www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zlatibor ili Kopaonik?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam ove zime i na Kopaoniku i na Zlatiboru
Kopaonik - skijanje
Zlatibor - lumpovanje 24h

Na Kopaonik idu vise ljudi koji su dosli da skijaju a Zlatibor klinci koji 24h ne izlaze iz kafica,restorana,kafana itd itd Smile Uglavnom i jedno i drugo je ok...a cene su onako prilicno fino nabijene na oba mesta Razz


 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2011 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kopaonik definitivno za skijanje, a Zlatibor za predivne setnje i savrsen odmor! Ne mogu da se odlucim, jer volim da skijam...a i da uzivam u carima prirode!Smile Hmmm, neka bude ipak Zlatibor!Smile

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2011 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Fr mogu da skijam kad god pozelim. A zlatibor je jedan, tako da ipak dajem svoj glas Zlatiboru Wink .
 
sarni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Maj 2012
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2012 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlatibor leti, Kopaonik zimi naravno..
 
jankojankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2012
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2012 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wooglawi je napisao/la sledeće:
zlatibor je turisticko naselje koje je posumljeno i pravljeno za turizam a kopaonik je ipak nacionalni park sa mnogo lepsom prirodom. zlatibor je jeftiniji ali moze i na kopu da se prodje jeftinije ako nije preko zime. moj savet je da ides na goc! predivna je planina.


Na Kopaoniku moze da se prodje veoma jeftino, ako ne zelite da budete u centru. Ako se smestite u mestu Brzece, koje je u podnozju Kopaonika, mozete naci izuzetno dobar privatan i hotelski smestaj po cenama kao na Zlatiboru. Jedino je problem sto ako hocete do centra, to morate kolima. Stize se za pola sata.
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 24, 2013 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zlatibor, mada volim i kopaonik, divlja je priroda
 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 11, 2013 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice zlatibor
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 18, 2014 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlatibor-zato što sam češće tamo bio. Zapravo, uvek kada smo se vraćali sa mora mi svratimo na dva-tri sata do Zlatibora, da se malo prošetamo, odmorimo. Lep je Zlatibor, da moj otac može da radi još jedno desetak godina (za dve godine ispunjava uslove u pogledu godina za penziju) sigurno bi i imali nešto svoje tamo
 
dekiprevoz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2011
Poruke: 4
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2015 10:19 am    Naslov poruke: Prevoz do Kopaonika zima 2014-2015 Na vrh strane Na dno strane

http://kopaonik-zlatibor-kombiprevoz.weebly.com/Web Page Name
 
draganpantic87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2015
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 06, 2015 7:50 pm    Naslov poruke: ja volim i kopaonik i zlatibor Na vrh strane Na dno strane

ja volim i kopaonik i zlatibor

_________________
zlatibor i kopaonik
 
Marija1912
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2018
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 11, 2019 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kopaonik.
Ne volim Zlatibor.
 
Janusss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2019
Poruke: 2
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 02, 2019 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlatibor u maju, Kopaonik u januaru Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Zlatibor ili Kopaonik? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon