www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o zivotu u Australiji
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
lazar i ckalja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na odgovorima.Inace, u martu sam u Melburnu.Interesuje me gde je manja stanarina-u kojoj suburb,kakve su im osnovne skole!?Ja sam frizerka a suprug muzicar-kakva je situacija sto se posla tice?

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo kuda Kiki svuda Wink Ja sam ti malo vise zapadnije (wild wild west) Very Happy

Ja nisam u Melburnu pa ti ne bih znao reci ni kakve su skole ni kako se krecu stanarine.
Sto se tice stanarine, najbolje otidji na realestate pa pod VIC (Viktorija), gledajte gde, koliko, sta i kako izgledaju stanovi ili kuce po erijama.

Sto se posla tice, najbitnije je znanje jezika, u ovom slucaju engleski.
Ti kao frizer, ne bih trebala da se plasis za posao, posto je neverovatno koliko ima frizerskih salona (barem ovde po Sidneju), i da svi lepo rade non-stop.

A sto se tice muzicara, ako zna harmoniku i uglavi se sa nasima, vikendom moze nesto i zaraditi Wink neka bude spreman da menja profesiju Wink

Pa kad dodjete, javite se ovde da procitamo prve utiske. Smile

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
rokstedi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2008
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 16, 2008 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ooooooo.australija prelepa zemlja ja sam tamo bio po sto imam dedu u australiji ali sam ga dosad samo jednom posetio.........sve je lepo samo se dugo dugo ali dugo putuje
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 21, 2009 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sumnjam da je Australija prelijepa, al daljina je masivna.
Ne bi tamo nikad mogla živjeti. Rolling Eyes

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bih rado otisla tamo da zivim , imam i rodbinu tamo a nikako da ih posetim-mozda uskoro nadam se...
 
maarinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je tamo super, imam zelju da odem u Sidnej i Melburn i nadam se da cu ostvariti te zelje...
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 24, 2011 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voljela bih da je posjetim...
Sidney narocito...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
nina1807
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2011
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2011 7:42 am    Naslov poruke: Život u Australiji Na vrh strane Na dno strane

Zdravo svima....
Ja živim u Melbournu i mogu reci da je jako lepo ,čisto organizirano sta da kažem, zakon vlada sve po propisima.
Sve je na dohvat ruke mrketi su ogromni sto ja obožavam ,kafici,kina ,teatar,pošte ,knjižar,biblioteke,bolnice ma sve moguće sto pozelis je u blizini od 5 minuta ,ne vise od 20 min.
A najljepse od svega plaže su jako blizu ako si sretan možeš hodati do plaže u 2 min.
Iskreno ako želite dobar život mora da se radi ko radi dobro i zaradi jer su plate odlicne, najniže 17 dolara na sat.
Ja nebih menjala Australiju nizasto obožavam sve ovdje.
Svakom bi preporucila da dodje ko je spreman sa ostavi prorodicu i prijatelje.
Sretno vam i uživam te Smile))))
 
anam86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Okt 2007
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2012 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dosta prijatelja tamo a i sa folklorom sam putovala dosta po tom kontinentu..jeste da se radi od jutra do sutra...ali ima se novca za sve...jedan moj rijatelj je otvorio tamo restoran za svadbe i savrseno mu ide....krenuo je od restorana sada ce to sve da prosiri i da uradi hotel za svadbe gde ce gosti prespavati ako nisu iz tog grada...sve u svemu dosta truda,rada,odricanja i ulaganja... Very Happy
 
saskajankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2013
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 03, 2013 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za posetu da, ali za zivot ne, skroz drugaciji mentalitet i pravila
 
milacik88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Avg 2013
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 19, 2013 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kazu da je tamo prelepo. ja bihs stvarno volela da odem sto pre . kazu da su ljudi mnogo bolji nego kod nas i da su zene zasticene kao beli medvedi.
 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 11, 2013 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve preko je u svakom slucaju bolje. samo zbog nostalgije ne znam kako bih
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Sta mislite o zivotu u Australiji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon