www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Farma: Pobedila Katarina!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 31, 2010 12:22 am    Naslov poruke: Farma: Pobedila Katarina! Na vrh strane Na dno strane

Zvezda "Granda" Katarina Živković pobednica treće sezone rijalitija Farma sa 54,67 odsto glasova publike! "Srebro i bronzu" osvojili Marijan Rističević i Ekrem Jevrić!

Suze, smeh, šok i neverica opisale bi proglašenje poslednjeg pobednika Farme.

Šestoro superfinalista se 30. decembra 2010. godine spremalo da pobedi ili izgovori "goodbye Charlie" glavnoj premiji.

Njih četvoro je to i učinilo, a u samu završnicu ušli su Marijan Rističević i Katarina Živković. Kako su superfinalisti jedan za drugim napuštali šou, svi su između "poslednjih duelista sezone" birali nekadašnjeg političara za pobednika. Čak je i Boki 13 rekao "sad i ja navijam Marijan da pobedi".

Bokiju se želje nisu ispunile…

Pevačica koju je publika jednom izbacila, a onda je u baražu vratila na najpoznatije seosko imanje u Srbiji, prva je pobednica rijalitija Farma. Pre nje, titulu, i mnogo važnije ček na 100.000 evra, poneli su Milan Topalović Topalko
i Miloš Bojanić.

Lenjivica, štroka, otimačica muževa, Julija, farmerka kojoj je Baki "digao noge iza sena"...samo su neki od epiteta koje je Katarina "vukla" 109 dana po Farmi...našminkana.

Neki su je voleli, a neki joj, kaže, namestili aferu "gaće", postavili dijagnozu, Bane ju je par puta naljutio lakomislenim izjavama da nije zaljubljen u nju, da bi spavao sa Natalijom, da ga napolju čeka devojka, a publika je saosećala i omogućila joj da naplati patnju i gacanje blatom u Lisoviću masnim čekom sa njenim imenom.

Veče je krenulo burno, od takmičenja su se redom opraštali Branislav Janković (6,33 odsto glasova publike), Jovana Pajić (16,16), Zorana Pavić (21,65), Ekrem Jevrić (29,70) i Marijan Rističević (45,35).

Prošlo je tri i po meseca od kako su zakoračiili na najpoznatije seosko imanje u Srbiji, tek da bi sa njega izašli praznih ruku.

"Bilo je dosta", rekao je Bane, prvi izbačeni superfinalista dok se za njim orila navijačka: "Za šampione, države cele, za crno-bele, za crno bele...". Jovana "naslutila" ispadanje..."Bila sam peta na takmičenju Zvezde 'Granda', biću i ovde".

Treća finalistkinja koja se oprostila od nagrade bila je Zorana Pavić. Umesto nje, oglasio se Ekrem. "Jao, Vendi, šta je ovo da ne mogu da ti dođem!?" Kasnije je drhtavim glasom rekla da se raduje susretu sa voljenim osobama.

Ekremu se ubrzo ispunila želja. On je četvrti izbačeni superfinalista i trećeplasirani farmer.

"Nemoj zaje*avat!", oprostio se Gospoda od takmičenja, a onda brzo upitao: "Ja sam treći? Jel imam ja tu nešto?", a onda pijan napustio Farmu i krenuo ka studiju gde ga je čekala Vendi, ali…

Njegova sestra je patrolirala pored Vendi ne dozvoljavajući Ekremu da se približi ženi koja ga je uništila

“Ona je negativna osoba i žao mi je kad ga gledam ovakvog (pijanog) zbog nje. Neću dozvoliti da joj priđe”, pričala je Ekremova sestra dok je Gospoda teturao po studiju vrišteći od smeha! Pijani, nasmejani, šokirani, srećni...farmeri su zatvorili kapiju imanja za sobom zauvek!

Ono po čemu ćemo pamtiti treću sezonu popularnog serijala nije to što je bila Farma čovekoljublja, jer nije. Pamtićemo je po dve ljubavi koje su se rodile – one između Ekrema i Vendija, Katarine i Baneta, cepanici koja je poletela ka Paroškom jedne večeri, "fajtu" koji je Zlata htela da započne sa Vendi, ali i iskrenosti farmera…ne toliko jednih prema drugima koliko prema publici. Svi su u jednom trenutku glasno i jasno rekli da su došli da pobede. Želja nije neostvarena - barem Katarini.

(MONDO)


 
lagatorac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jun 2009
Poruke: 7
Mesto: loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 31, 2010 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se neko samo ogledao tri meseca i nista radio pa pob=dio znaci da je veliki uspeh i zasluga ROSAVOG
 
maka09
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jan 2009
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 31, 2010 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Užas!
 
lagatorac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jun 2009
Poruke: 7
Mesto: loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 31, 2010 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rosavi je zajebo Srbiju za stanove sad vara i na farmi.Mislim da je sad definitivno ova farma pukla i da narod to nece gledati vise.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 01, 2011 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma se nastavlja: Marjan i Pink u klinču!

Mislili ste da je trećoj Farmi kraj bio 30. decembra uveče? Prevarili ste se. Marjan Rističević: "Mućka!". TV Pink: "Idemo na sud!".

Prevara! Tako smatra drugoplasirani u trećem izdanju rijaliti-šoua Farma, bivši političar Marjan Rističević u kontakt-programu veče posle proglašenja pobednika.

Bez dlake na jeziku, kakvog smo ga i upoznali u prethodnih 110 dana, Rističević je opleo po organizatorima i izneo sumnju u konačne rezultate glasanja, prema kojima je pobednica trećeg serijala Farme Katarina Živković, zvezdica Granda.

"Srbija je umorna od prevara. Moji navijači su bili mnogobrojni i neka se prebroje, ali neka se prebroje i oni drugi, neka se prebroje glasovi, ponovo. Više nije bitno ko glasa, već ko broji, a ni to, već ko proglašava. Proverite, proverite moje glasove i sve glasove, videćete onda i stvarni rezultat. Ovo je jedna velika prevara, ja to tvrdim i znam. Ja tražim da se proveri", rekao je Rističević.





U mnogim komentarima gledalaca, koji su se direktno uključivali u program, pa i na vesti na našem sajtu, izražavala se sumnja u to da je mlada pevačica "na čist" način došla do pobede.

"Nemojte nikoga da pravite budala i ćoravima...Pa, ja sam sinoć slao poruku za porukom, a nisam dobijao povratnu informaciju. Nismo mi toliko naivni! Ja sam Leskovčanin i nisam navijao za Katarinu, nego za Zoranu, Jovanu i Marjana", rekao je jedan gledalac, koji je rekao da je iz Leskovca, a koji se uključio u program u kojem su gosti bili Katarina, Marjan, Jovana, Bane, Ekrem i Zorana.

Rističević je izneo podatak i da je jedan njegov glasač dobio povratni sms: "Vaš kandidat više nije na Farmi".

"Šta kažete na to?", pitao je Rističević naglas.

Posle svih tih silnih optužbi, voditeljka emisije Aleksandra Jeftanović je prenela informaciju od rukovodstva TV Pink da će Marjan Rističević na sudu morati da dokazuje svoje tvrdnje.

Takođe, Pink se obavezao da prvi put javnosti predstavi kompletan listing svih poziva i sms poruka koje su pristigle za superfinaliste, kako bi se odbranila od napada i optužbi.

"Marjan Rističević nije želeo ni da pročita ugovor, već je rekao da će to da uradi njegova žena, ali ona to nije učinila. On je potom potpisao ugovor", prenela je voditeljka stav rukovodstva Pinka, na šta je Rističević rekao: "To nije istina".

Katarina je pobedila u svih 11 zemalja iz kojih se glasalo, zvaničan je podatak koji je objavljen u emisiji.

Pobednica je ove Marjanove reči prokomentarisala ovako: "Marjan zna da je on bio moj favorit i to sam rekla u svakom intervju. Ali, ja ne bih bila tužna, jer je dočekan ovacijama u studiju. Imao je puno obožavalaca, puno ljudi koji su ga podržavali i trebalo bi da bude presrećan".

Marjan joj je "vratio" lopticu: "Ja sam presrećan, jer su me sinoć zaobišle one čaše koje su letele ka pobednici".

"Nije mi žao što sam izgubio, bilo bi žao da sam pobedio na ovaj način. Ja sam se ponašao farmerski, ustajao rano, nahranio stoku, bio sam zabavan koliko sam mogao...Bolje je biti moralni pobednik, nego pobediti na neki drugi način", rekao je Rističević.

Mnogi gledaoci koji su se uključili u program govorili su da pozdravljaju sve u studiju, "osim Katarine", da ne shvataju kako je pobedila "neradnica", ona koja se samo šminkala i slično.

U kontakt-program se javila i Dragica, nekadašnja učesnica Velikog Brata (sećate se ONE Dragice), koja je podržala pobednicu.

"Bila si takva kakva jesi, zaslužila si pobedu, oličenje si mladog sveta u Srbiji, kad si htela da radiš - radila si, kad nisi - nisi. Banetu bih samo poručila: Pamet u glavu, ovakvu devojku nećeš nigde naći!".





Javila se potom jedna gledateljka, koja je rekla da ako je bio cilj da pobedi mladost, vrednoća, vaspitanje, urednost - onda je svakako Jovana trebalo da pobedi.

Dobila je veliki aplauz Marjana, Zorane i prisutne publike u studiju.

"Banetu bih poručila da ide što dalje od Kaće! Veruj mi, sine", rekla mu je ona.

Katarina je najpre u šali rekla: "Slažem se", a potom se uozbiljila i ispravila: "Naravno da se ne slažem sa gospođom. Neće da može!".

KATARINA: BANETU ĆU RODITI PETORO DECE!

U izjavi za medije, posle proglašenja pobede, Katarina je rekla da je "Bane njen momak, a ona njegova devojka" i da će mu roditi petoro dece!

Novac od nagrade će uložiti, pre svega u svoj CD, a posle...videće.

"Svi smo bili igrači i takmičili se za nagradu, oni koji pričaju loše o meni, verovatno su smatrali da će pobediti. Nisam ljuta na nikoga, mogu da budem ljuta samo na svoje prijatelje ako me iznevere. Niko me nije razočarao rečima ili postupcima, jer svako je ušao na Farmu sa nekim svojim ciljem. Nisam zagledala ko radi, ko ne radi, nije me to zanimalo, ali zaista, ne interesuje me, da li je to taktika ili ne...", rekla je Katarina.

Ona je dodala da će se družiti sa Vesnom, Jasminom Anom, Evom, Banetom, Hasanom, Jelenom...

Na pitanje da li zna da je glavni trač proteklih dana bio da li je trudna, jer je tražila test za utvrđivanje trudnoće Katarina se nasmejala i rekla: "Ako sam trudna, nek' mi je sa srećom, ali, koliko znam nisam. Da li bi rodila Banetu dete? Da, rodila bi mu petoro dece! Da li ga volim? Da!", prenosi Svet u svom online izdanju.

Zanimljivo je da su se prvi put od proglašenja pobede videli tek večeras u studiju.

"Mi ćemo tek da pričamo, što ne mora da znači ništa loše", prokomentarisala je Katarina.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2011 6:18 pm    Naslov poruke: Pink tuži Marijana Rističevića za klevetu Na vrh strane Na dno strane

"TV Pink je odlučila da protiv Marjana Rističevića podnese tužbu za klevetu zbog niza neistina koje je izneo na račun produkcijske ekipe kao i same televizije"

Nakon što je po završetku Farme Marijan Rističević opleo po organizatorima i izneo sumnju u konačne rezultate glasanja, televizija Pink odlučila je da podnese tužbu protiv drugoplasiranog farmera.

Televizija Pink je izdala saopštenje koje prenosimo u celosti.

"Povodom emisije 'Farma narod pita' koja je emitovana nakon finalne večeri ovog rijaliti formata na TV Pink, 31. decembra, a u kojoj je jedan od takmičara Marjan Rističević izneo niz kleveta na račun formata, produkcije kao i same televizije, saopštavamo sledeće:

TV Pink je odlučila da protiv Marjana Rističevića podnese tužbu za klevetu zbog niza neistina koje je u pomenutoj emisiji izneo na račun produkcijske ekipe kao i same TV Pink, dovodeći u pitanje regularnost samog glasanja.

Smatramo da je Marjan Rističević na ovaj način naneo štetu ugledu TV ekipe i naše kuće, što svakako smatramo nedopustivim.

Stavljanje produkcijske ekipe, koja je više od tri meseca, danonoćno radila na ovom formatu koji je postigao izuzetan uspeh kod gledalaca, u kontekst sumnje koja se tiče regularnosti takmičenja je nešto što narušava ugled čitave naše kuće.

Obaveštavamo javnost, da ćemo u vrlo kratkom roku javnosti dostaviti na uvid kompletan listing glasanja sa finalne večeri.

Nakon uvida u listing i javnosti i novinarima će sve biti kristalno jasno, a sam listing će svakako objasniti i ponašanje kao i sve izrečeno od strane Marjana Rističevića".

(MONDO)
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2011 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super... sad i ja znam ko je pobijedio.... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2011 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma da kako da ne... ona kokoska da pobedi?
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 06, 2011 6:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farma: Čist račun...

Televizija Pink objavila je da je pobednica Katarina imala čak 18.059 glasova više od drugoplasiranog Marjana.

Posle optužbi Marjana Rističevića da je pevačica Katarina Živković "ko zna kako" pobedila u rijalitiju i osvojila 100.000 evra, Pink je objavio zvanične rezultate glasanja.

Političar je imao ukupno 87.392 glasa (SMS 65.585, poziv 21.807), dok je pevačica osvojila 105.451 glas (SMS 65.288, poziv 40.163).

U saopštenju dostavljenom domaćim medijima navodi se i da je glasanje za Rističevića bilo "pumpano", pošto su mu SMS glasovi stizali sa relativno malog broja telefonskih brojeva, a od "najvatrenijeg" glasača dobio je čak 6.665 glasova. Poređenja radi, broj sa kog se najviše glasalo za Katarinu poslao je 1.237 poruka.

Rističević je domaćoj štampi izjavio da "nije protiv pravila" da se sa istog broja glasa više puta, i da je angažovao advokata kako bi stvar terao do kraja.

Političar je dodao da, ukoliko bude uspeo da dokaže da je on osvojio 100.000 evra, planira taj novac da donira u humanitarne svrhe, odnosno za pomoć Kraljevu.

(MONDO)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Farma 2010 ~ -> Farma: Pobedila Katarina! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon