www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Teretana
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
badyboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2011 12:33 am    Naslov poruke: Teretana Na vrh strane Na dno strane

Sve je pocelo kada je pocela da posjecuje teretanu u gradu. Primjetio sam da ostaje duze nego uobicajeno i da izbjegava sex samnom. Nas seks se sveo na jednom do dva puta mjesecno.Kad god pitam zenu sta nije u redu ona kaze-ma sve je u najboljem redu samo sam umorna.
Rijesio sam da provjerim o cemu je rijec i dao se u akciju. Rjesio sam da je pratim.Sledeceg dana je otisla u teretanu kao i obicno,posto je trening trajao do 9 sati ja sam stigao do ispred teretane nesto ranije i parkirao se da me slucajno nebi vidjela kad izadje.Nesto prije devet izasla je iz teretane u drustvu sa momkom koji radi u teretani kao trener i sjela u njegov auto.Pratio sam ih do jedne kuce na periferiji grada,usli su u dvoriste a na vratima ih je docekao verovatno trenerov prijatelj pozdravio se sa njim a onda moju zenu poljubio i to pravo u usta,po duzini poljupca shvatio sam da joj je ugurao jezik u usta.Ja sam sjedeo u kolima sav u soku gledajuci sve to i jos kako je mazi po dupetu dok je prolazila pored njega da bi zatim zatvorili vrata za sobom. Nakon minut dva izasao sam iz auta i usao u dvoriste. Kuca je bila opasana visokom ogradom i zelenilom pa me niko nije mogao vidjeti.Polako sam krenuo oko kuce i dosao do prozora koji otvara pogled u dnevnu sobu,provirio sam i ugledao moju zenu kako stoji izmedju njenog trenera i njegovog prijatelja koji je otvorio vrata ali i jos dva muskarca.U momentu sam izvadio mobilni telefon i poceo da snimam kako je maze to cijelom tjelu i skidaju odjecu sa nje.Brzo je ostala gola,klekla jizmedju njih i pocela je pusiti i drkati kurceeve koje su momci povadili iz pantalona.Lagano su se svukli i oni dok im je moja zena pusila na smjenu,neki put i po dva odjednom uzimala u usta. Trener je uhvatio i podigao na sto,rasirio joj je noge i poceo da je lize a ova trojica su stali kod njene glave i omogucili joj da im i dalje pusi.Nije dugo potrajalo kad se trener izvio i strahovito brzo nabio cijeli svoj kuracc u njenu pickku,samo se malo izvila i rukom pocela da se mazi po pickii dok je kuraac nestajao u njoj. Trener je ustupio mjesto drugom jebacu i stavio joj u usta kurrac koji se presijavo od sokova iz njene piicke.Jebali su moju zenu na smjenu njih cetvorica a ona je uzivala u svemu sto joj rade,znala je sta ce joj tek raditi sigurno.Kroz otvoren prozor sam je slušao,i snimao,kako trazi da de jebu jace,da svrse u nju jer ona je već svrsila par puta i u tom trenutku momak koji je bio u njoj gurnu kurrac do kraja,vidjelo se da je puni,izvadio je kurrac iz moje zene i pustio drugog da se nabije u nju i on je brzo svrsio u moju zenu,onda je trener navukao i poceo da je puni i da joj stiska sise,cuo sam ga kad joj je rekao kako je usla u pravu formu i da se dobro jebe. Cetvrti je zatim usau u nju i poceo je nabijati jako dok nije napunio njenu piicku,stenjao je a ona je sad vec skoro vristala. Izvadio je kuurac iz moje zene i ona je ustala sa stola uzela je svoje gacice i ovlas se obrisala.Prekinuo sam snimanje i brzo izasao iz dvorista,stigao sam kuci napaljen kao nikad do tada.Nakon sat vremena i ona je stigla kuci. Pitao sam je kako je bilo na trening a ona rece da je umorna i da mora da se istusira. Uzeo sam je za ruku i rekao da saceka da prvo mora da vidi filmic koji sam nabavio i da ce joj se svideti. Sjela je do mene,cim je vidjela pocetak filmica skocila je neznajuci sta da radi, povukao sam je nazad na stolicu i rekao da bude mirna. Tada sam joj zavukao ruku medju noge i gurnuo dva prsta u njenu piicku izvukao sam prste a na njima se vidjela sperma "koliko dugo te pumpaju" pitao sam a ona mi kaze oko dva ipo mjeseca. Brzo sam joj napunio usta i onako napaljen nabio sam se u nju bez vecih problema. Pri svakom ulasku u nju sperma joj je izlazila iz BiiiiP i slivala se niz butine.Bilo je divno poceo sam da je punim kao nikad prije a ona je svo vrijeme stiskala usne da ne ispusti neki glas.Otisla je u kupatilo i istusirala se. Od tada imamo svaki dan sex dok mi ona prica sta su joj sve radili.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Teretana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon