www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nominacije i izbacivanja sa farme
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 29, 2010 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Superfinale bez Bate i "Vendija"

Treće finalne večeri iz takmičenja ispali Bata Zdravković i Vendi. U superfinalu Jovana, Marijan, Katarina, Zorana, Bane i uplakani Ekrem.



Do superfinala je ostalo manje od 24 časa, a u njemu neće biti LiMena, Jasmine Ane, Bakija, Peje Bate i Vendi koji su od publike koja je "živela" sa njima tri i po meseca dobila jedno veliko "ne" kada je premija od 100.000 evra u pitanju.

Prvi se od nagrade oprostio Bata. "Ja sam ovde bio kakav sam i u spoljnom svetu. Hvala svima što su me prihvatili takvog kakav jesam", kratko je rekao pevač, a onda napustio Lisović i takmičenje.





Bata, farmer koji je tokom boravka na najpoznatijem seoskom imanju u Srbiji imao tek nekoliko incidenata – šutnuo je kofu Marijanu iz ruke, drao se na LiMena tokom "zidanja Skadra", objasnio Katarini nekoliko "činjenica o higijeni" i bio, u neku ruku, optužen za navodnu vezu sa Jovanom od strane Jasmine Ane, nakon izlaska rekao da se "nije svađao, ali da se neće čuti baš sa svim farmerima..."

"Kajem se samo zbog svađe sa Kaćom - trebalo je da kažem da je neuredna, ne prljava...", rekao je Bata, a onda dodao da je mislio da ostaje u superfinalu. "Nisam mislio da ću baš biti prvi, ali drugi ili treći sigurno""

Ubrzo nakon Batinog izlaska, zakukao je još jedan finalista - ne Vendi koja je osvojila 6,03 odsto glasova publike i postala osma finalistkinja koji se oprašta od takmičenja, već Ekrem...

"Više bih voleo ja da izlazim nego ti...pravili smo šouove"... na šta je Vendi kratko rekla "iznenađena sam, ali nisam potrešena".





Nakon što je napustila imanje, Ekrem je zaplakao. "Jao majko moja što mi je žao", plakao je Gospoda u spavaćoj sobi. "Kakva je to žena, majko moja...". Tekle su suze za njegovog "Vendija". "I poštena...Vendi, zlato moje...evo cipele njojzine", kukao je Ekrem sedeći na krevetu "još toplom od Vendi".

A njegova voljena... obeležila je ne samo Ekremov život, nego i treću sezonu Farme -problemi sa gabaritnom osobom, raskrinkavanje Baneta homoseksualca, tuča sa Zlatom, pljuvanje homo dupleksa, "seks sa Ekremom" u gazdinoj kući, lizanje stopala - samo je delić onoga što je Vendi pružila rijalitiju svojim učešćem.

O uplakanom Ekremu misli sve najbolje, ali ipak emocije su jednostrane.

"On je divan čovek, osećam veliko prijateljstvo prema njemu, veran je svojoj porodici...", rekla je Vesna Vukelić i dodala da sa Ekremom nije bilo "intimiziranja"?!

"Da bi neko bio s nekim u vezi mora da bude seksualni kontakt. To što je on radio, pa...ne mogu ja njega da šibam i bičujem da stane. To je bilo jednostrano. Imao je potrebu i ja sam mu dozvolila". U to spada i lizanje stopala..."što da mi ne ljubi stopala?"

Vredna novčana nagrada će uskoro otići u ruke jednog od šest superfinalista. Ekrem misli da su to Marijan ili Zorana…šta vi mislite?

(MONDO)


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Nominacije i izbacivanja sa farme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon