www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Shoping
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam shopping..Ali samo kad idem sama.Kad idem sa drugaricama to traje bez preterivanja 5x duze.Ja uvek tacno znam gde,sta i kako,a one krenu da ulaze u svaku prodavnicu,probaju i ono sto ne planiraju da kupe...i tako izgubimo ceo dan..to su razlozi i sto volim da idem sama u teretanu..vrlo sam prakticna,volim kad je sve organizovano,ne volim glupavo bacanje vremena.Svaka kupovina u trajanju duzem od 2 sata postaje mucenje.Zato ja lepo stavim muziku na ushi,opustim se i krenem u potragu za krpicama potpuno rasterecena!

 
anchyvg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Sep 2007
Poruke: 223

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam shopping sa najbojlom drugaricom...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam shopping samo što ne volim da kupujem nešto 5-6 sati..

Moja drugarica kada ode u shopping u 3 vrati se u 8 uveče Rolling Eyes Pa se uvek molim da me ne zove Mr. Green Laughing

Ja kad odem ako mi se nešto svidi kupim ako ne,idemo dalje.
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 1:16 pm    Naslov poruke: Re: Shoping Na vrh strane Na dno strane

the_cica je napisao/la sledeće:
Kazu-shoping opusta,oslobadja stresa??? Koliko uzivate u kupovini,sta kupujete,koliko kupujete??????????


Shopping Very Happy to su uvek prijatni trenuci provedeni sa sestrom i prijateljicama Embarassed Pre nego sto krenem u shopping vec imam neku ideju o tome sta zelim da kupim, ne gubim vremena na nepotrebno razgledanje, i ako mi je nesto lepo u izlogu i vec znam svoju velicinu ipak moram da proverim kako to na meni stoji, ne dvoumim se puno ako mi lepo stoji kupujem i idemo dalje (naravno pauzice za kafu ili jelo su sastavni deo shoppinga Very Happy Laughing Laughing Laughing) Sta kupujem... skoro nikad ne kupim jedan deo garderobe koji kasnije ne mogu "da uklopim" sa nicim vec kada izaberem pantalone izaberem i kosuljicu ili bluzicu elegantni prsluk, ili neku tunikicu, sve u tonovima boje i modelima koji se slazu i daju neki elegantni ali opusteni i mladalacki stil Embarassed

_________________
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shoping-moja bolest Wink

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2011 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ženama je šoping urođen?

Ženama je šoping oduvek predstavljao primarno zadovoljstvo, kako zbog skretanja misli sa svakodnevnih problema, tako i zbog cilja – obnavljanja garderobe, koje ženi nikada nije previše. Odgovor na pitanje da li je kupovina ženama u genima, pokušali su da daju eminentni stručnjaci iz oblasti psihologije



Kako devojčice, do svoje četvrte godine, imaju čak 20 odsto više odeće od svojih vršnjaka muškog pola, nije isključena mogućnost da se žene rađaju sa ljubavlju prema šopingu i modi.
Kako majke uglavnom kupuju odeću za decu, proizlazi da one istinktivno imaju veću potrebu da ćerke snabdevaju odećom od malih nogu. Rezultat toga je da su žene takoreći vaspitane da vole šoping.
- Ljudsko društvo stavlja naglasak na žensku pojavu i to neminovno dovodi do veće prodaje odeće za dame, nego za muškarce - rezultati su rasprodaje iz Debenhamsa, koje je analizirao dr Karen J. Pine, profesor razvojne psihologije na Univerzitetu Hertfordshire.
I kroz slobodne aktivnosti deca se uče: dok očevi vode sinove na fudbalske mečeve, mame ćerke vode u šoping.


Izvor : Zena blic
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2011 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
I kroz slobodne aktivnosti deca se uče: dok očevi vode sinove na fudbalske mečeve, mame ćerke vode u šoping.


Mene moja nije mogla silom utjerati u trgovinu, jer sam se bojala bijelih mantila koje su prije 100 godina nosile trgovkinje, misleći da su teta - doktorice! Nije šala, zaista je tako bilo.
E kako tad, tako i sad. Za mene je šoping ili trgovina jedno od mjesta koje izbjegavam i odlazim zaista samo po prijekoj potrebi. Hodanje, razgledanje, stajanje u redu na kasi, kabina u koju trebam da uđem da bih nešto probala...i da još na to dodam i današnje trgovkinje koje nemaju ni malo takta niti mjere u komentarima i gotovo nasilnoj ljubaznosti...izazivaju u meni takvu nervozu i namćoratost koja je gotovo nepodnošljiva svima koji se zateknu u tom trenu uz mene. Nisam taj tip i gotovo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2011 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dugo nisam volela shopping. Da da verujte mi da je tako Laughing
Jednostavno zato sto sam imala visag kilograma i bilo mi je jako tesko da odem da kupim recimo pantalone, nadjem model koji mi se dopada, nadjem broj koji mi odgovara i na kraju ne mogu da ih obucem jer sam se ponovo ugojila, ili mogu ali mi lose stoje.
Oduvek sam volela kupovati cipele, mozda zato sto nikada nisam mogla hodati u njima vise od sat vremena, opet zbog kilaze.
Otkad sam oslabila, verujte mi da idem skoro svaki dan po buticima i razgledam raznorazne izloge, prosto uzivam u tome sada.
Ovo je za mene zaista novo.
 
mkrmpotic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2018
Poruke: 2

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2018 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imaju dosta sirok izbor mnogo povoljniji od domacih prodavaca,Evo i od mene par sajtova koji provjereno
www.fredyshop.com

_________________
www.fredyshop.com
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Shoping Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon