www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi put
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Vuk_sa_Drine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2011 1:24 pm    Naslov poruke: Prvi put Na vrh strane Na dno strane

Toga jutra su me probudili topao ,mekan poljubac u vrat i njezna ruka koja mi je milovala ledja…U trenu sam bio budan a dogadjaji iz prosle noci munjevito su mi proletili mozgom : teta Lela,mamina prijateljica iz Londona,I ja sinoc smo spavali zajedno..Bila je to noc u kojoj sam ja, na prelijep nacin, izgubio svoju musku nevinost.Preplavila su me sjecanja-sve se mjesalo : njeno zrelo podatno tijelo,moja glava medju njenim nogama,moj jezik na njenoj vlaznoj picki,u guznoj brazdi,njeno stenjanje I grcenje dok je svrsavala… moje prvo svrsavanje u njena socna usta…sjecao sam se svoga kasnijeg istrazivanja njenog tijela,njene ruke na mom opustenom I vlaznom kurcu…
Sa dozom stida I straha,lezeci jos na stomaku, za tren sam ostao nepomican,prepustajuci se njenim milovanjima I poljupcima…Dok se to toplo mekano tijelo pribijalo uz mene,dok mi je vrat grijao njen topli dah I vlaga njenih usana,njena ruka se, slijedeci svoj put niz ledja, spustila na moje guzove, vrhovi prstiju su ,blago ispitujuci dubinu brazde, posli jos nize I zaustavili se na svom cilju ,u mom medjunozju blago milujuci taj dio raspora I donje dijelove mojih jaja….
***** mi je u trenu bio tvrd kao kamen,moga stida je nestalo I ja sam se okrenuo prema tom pozudnom zenskom tijelu uzvracajuci poljupce,Usta su nam se spojila,jezici isprepleli…jedno drugom smo naizmjenice sisali vrskove jezika.Grlili smo jedno drugo,osjecao sam ponovno mekocu njenog tijela,guzova,spustao sam glavu da joj ljubim I grickam dojke… U grcu ,oba nasa tijela su tezila za spajanjem..Ne znam ni sam kako ali odjednom je teta Lela lezala na meni ,ljubila me ,grlila,gotovo silovala- Preplavilo me saznanje da ona ovaj puta zeli da me sto prije ima u sebi- beskrajno sam uzivao ,ali sicusan dio mene je sa cudjenjem sretao prvi puta nekontroliranu zensku pohotu …rukom,je lezeci na meni, gotovo utrpala moje otvrdnuce u svoju veliku ,vlaznu,vrelu BiiiiP.Pocela zestoko da me jebe…bila je van sebe,zadihana,glasno je stenjala ,cvrsto me pritiskujuci svojim tijelom kretala je kukovima…U par navrata moj ***** je ispadao iz njene vreline,ali ga je ona odmah,sada bez pomoci ruke ,na lazila svojom gladnicom pa se ponovno, pozudno nabijala na njega…Osjecao sam da mi sjeme nadolazi ,svijet oko mene je prestajao postojati,snazno sam odozdo svojim kukovima docekivao njene… Ohrabren njenim strasnim glasom I ja sam, u trenucima pred orgazam nekontrolisano stenjao..S krikom sam se ukocio a ***** mi je poceo izbacivati spermu u vrelu pecnicu njene *****.Grc za grcem je nadolazio,stezao sam to bogato zensko tijelo uza se,upirao da budem sto dublje u njenoj vlaznoj ,glatkoj utrobi…Poslije mog posljednjeg trzaja, u onom blazenom trenutku seksualnog olaksanja, osjetio sam da je I ona pocela svrsavati- Jos zesce se nabijala na moj *****,upijala svom svojom snagom u moje tijelo ,grcevito trazeci moja usta sisala je moj jezik …Trajalo je to kratko vrijeme a onda je I njen grc popustio. Najprije je olabavila svoj zagrljaj a onda pocela sve sporije da radi kukovima dok na kraju nisu ostali samo blagi,jedva primjetni unutrasnji pokreti kojima je picinim misicima bla go isisavala moj BiiiiP… Grlili smo se I ljubili oboje iscrpljeni I sretni…

Poslije kratkog vremena otisli smo zajedno u kupatilo : gledao sam je kako sjedi I piski -prelijepo golo zensko tijelo,obilni guzovi lako deformirani na dasci wc skoljke,cvrsta malo razmaknuta bozanska bedra,teske jedva opustene dojke,sretno, nasmijano lice I zvuk zlacaste tecnosti kako obilno zubori iz sjajne, vlazne, obrijane *****.. I meni se piskilo ali sam cekao da ona zavrsi>Dok sam je gledao ***** mi je opet poceo rasti…Sjedeci na solji ona je pruzila ruku , blago pomilovala moju poluuzdignutu kitu I predlozila da ja piskim u lavabo.To sam cesto sam inace radio ali sada me je bilo stid… sa oklijevanjem, pritisnut potrebom ,prisao sam lavabou I poceo mokriti u njega…Sada su se cula istovremeno dva curka…,gledali smo jedno drugo dok smo piskili Dok razmisljam o svemu tome ,sjecam se koliko sam dubok osjecaj bliskosti I gotovo poistovjecenosti nasih tijela imao u tom trenutku…,I kako me je potpuno prozimala spoznaja o njenoj zenskosti…Kratko zatim zrak je ponovno, er uptivnim inenzitetom, poceo bivati nabijen seksom, Sada sam sve poceo osjecati na jedan novi nacin-cinilo mi se puteniji iskonskiji,primitivniji,zivotinjskiji ,ako hocete… Kao sto sam osjecao kad sam jednom gledao pastuha dok je naskakao kobilu,ili na jednom tv filmu jelena kako **** kosutu …odjednom to vise nije bila teta Lela to je bilo samo podatna zenka a ja sam bio samo uspaljeni muzjak… ***** mi je ponovno stajao tvrd kao kost u svih svojih desetak centimetara velicine…
Oboje smo , poslije kratkog ljubljenja I milovanja, zajedno usli pod tus. Topla voda se slivala niz nasa dva tijela,sapunali smo jedno drugo,smijali se ,igrali zavlacili ruke jedno drugom medju noge ,medju guzove,pripijali se jedno uz drugo,grlili… U jednom trenutku, dok smo pripijeni tijelima milovali jedno drugom ledja, njena ruka se spustila u moju guznu brazdu. Prst joj je napipao moj guzni otvor I blago ga milujuci, bez teskoca,onako sklizak I nasapunan usao u mene -Osjecaj je bio lijep ali moje iznenadjenje je bilo jos vece-bola uopste nije bilo,moja guza je sa uzivanjem osjecala taj prst u sebi ,njegove blage kretnje I masiranje unutrasnjosti….Napravi I ti meni isto sapnula mi je radeci u meni I pripijajuci se jos vise…Volim njenu guzu,volim njene guzove,jos od prvog trenutka sam uzivao da ih lizem,ljubim,da prislanjam lice uz njih.Jos od prvih trenutaka sa uzivanjem sam lizao I njen cmar.Zelja da udjem u nju prstom preplavila me je. Ruke su mi sisle medju te prelije pe guzove ,srednjakom desne ruke sam napipao njen guzni otvor ,blago gurnuo I odjednom moj citav prst je bio u njoj ,bez otpora ,bez teskoca…Kratko smo tako milovali jedno drugo ,radili prstima jedno u drugom a onda nas je ona razdvojila.. Okrenula mi je ledja ,naslonila se rukama na zid,blago rasirila noge I zatrazila da udjem u nju .Ja sam to zelio svim svojim bicem.Nasa tijela su bila skliska,nasapunana,topla…usmjerio sam ***** prema guznoj brazdi,najprije ga polozio u nju,a zatim ,blago savivsi koljena ,spustio sam vrsak do guznog otvora…Sve je bilo toplo,mekano,podatno ,sklisko…nije uopste bilo otpora, Moja pulsirajuca ,tvrda alatka je, prelivajuci me slascu ,uletjela u njeno crijevo bez otpora.Ona je dodatno natrcavala guzu prema meni.Moje ruke su same zgrabile njena ramena,pa presle na skliske klatece dojke .Poceo sam se svom snagom nabijati…Oboje smo stenjali…"Miluj ,miluj mi picu..." zatrazila je ona izmedju uzdaha…Zasao sam joj desnom rukom u medjunozje.Makar smo oboje bili skliski I topli od sapuna I tusa, ***** joj je bila vrela.Njen rascjep se ugibao medju mojim prstima,osjecao sam narasli klitoris kao vrsak olovke ili debljeg flomastera …Zestoko sam se nabijao I zdusno trljao njenu bozansku BiiiiP….Kricali smo,jecali,stenjali….Bili smo dvije seksualne zivotinje sa jednim jedinim ciljem : isprazniti se, dozivjeti orgazam izbaciti sjeme,primiti muzjaka u sebe…
Trajalo je to …a onda smo oboje ,gotovo istovremeno, poceli osjecati nadolazeci val orgazma,najprije je ona zakricala: "brze,brze,pritisni,trljaj,dolazi mi ,oooohh …"I ,dok je to odjekivalo u toplom ,zaparenom kupatilu ,moj ***** je poceo da sipa spermu,moja koljena su pocela klecati...U grcevima, sva moja snaga pocela je da me napusta...I Sa posljednjim valovima orgazma pao sam po tom zanosnom ,skliskom,toplom zenskom tijelu….Oboje smo se tako odmarali nekoliko minuta.Moj ***** je polako kopnio u njenoj guzi I na kraju iskliznuo iz nje….Ona se okrenula.Blago smo se ljubili i grlili…
.Nedugo poslije, zavrsili smo tusiranje,posusili jedno drugo,obukli se. Ja sam izasao da kupim novine I svjeze pecivo a teta Lela je ostala da nam pripremi obilan okrepljujuci dorucak- Trebalo je povratiti izgubljenu snagu I unijeti novu dozu energije za slatke napore koji su nas ocekivali slijedecih nekoliko dana…


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Prvi put Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon