www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bljaks
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

socivo Evil or Very Mad


_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
velociraptor je napisao/la sledeće:
Pihtije, odvratno jelo. Rolling Eyes

A da i to sam zaboravila da navedem..
Odvratno je na oko, o ukusu tek ne želim ništa da znam..


I ja to mrzim,a moji roditelji obožavaju.Kako li samo mogu Neutral Inače od slanih stvari mrzim još i spanać i špagete,a od slatkih,pa podugačak je spisak Arrow sutlijaš,griz,puding,koh,dinja,žele bombone...

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volis zele bombone, puding sutlijas i griz? Shocked

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2008 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,da..Tome se svi cude Wink

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel rekoh brokoli? ne? fuj

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
niicija77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2008
Poruke: 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jedino crevca i skembice ne bih jela...zato sto smrde***

_________________
*iskoristi dan*
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim cvarke Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pihtije i puzevi (nisam probala, al nemam nameru ni da probam Confused ), dzigerice, boranija, suve sljive... Rolling Eyes

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
keva2
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 13 Jan 2009
Poruke: 502

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 15, 2009 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boranija
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 03, 2010 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim pasulj, mozgove, bubrege, patlidzan ni u snu... jaja ne mogu zdravstveno da jedem, al ih nesto ni ne volim...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2011 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jagnjetinu, teletinu i prasetinu ne jedem iz nekih svojih "vjerskih" razloga... Shocked
svinjetinu ponekad...ali uglavnom kao suhovinu...
junetinu obozavam... Razz a nikakve ovce i koze niti divlje niti domace ne volim...mrtve...
povrce svo volim...i mogu uglavnom svo da jedem...samo nisam nesto ljubitelj mahunarki...
hranjive su ali i opasne...
jedino grasak obozavam... Razz
dok pasulj mogu da jedem...ali nemam namjeru da ga jedem u narednih sta ti ja znam koliko...
skoro sam bio bolestan...od njega... Shocked dobro vise sam se razbolio od koljenice.... Laughing
jaja nepodnosim...kad sam bio mali stara me tjerala uz pretnje...
da ce mi baciti sve ploce, klikere i alan fordove...Evil or Very Mad
dakle ucjenom me tjerala da jedem jaja...i pijem mlijeko... Evil or Very Mad
jaja ni dan danas ne jedem... Rolling Eyes al' pijem mlijeko... Wink kad sam mamuran... Razz
sta ja jos ne volim...kiseli kupus... Evil or Very Mad sarmu kad jedem obavezno je prvo razmotam...
i sa gadjenjem deportujem kupus...u smece... Laughing a kad sam kod nekog...ne jedem sarmu...
cak ne volim ni salatu od kiselog kupusa... Shocked ali jedem...na silu... Laughing
a jeo sam sve sto sam mogao da u'vatim u sumi... Confused
od mravljih jaja, osinjaka...glista...vodenih pacova, jezeva, puzeva, zmija ,gustera, riba ,
zaba. zeceva...raznih ptica i njihovih jaja... Laughing
tako da, kad glad natjera covjeka...jede sve...sto se moze pojesti... Shocked
glad ne pita jel volis il' ne volis...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2011 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim povrće i voće, odnosno od povrća trpim karfiol, od voća jedem samo svježe smokve (kad im padne malo cijena.)

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Bljaks Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon