www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dnevni izvestaji i Zanimljivosti
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 30, 2010 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Počelo "goodbye Charlie"!

Uzrečica zvezde Kanade i Amerike Ekrema Jevrića nikada nije imala više smisla - farmeri jedan za drugim napuštaju superfinale!

Počelo superfinale treće sezone rijalitija Farma. Od nagrade se oprostili maneken Branislav Janković, Jovana Pajić, Zorana Pavić i !

Prošlo je tri i po meseca od kako su zakoračiili na najpoznatije seosko imanje u Srbiji, tek da bi sa njega izašli poslednje večeri i to praznih ruku.

"Bilo je dosta", rekao je Bane, prvi izbačeni superfinalista dok se za njim orila navijačka: "Za šampione, države cele, za crno-bele, za crno bele...". Jovana "naslutila" ispadanje..."Bila sam peta na takmičenju Zvezde 'Granda', biću i ovde". Sa 16,16 odsto glasova je i bila u pravu.

Treća finalistkinja koja se oprostila od nagrade bila je Zorana Pavić. Umesto nje, oglasio se Ekrem. "Jao, Vendi, šta je ovo da ne mogu da ti dođem!?" Kasnije je drhtavim glasom rekla da se raduje susretu sa voljenim osobama.

Ekremu se ubrzo ispunila želja. On je četvrti izbačeni superfinalista i trećeplasirani farmer. "Nemoj zaje*avat!", oprostio se Gospoda od takmičenja, a onda brzo upitao: "Ja sam treći? Jel imam ja tu nešto?"

Što se tiče Baneta...Muvao je "šta je stigao" - prvo mu se svidela Jovana, potom Natalija, onda Katarina, a sve to vreme je najbliži bio sa Jelenom…i da, napolju ga čeka devojka…

"Ne čeka me devojka napolju", rekao je Bane kada je izašao, a onda otkrio šta se zapravo dešava između njega i Kaće, odnosno Jelene...i Natalije...

"Mene i Kaću je izolacija spojila, a onda napravila problem. Čekam da izađe pa ću videti šta će se desiti sa nama...Jelena je prijatelj, a između mene i Natalije nije bilo ničega. Veselili smo se".

Vendi je pokušala da ga razotkrije kao homoseksualca zaljubljenog u Bakija, Boki 13 mu je prenosio pozdrave od bivšeg dečka, a on je reagovao tako što je pokušao Vendi da se uvuče u krevet i pokaže joj da je muškarac, a makedonskog voditelja je malo oprljio cigaretom…

A Jovana..."Pajke" je devojka koja je oduševila farmere i publiku spontanošću, zaraznim smehom i britkim jezikom, prva je dama koja je napustila superfinale poslednje nedelje na Farmi.

Optužena je za aferu sa Batom, ujela ju je lasica, nervirala Katarina, književnici Jasmini Ani je nekoliko puta morala da objašnjava šta znače reči “beži bre od mene”, LiMen je mislio da je previše prisna sa njim…bez obzira na ove “sitnije probleme”, Jovana je učesnica rijalitija koja je tri i po meseca uspela da ostane svoja.

Trenutno najpoznatija “Grobarka” u Srbiji Zorana Pavić, treće je izbačena farmerka u superfinalu treće sezone rijalitija

Ostaće upamćena po prijateljstvu sa LiMenom i Batom, svađama sa “Vendijem” i Evom Ras, podršci navijača, ali i tužbi koju je kao “bludnica” grada Barajeva najavila da će podneti protiv Kaće i Vendi.

YouTube zvezda Kanade i Amerike je na svoj način obeležio Farmu – na samom početku je imao osećaj da ga neko snima, a kada je “provalio” kamere, koristio ih je do maksimuma! Pozdravljao je Igbalu, molio prijatelje poimence da glasaju za njega, izvinjavao se ženi za pokušaj seksa sa Vendijem u gazdinoj kući i svaku napravljenu glupost objašnjavao rečima: “Sve je to šou”.

Zbog Bokija 13 je glumio plavokosog Kaligulu, šetao magarca po kući i pevao “uspavanku za Marijana R”…a zbog Vendi umalo ostavio Igbalu nekoliko puta i plakao kao malo dete kada ga je napustila.

Još samo tri farmera "broje sitno"...uskoro ćemo saznati ko je pobednik Farme 3!

(MONDO)


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Dnevni izvestaji i Zanimljivosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon