www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Buducnost - Automatik ili Manuelni menjac
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  

Menjac buducnosti?
Automatik
41%
 41%  [ 15 ]
Manuelni
58%
 58%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 36

Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bas moram da biram - manuelni a mislim da je buducnost u tip-tronic-u Smile

 
KK_Niksic_15
~<2_High_4_U>~
<b>~<2_High_4_U>~</b>



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jan 2008
Poruke: 1575
Mesto: Niksic,Montenegro...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Mr. Bond-om,da je buducnost u tip-tronic-u,vozio sam jedan takav mnogo je bolje nego manuelni,mislim dozivljaj i sve........ Very Happy Cool

_________________
Ko hoce da vidi kako Vukota(moj drug) jede papir, i jos mnogo toga u vezi sa njim, neka klikne OVDJE
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam strogo PRO manuelni menjac. Ali mislim da je menjac buducnosti ipak automatizovan. Pa sad bilo to pravi automatik ili ona sranja sa duplo kvacilo.

_________________
 
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam automatik i u pocetku sam bila u fazonu sta ce mi to,interesantnije mi je da menjam brzine...ali tata je insistirao da uzmem automatik i sada nikada vise ne bi vozila manuelni.Nista bolje od automatika,ne gasi ti se auto,sto se u pocetku svakome desi,ne ide u nazad na semaforu na uzbrdici,ne maltretiras se u guzvi-prva druga,prva druga.....Mozes da pusis kako treba... Mislim da je to sjajna stvar,ali da cu uvek biti aktuelni i manuelni i automatik menjaci,dok ne smisle nesto bolje....

_________________
People can take everything away from you,
But they can never take away your truth,
But question is........
can you handle mine?
 
Strasni GIMLI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta znam,zavisi od situacije,nekad je dobar automatik,za gradske guzve,a manuelni za otvoreni put

_________________
mene niko ne voli Sad
 
mikinet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2010 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manuelni je zakon!!!!!!!!!!!! Nema tu sta da se prica ali izgleda da ce automobili buducnosti biti automatici jer pogledaj te neka skuplja kola i videce te da se u njih ne ugradjuje manuelni-TO SU NAJVECE GLUPOSTI Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2010 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jedan auto automatik a drugi manualni. Za po gradu automatik je bolje rjesenje. Za slobodnu voznju i autoceste - manualni.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
MiCS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2010
Poruke: 7
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 31, 2010 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DSG ili kako ga ko vec zove. Ali uglavnom automatski sa dva kvacila koji moze da se prebaci u mod slican manuelnom. Cool

_________________
http://www.mitsubishiclubserbia.com
 
*Shvaba[-_-']Rodjaci*
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2011
Poruke: 141

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 14, 2011 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mikinet je napisao/la sledeće:
Manuelni je zakon!!!!!!!!!!!! Nema tu sta da se prica ali izgleda da ce automobili buducnosti biti automatici jer pogledaj te neka skuplja kola i videce te da se u njih ne ugradjuje manuelni-TO SU NAJVECE GLUPOSTI Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Manuelni manjac je zakon.

Prva Druga miris zapaljene gume,Treca,Cetvrta ko to najbolje ume,Peta,Sesta Cilj. Mr. Green

_________________
*Shvaba[-_-']Rodjaci*HooligaN*
Izavoz By:
jbstapar je napisao/la sledeće:
Uuuuu Very Happy
hhmm.. stavi grb crvene zvezde.. nek ti bude u avataru nedelju dana Mr. Green Laughing
(i ja navijam za partizan, al trazio si izazov Razz )


PARTIZAN U SRCU-GROBARI JUG 1970
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2011 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Automatik brate...to mi je zakon,a ne da se mucim sa onim klasicnim menjacem i sto muka sa njim... Surprised

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Buducnost - Automatik ili Manuelni menjac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon