www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~Srce razum ne pita~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O ovome su se pisale knjige i knjige ljudi pogotovo emotivna inteligencija koja prica upravo o ovome da se covjek toliko zaljubi u zeninu ljepotu da ne vidi da je BiiiiP sto mu se kasnije vraca u zivotu. Jer on bi htio da je mijenja a ona nije prije svega jaka kao licnost da vjeruje da joj moze biti bolje i dozivljava pad. A sve ti je to igra Andjela i Demona stara od kad postoji svijet ali ljudi vise u to ne vjeruju sto je u njihovoj prednosti da lakse manipulise sa nama i da nas lakse unistavaju crnom magijom i ostalim stvarima.

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srce razum ne pita

to je tacno
ali zbog srca najvise nastradamo
ja vise to necu
od sada slusam razum

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BulatCar je napisao/la sledeće:
Kada srce jednom udari o zid vraca se na zemlju. Nikad vise ludo ne zavoli.
Razum tada koraca uvek prvi, stazama ljubavi, tek pravu osobu ceka srce da zavoli.

Jednom je srce vodilo glavnu reč, pa posle toga razum se jedva sastavio. Mr. Green Od tada, razum srce ne pita. Da li je zaista bolje tako, vreme će pokazati.

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko to jos razum pita kad su osecanja u pitanju .. da mi je samo znati ..zaljubljena osoba se totalno izgubi u nekoj virtualnoj stvarnosti tako da .. jednostavno covek ne zna gde ce i sta ce i sta moze da uradi kada je zaljubljen

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 13, 2008 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hey narode, citiram:Covek vidi srcem, sustina se ne da ocima sagledati Exclamation

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
*** carmen ***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2008
Poruke: 407
Mesto: u zemlji nedodjiji ;)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 21, 2008 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm srce ne pita razum! I ne sme da ga pita! Jer ako bi pitalo, ne bi bilo od ljubavi nista. Ponekada uradis (bar ja) iz osecanja, zaljubljenosti, na kraju iz ljubavi sto sigurno ne bih ucinila da nisu emocije u pitanju. U "normalnom" zivotu (mislim tu na posao, skolu itd) sam vise vodjena razumom.

Ali kada su emocije u pitanju, je samo srce koje odlucuje! Iako to moze da dovede do raspada sistema. Ali sta onda, malo sam povredjena, placem, ne dozvoljavam da mi iko "soli pamet" ali to je vreme koje moram da prodjem a onda: Idemo dalje, zivot je lep...

_________________
"Šta je poljubac? Zar to nije žarka želja da se udahne delić voljene osobe. "

G.Casanova
 
slakoleonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 95

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mom slucaju, razum i srce cesto ratuju. Naidje faza kad je jaci razum, pa onda opet kad je jace srce. ne znam od cega to zavisi. Uglavnom pokusam da idem razumom, ali mislim da mi je srce jace. Very Happy
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
razum i srce cesto ratuju.

Da, i kod mene se vodi neprestani rat Laughing
Zavisi sta je u pitanju i kako, al bice da srce na kraju pobedi u vecini slucajeva jer ipak se srcu ne naredjuje i ono tesko razum pita.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 2:22 pm    Naslov poruke: Re: ~Srce razum ne pita~ Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
Vecita borba izmedju razuma i osecajnosti...
Obe stvari su podjednako vazne za zivot.
Ili.... mozda nisu....

Da li je dobro kada "Srce razum ne pita"?

Cime je najbolje donostiti odluke.... razumom ili osecajima... ili kombinacijom...
Sta kod vas prednjaci?
Kako donosite vazne odluke u zivotu?

Procitajte sta strucni ljudi kazu o razumu i emocijama Arrow
Emocionalna inteligencija - domaci.de


Naravno da su i razum i emocije podjednako važne za život i koliko bi lakše živjeli i imali manje problema i emotivnih stresova kada bi se te dvije tako bliske a opet tako različite stvari spojile i mogle zajedno da funkcionišu. A to je moguće jako malom broju ljudi, koliko vidim i koliko primjećujem. Razum je razum, slijep i potpuno odstutan u svojim emocijama, razum ne poznaje niti priznaje bol, poput srca. A biti vođen samo razumom ili samo srcem, znači i predstavlja svojevrstan vid osakaćenosti jednog čovjeka. I samim tim, većina nas je ipak osakaćena. Bilo bi idealno spojiti to dvoje, samo...valjda tada ne bi bili ljudi, šta li?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 22, 2011 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvijek slusam svoje srce...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 22, 2011 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad pijem ja se napijem... Mr. Green kad se svadjam ja se skoro uvijek pobijem... Evil or Very Mad
kad ljubim do daske ljubim.... Embarassed Wink
i srce uvijek stavljam ispred razuma...i nekih kalkulacija... Rolling Eyes
jbg...obilo mi se od glavu , par puta... Wink al' mi je bilo dobro dok je trajalo... Wink
i nisam pozalio.... Wink i opet bih sve isto uradio... Razz

dakle moje srce razum uopste nista ne pita .... Laughing
izgleda da ga ne zanima ga sta razum ima da kaze... Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 22, 2011 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Mozda sam te previse volela moj andjele, jer srce razum, ne pita...Bog sve dozvoli, dao da te zavolim, al' ovaj zivot nije dug, da te tako lako duso prebolim..." Sad ♥ ♥ ♥

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> ~Srce razum ne pita~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon