Ode Jelena, ko je sledeći?

Poslednja izbačena farmerka je Jelena Stožinić. Za njom u ponedeljak ide...



Pobednik poslednjeg duela u kojem su pitanja umalo ostala bez odgovora je Stefan. Reper je, zahvaljujući Jeleni koja je namerno dala pogrešan odgovor, duplirao svoje glasove i osvojio podršku 84,24 odsto glasača.

Duelisti nisu učili, Jelena je želela da izađe, tako da je "džentlmenski", davanjem pogrešnog odgovora, osigurala Stefanu pobedu i dupliranje glasova. Ona je osvojila tek 15,76 odsto glasova publike i svojim izlaskom osigurala Banetu mirnu nedelju na imanju...

U studiju je ipak, pre odnosa sa Banetom, morala da objasni odnos sa Tinom. "To je zezanje i jedna velika igra. Nisam imala taktiku ni tad ni kasnije". Nije imala taktiku, ali je imala objašnjenje kada su brojne svađe sa Bakijem bile u pitanju, a to je - "bila sam isprovocirana".

Kada je reč o Katarininom dečku...

"Naš odnos je krajnje prijateljski, a to što smo bili bliski je samo zbog toga što smo se našli, odgovarali smo jedno drugome. Glupost je da sam ja smetala njegovoj i Katarininoj vezi. Što se njih tiče, kada se Katarina vratila, tada je počela ljubav i meni je drago".

Ne kaje se što je izašla, slobodno možemo da kažemo da je Bane novi gazda, a što se tiče njenih saboraca...

Učesnici rijalitija znaju da se kraj bliži i da je pred njima paklena nedelja. Ono što ne znaju je već u ponedeljak sledi iznenadno izbacivanje, a Zadruga je u to ime i nedaće koje tek predstoje, rešila da ih obraduje video porukama od njihovih najmilijih.

Radost je preplavila farmere, ali umesto smeha, u areni su se pred poslednji duel čuli samo uzdasi. Tekle su suze na svaku reč podrške najmililijih, sve dok pred veliki ekran nije stao Ekrem Jevrić.

Sinovi su ga pozdravili na engleskom, rekli mu da ne brine, kao i njegova ljubljena Igbala.





“Nek mu je sve good luck”, rekla je Igbala, a Ekrem se prvo zagrcnuo od suza, a onda i od smeha kada je čuo ostale farmere kako mu dobacuju “jel smo ti rekli da ne brineš?”, aludirajući na njegovu aferu sa “Vendijem”.

Ređale su se reči podrške porodica i suze farmera, onda je usledeo duel u kojem je pobedio "trenerka stil".

DOBRO JE DA NISAM SKINUO GAĆE




Poslednja nedelja na Farmi bila je jedna od najzanimljivijih do sada, zahvaljujući tajnim zadacima koje je Ekrem dobijao - što od Zadruge, što od Bokija…

Ekremovih poslednjih sedam dana života izgledali su ovako: Držao je predavanje o seksu, pevao je Marjanu na uvce, snimao je seriju, pokušao da spava sa Vendi, "dobro je da nisam skinuo gaće kada je Baki iskočio", brojao “tarabu”, šetao magarca po kući…





(MONDO)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2010 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo prelazi vise u grozotu nego ista drugo ... stvarno preteruju

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2010 5:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Stefan bez finala

Paklena nedelja je počela pakleno - vanrednim izbacivanjem, a reper Stefan je farmer kojeg publika više ne želi da gleda u rijalitiju.



VIP seljaci su se našli u čudu kada su na kapiji imanja oko 21 čas videli Ognjena Amidžića, a bez reči su ostali kada im je pokazao 17 džakova za pakovanje stvari.

"Jesi li to video da nam nedostaju vreće za đubre", hteo je da bude duhovit Bata, a isto je pokušao i Ognjen rekavši da je Zadruga farmere odlučila da ih nagradi sa izbacivanjem kojeg je pošteđen samo gazda Bane.

Ognjen je farmere posetio ponovo u 23 časa, a u kući je vladao muk. Naravno, VIP seljaci su manje više svi rekli da bi voleli da ostanu do kraja kada su ovoliko izdržali, ali su se poželeli i porodica pa im je, kao, svejedno.

"Možda moji nisu ni znali za sve ovo... Bio sam u nedelju u duelu i 'ispucali' su se, a večeras garant ne gledaju Farmu. Borio sam se za nagradu i sada mi je malo krivo što nisam ostao do finala", poverio se izbačeni Stefan Ognjenu.

Za Bokija 13 je rekao da nema šta da doda jer je već sve rekao i ne želi da mu "diže cenu"!

"Ništa ne očekuje od učešća jer to smatram suludim. Kada budem vani videću sve pa onda o tome možemo razgovarati."

Najteže mu je bilo što je već druge nedelje po dolasku postavljen za gazdu, ali se ipak dobro snašao.

Stefan kaže da je on u rijalitiju bio ono što jeste i da je uvek imao na umu da mora voditi računa šta radi zbog roditelja, "drugara iz kraja", poznanika... Priznao je i da voli narodnjake, "one stare" i da se toga ne stidi.

"Volim kafanu i domaću muziku, to je sasvim normalno", a juče izbačenoj Jeleni je poručio da je čeka sa pivom iza ćoška.

Njegovi favoriti za 100.000 evra su Bane, Ekrem, Peja i Jovana koju je čak i sanjao.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 12, 2010 6:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Jovana i Aca na minusu

Farmeri su najviše štapića dali Jovani, a publika najmanje glasova Aci Iliću. Njih dvoje će se sutra u duelu znanja boriti za ostanak u Lisoviću i finale rijalitija.



"Iznenađen sam. Ovo je poruka da je moje vreme ovde isteklo", bio je jedini komentar Aca Ilića.
Uz obrazloženja da LiMena znaju duže i da su se sa njim više sprijateljili, farmeri bi da sa imanja izbace Jovanu.

Marjan je opet bio u dilemi kome da uruči štapić, ali je poslušao Bokijevu kritiku i po prvi put štapić dao muškarcu. U istom problemu je bio i Bata, a štapić je, posle dužeg elaborata, dao Jovani. Jasmina Ana i Kaća su glasale za LiMena jer nisu želele da Jovanu pošalju u hladnu izolaciju.

"Cenjeni skupe dobro veče, obraća vam se najveća bludnica imanja u Lisoviću. Zahvaljujem svim ženskim bićima što su mi dozvolili da sedim sa njima za stolom", rekla je Zorana i štapić dala Jovani, ipak je brzopleti LiMen njen najbolji drug na imanju.

Boki je uz konstataciju da je šteta što nije neko drugi u duelu pa da može dati i više od štapića, glasao za Jovanu, a Natalija za LiMena, dok je Baki "zato što je ona poslala Nataliju u hladnu kućicu" dao Jovani, kao i Peja.

"Njih dvoje su bili najbolje sluge od početka rijatija. Nisu uopšte pominjali štapiće i to mi se mnogo dopalo. I ja sam žensko, iako sam bespolno biće i baba, ali ne mogu Jovanu da pošaljem u izolaciju, hladno je mnogo", rekla je Eva.

Međutim Vendi kaže da bi razmišljala kao Eva da je Jovana nije postavila za slugu iako za to treba imati petlju i m**a.

"Ona je rekla da je to uradila jer sam povredila njenu prijateljicu Zoranu, ja ću se sada pozvati na Kaću za koju si rekla da ne pere zube", obrazložila je Vendi svoj štapić.

Ekrem, kojem je LiMen bio sluga, nije mogao da glasa za njegovo ispadanje, kao ni Aca jer mu je on jedan od najboljih "ortaka na imanju", dok je Bane svoj štapić dobacio LiMenu.

"Nisam razmišljala o ovom glasanju. Meni nije ni bitno ko mi je dao, a ko nije. Sve je ovo igra i uopšte se za ovo ne ljutim. Imala sam mnogo obaveza tako da nisam ni stigla", kaže Jovana.

LiMenu je žao što će ona ići u izolaciju jer je zaista hladno, ali je tokom dana ipak kućice napunio drvetom za ogrev.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2010 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Izbačeni Boki i "čika Aca"

Makedonski šoumen prekršio je tajni zadatak tako što je pomagao ostalima tokom paklene nedelje, a Aca je izgubio u sjajnom duelu od Jovane.



Kraj paklene nedelje za farmere obeležen je duplim izbacivanjem - od nagrade od su se oprostili Boki i Aca Ilić.

Boki 13 ušao je na imanje sa tajnim zadatkom da "prstom ne mrdne" sve dok mu Zadruga ne kaže da sme, i tek tada ušao bi u regularnu trku za nagradu. Međutim, Ognjen je u živom prenosu iznenadio farmere rekavši mu da spakuje svoje kofere.

"Imao si zadatak da ne radiš, a radio si zadatke tokom paklene nedelje", rekao je voditelj. Boki je, zajedno sa ostalima, izvršavao naređenja Zadruge - kuvao svima kafu, šetao magarca jadikujući na sav glas…

Boki je u studiju rekao da se pozdravio sa Marjanom, iako ga je on od prve večeri napadao, ali ne i sa "dve dame koje pate od ćurkizma".

"Neki od njih su vredni pažnje, ali neki zaslužuju samo maltretiranje", rekao je Makedonac.





"Hvala što sam bio deo vas i učestvovao u Farmi, neki od vas su mi zaista prirasli srcu", rekao je Boki, verovatno ne misleći ni na Marjana, ni na Baneta.




Prvi put je duel znanja zaista bio onakav kakav bi trebalo da bude. Em su nabubali odgovore iako su oboje tvrdili da se nisu "razvalili" od učenja, em su toliko brzo udarali taster da su čak tri puta morali da traže "čelindž". Njih dvoje su otkrili i recept za preživljavanje u ledenoj izolaciji - spavanje na pola sata i loženje vatre.

Ipak, potrebe vode kod pilića, uzgoj praziluka, ovčije mleko i vitamine u krastavcu bolje poznaje Jovana, koja je Acu dobila rezultatom 5:2, i dobila duple poene. Jovana je osvojila 86,12, a Aca 13,88 glasova.





Aca je, veran svom neupadljivom stilu, rekao samo da je Farma bila neobično i ogromno iskustvo, koje ne razumeju oni koji kroz njega nisu prošli, ali je dodao da je cenio sopstveni skromni doprinos svakom zadatku na imanju.

"Postoje majstori zanata na Farmi, ali morao sam da sačuvam sebe i ne uđem u nešto što bi me odvuklo daleko od sebe. Nije mi žao zbog rastanka, uželeo sam se porodice", zaključio je on.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 19, 2010 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Natalija ili Ekrem, ko neće u finale?

Farmeri su između "Gospode" i "Vendija" u duel poslali Ekrema, a publika je najmanje glasova dala Nataliji.



Ekrem Jevrić, koji je umalo diskvalifikovan zbog kršenja pravila da tokom dana nema spavanja, dobio je najviše štapića VIP seljaka.

"Milo mi je što idem ja, a ne ona i tako. Neka je sa srećom", rekao je vidno neraspoloženi Ekrem.

Vendi kaže da se već bila spremila za izolaciju i da ju je iznenadilo saznanje da "nema mnogo neprijatelja".

Uz šoljicu toplog čaja, Natalija je otvorila glasanje rekavši da je Ekrem njen favorit, ali da prema Vendi oseća veliku ljubav i štapić je dala Ekremu, a isto je uradio i Baki jer mu je "Gospoda" smuvao bivšu devojku, a to se ceni.

"Imao sam druga, prijatelja, čoveka sa kojim sam provodio većinu vremena, ali on je nestao zarad njegove velike ljubavi, emocija... Iako mislite da bi trebalo da mu se sada svetim, ja neću jer prijatelji i služe da su tu samo kada vam zatrebaju", rekao je Peja i štapić dao Vendi.

Zorana, kojoj Ekrem redovno vraća osmeh na lice, kaže da šta god on uradio ne može da glasa za njega, a još kada mu je protivnik "ova ovde".

"Za njen rođendan smo svi bili iznad situacije, a bila sam joj i advokat i ušla u igru i bila fer. Međutim, kada je ona bila advokat meni dostigla je najviši nivo u lupetanju... Očito je da boluje od ćurkizma, ali ja ne nasedam na njene provokacije i više sa njom ne komuniciram", rekla je Zorana, dok je Vendi tvrdila da je tu došlo do zamene teza i da od "ćurkizma" ne boluje ona već Zorana.

Ova rasprava bi trajala ko zna do kada da ih Ognjen nije prekinuo - "glasanje za prvog duelistu je u toku".

Evi je bilo teško da štapić da Ekremu jer smatra da su on i Vendi stvorili najlepše prijateljstvo na farmi, ali je on "kavaljer koji štiti svoju damu".

Jovana, iako je štapić dala Vendi ne želi, kaže, da joj vidi leđa, a Bane je glasao za Ekrema jer se boji da će ga Vendi "ubiti sa pričom".

LiMen je Ekremu oprostio što ga je stavio za slugu, a sa Vendi je u poslednje vreme u dobrim odnosima, pa je igrao brojalicu i Ekrem je imao manje sreće.

Kaća nije mogla da štapić da Vendi, kao ni Bata (nije ni Vendi glasala za njega) i Jasmina Ana...

"Meni je ova nedelja počela tako kako je počela. Otišao je Boki 13, ali se pojavio Boki 14. Bio sam i Hitler i gonič robova... Ekrema i nisam imao nameru da pošaljem u izolaciju i to mislim i sada iako moj glas ne odlučuje", rekao je Marjan i svoj štapić dao Vendi.

U nedelju će se Ekremu u duelu zanja suprotstaviti Natalija, koja već nekoliko dana priča da joj se ide kući...

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 20, 2010 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Izbačena Natalija

Denserka se oprostila od finala i nagrade samo desetak dana pre završetka rijalitija.



U duel su i Ekrem i Natalija ušli nepripremljeni, ali iz različitih razloga. Pevačica nije htela ni da uči, ni da primiče ruke tasteru, dok Ekrem po ko zna koji put nije shvatio o čemu se tu tačno radi.

"Teško ti je pitanje", rekao je Ognjenu, a neka od pitanja je čak proglasio "živom istinom", iako na njih nije dao odgovor...

Na pitanje koje su rase goveda od kojih se dobija meso, Gospoda je odgovorio - "mala telad, velika...", slično je bilo i sa pitanjem o paprikama, a o izboru grla za klanje imao je samo da kaže - "koje mi izgleda najbolje, ja njega zakoljem".





Ali, kada je shvatio da Natalija dobija štapić svaki put kada on pogreši, naljutio se.

"Ja ti ništa više neću reći", rekao je Ognjenu i počeo da gladi kosu koju nije uspeo da "zaćera u frizuru" zbog vetra i snega.

Natalija nije ruke primicala tasteru, i cupkala je od uzbuđenja jer ide kući, što su uskoro potvrdili i glasovi publike iako je pobedila u duelu, sa dva poena koja je dobila zbog Ekremovih grešaka. Ona je nakon dupliranja glasova imala 46,89, a Gospoda 53,11 odsto SMS glasova.

Pre duela, Gospoda je čak sebi skromno prognozirao ne samo finale, već i pobedu, a misli da će za sobom ostaviti Marjana i "Vendija". Natalija je takođe njemu prognozirala trijumf, dok na drugom i trećem mestu vidi Bakija.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 26, 2010 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Eva i Peja u izolaciji

Eva je osvojila šest štapića, a Bane pet. Glumici će se u izolaciji pridružiti Peja, koji je od publike dobio najmanje glasova.



Pred farmerima je bio težak zadatak. Poslednji put davali su štapiće subotom uveče, a održali su svečane, ozbiljne i gorke govore glumici, čije je kukanje nad tretmanom na Farmi očigledno u poslednjoj nedelji prešlo granice njihovog strpljenja. Limen je Evi dao štapić zbog "loše protumačenih dobronamernosti", Bane kako bi mlađi i nepoznatiji dobili šansu za finale, a Ekrem je održao govor u čast oboje.

"Djece mi volim Baneta, dobar je, voleo sam ga, volim i voleću, ali da moram da biram između majke svoje i Eve, Evi bih dao parče hljeba! Ne daj Bože da njojzi dam štapić", rekao je Gospoda i Banetu uručio štapić.

Vendi je i pored nesporazuma sa Evom "oko Romea i Julije" njoj dala prednost, kao "veličini u profesiji i kuvanju", i takođe Banetu dala štapić.

"Eva je na svojim malim leđima ponela teško breme. Od detinjstva mi je usađeno da poštujem starije, čak i kada nisu u pravu", rekao je Peja. Bane, hvataj...

Zorana je podsetila na sve ružno što joj je Eva rekla ili uradila ("prijavila sam se da umesto nje budem sluga, a ona mi se zahvalila štapićem"), i dodala da je sve što glumica radi taktika.

"Voli da pobeđuje, ona je dramaturg i taktičar, učesnik i takmičar. Ne mrzim Vas, bili ste vredni i hrabri, ali sve što ste mi uradili ne razumem. Ne činim loše svojim neprijateljima, ali se ni ne saginjem.
Presudiće ljudi koji nas gledaju", rekla je pevačica i dodala i da Bane ima taktiku, a da je to "ribolov, koji nije zabranjen na Farmi".

Jovana se "teta Evi" zahvalila za doručak, šerbet i sve iz kuhinje, ali joj je održala i pridiku jer ne veruje da je ostali farmeri poštuju. Banetu je dala štapić jer smatra da će se Bane iz arene sigurno vratiti, a da to sa glumicom nije slučaj. I Katarina je objavila kako "respektuje gospođu Evu", ali joj je ipak dala štapić zbog teških reči izrečenih u prošlosti.

"Problem je u Vama, nemate emociju i sve nas optužujete za ono što ustvari sami mislite - Vi ne možete da volite. Nemate više moje poštovanje", rekla je Jasmina Ana.

"Gonič robova, SS vojnik, promašeni političar demagog" Marjan oprašta glumici sve, osim toga što mu je rekla da neće pobediti "genija dostojnog Tesle, Ekrema".

"Poštujem starije, čak i kada se poseru po meni. Eto, moji roditelji nisu zaslužili ni 'zdravo' od mene, a poštujem ih iako nisu marili za mene. Bane, izvini", završio je gazda Baki podelu štapića.

Eva je štapiće dobila od Limena, Bate, Zorane, Kaće, Jasmine i Marjana, dok su "poštovanje njenim godinama" iskazali, i Banetu dali štapić, Ekrem, Vendi, Peja, Jovana i Baki.

"Bez poštovanja sam ovde izdržala tri meseca kao sluškinja, vidi se da nisam omiljena, morala sam da uložim ogromnu energiju da bih izdržala. Poštujem sve njih, a oni ne poštuju moju starost niti moje tragedije. Na njihovom mestu, ne bih poslala bolesnu babu u izolaciju, a oni su mene glat poslali. Hvala vam svima", nastavila je Eva priču koju "fura" već nedeljama, kao da ju je neko terao da uđe na Farmu.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

IZBAČENA EVA RAS



Eva Ras je sinoć izbačena sa Farme. Ona je napustila imanje jer je imala samo 19,75 procenata glasova publike, naspram Pejinih 80,25.

Posle Evinog izlaska počelo je finale u kojem se nalazi 12 farmera. Naredna tri dana će se svakodnevno izbacivati po dvoje finalista. U četvrtak je veliko finale, kada će se od šest preostalih izabrati pobednik ove „Farme“.





(D. I./Kurir)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2010 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Izbačeni LiMen i Jasmina Ana

Čistka na Farmi je počela - finalisti koji su se oprostili od glavne nagrade su LiMen i Jasmina Ana.



U ponedeljak uveče napravljen je prvi presek glasova publike pred veliko superfinale treće sezone rijalitija, a farmeri koji su se našli na začelju liste sa 0,55, odnosno 1,37 odsto glasova, bili su muzičar Nikola Kostić i književnica Jasmina Ana.

Farmeri su u nedelju uveče saznali da su svi, osim Eve, postali finalisti Farme, tako da nisu očekivali da će ih voditelj posetiti "sve do četvrtka". Kada su ugledaliOgnjena Amidžića kako ulazi na imanje, usledeo je šok, a onda i "brzinsko pakovanje".

Torbe je sa razlogom, za početak, spakovao LiMen. "Znao sam", kratko je rekao LiMen dok je napuštao Farmu.





LiMen će ostati upamćen po "zidanju Skadra" odnosno pušnice, svađi sa Batom, luku koji je jeo "za doručak, ručak i večeru", ali i pismu koje je napisao Jovani o "preteranoj prisnosti", a koje je pokušao da podmetne kao pismo od Zadruge.

"Jovana ima taj prisan odnos sa svima, a ja sam takav kakav jesam i nisam želeo da to ide dalje", osvrnuo se LiMen na svoj boravak na imanju, neposredno nakon izbacivanja. "Nisam želeo da takvo ponašanje ide dalje, pa sam pronašao način da to prekinem".

Sat vremena kasnije, LiMenu se "na slobodi" i daleko od nagrade od 100.000 evra, pridružila i Jasmina Ana.





"Mislila sam da ću ostati mesec dana, tako da mi je drago što sam ostala do finala", rekla je Kaćina najbolja drugarica. Ipak, nije spakovala stvari misleći da se "Ognjen neće vraćati".

Prvo pitanje na koje je morala da odgovori nakon izbacivanja bilo je "zašto ništa nije radila". "Radila sam, prala sam sudove, pomagala u štali...a imam i migrenu". Plakala je, svađala se sa Bakijem, Evom Ras, Jovanom, Ekrem ju je nekoliko puta nazvao "pijanicom", a Boki 13 je na njenom primeru pokušao da objasni "narodu" šta je to "ćurkizam"

O ogovaranju ..."Neki ljudi, tačnije LiMenova grupa, kada komentarišu nekoga to nazivaju 'razmenom stavova', a kada ja to radim - 'ogovaranje'".

Prvi izbačeni finalisti imaju favorite - Zoranu i Marijana.

Nije gotovo - u utorak ispada još dvoje finalista.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 29, 2010 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Baki i Peja propuštaju žurku

Denser i voditelj dobili su šansu da se ugreju u "spoljnom svetu", ali izgubili šansu da se bore za 100.000 evra.



Baki i Peja u utorak uveče su napustili najpoznatije imanje u Srbiji, dan nakon Limena i Jasmine Ane.

B3 prvi je u utorak uveče napustio imanje, pošto je osvojio samo 2,55 odsto glasova publike. Ostali su svog omiljenog gazdu brižno ispratili, pomogli mu oko pakovanja, ispozdravljali se sa njim...

Densera osećaj nije varao, pošto kada je na preseku glasova ostao u "konkurenciji" sa Banetom, rekao je da je siguran da on "večeras neće biti na žurci, iako se spremio za nju".

Baki je otkrio da je najbliže fizičkom sukobu bio tokom "prozivki" Milana Paroškog, iako mu je bilo teško jer ga ćerka gleda.





"Ženu ne bih udario, ali možda bih je ćušnuo, onako iz ljubavi". Kad smo kod ljubavi - sa kime je bilo seksa?

"Ne može seks uz milion kamera! Po ko zna koji put, nisam imao seks na Farmi, imao sam... nešto, ne bi bilo fer da kažem ni šta, ni sa kime", rekao je Baki kom je Katarina odavno pripretila tužbom zbog priče o seksu. Osvrnuo se i na poljubac sa Banetom.

"Jao, kada sam mu video onu bradu čupavu... Moraš nešto da uradiš kada kažeš. Morao sam", stresao se denser.




Sebe je video u prva tri mesta "sa Pejom", a iako je mislio "kao i svi na imanju" da je Ekrem pobednik, više nije uveren u to, i to zbog škakljive situacije sa Vendi.

"Kada je ušao, bio je ono što jeste, ali otkada je Vesna ušla, on više nije Ekrem Jevrić! Rekao sam mu - nemoj, kida te, usisava te, postaješ potrčko i papuča, ali ne vredi".

U 22 časa saopšteni su rezultati drugog glasanja, i voditelj Ognjen objavio je da će na Farmi sada situacija među polovima biti izjednačena - ostaju četiri muškarca i četiri žene. U "finalu" izbacivanja bili su Peja i Bata, ali je voditelj osvojio samo 3,99 odsto glasova publike, pa je izgubio.

"Već sam se spakovao, znao sam. Ostanite mi veseli i nasmejani, hvala vam na svemu", rekao je Peja, kom odlazak nije teško pao.





Teško im je obojici bilo kada je ispala Natalija, nekome zbog emotivne podrške, a nekome zbog hleba.

Pejin favorit je Zorana jer je jaka, kao i Bane i Bata.

"Možemo mi da kalkulišemo sa životinjama u štali, ali nismo kompetentni, odlučuje publika", rekao je voditelj.

Pevali su ostali farmeri Bakiju i Peji "Deset ljutih gusara", a sada je "ljutih gusara" na Farmi ostalo osmoro - Jovana, Kaća, Vendi, Zorana, Ekrem, Marjan, Bata i Bane. Već u sredu uveče biće ih šestoro...

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Nominacije i izbacivanja sa farme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon