www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Televizija, satelitska antena
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
spichanin57
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Televizija, satelitska antena Na vrh strane Na dno strane


Mozete li mi pomoci oko satelitske antene?
Tj. znate li koja mi je oprema potrebna za ubacivanje kodova,kartice,koje kodove,i kako da se ubace,gdje da ih trazim,koje programe....
Znaci, ako mozete detaljno da mi opisete kako se to radi?


Posebno me zanimaju kodovi : national geographic chanel ( eng),discovery ( science... ( ako moze na engleskom), bbc prime.

HVALA UNAPRIJED, ustedjeli bi mi dosta novca,jer programi veoma brzo nestaju.

Marka satelitske je: Kopernikus ( Digital reciever with Cl & positioner plus S )

HVALA!!! JOS JEDNOM UNAPRIJED!!!


 
mcse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 25
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: pc card Na vrh strane Na dno strane

kupi skystar 2 karticu za pc
nema mudrovanja na netu nadjes kodove za nove kanale
dekodiras ih sam uz pomoc software-a i eto tv-a

_________________
MCSE
 
atilacom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do skoro je otkljucavanje kanala bio maciji kasalj
ali od tada svi dobri kanali imaju jaku zastitu i cestu promenu
kljuceva (kod nekih svakog minuta) pa ako zelis zakljucano da
gledas spremi se za kopanje po netu i stalnu internet vezu.
srecno!
 
lahaine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 09, 2009 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas toga po netu koliko god hoces
 
GLJOGOV KOLJAC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2011
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2011 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da lji moze gljedati tv sateljit na kompjutor bez sateljit anten preko internet?
 
Jossip34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2011
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2011 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozoves strucne osobe za to i pripremis dosta love. Oni ce ti sve donjeti i nastimati. Tvoje je samo da na kraju platis...
 
welzar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2010
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2012 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do nedavno smo mogli gledati sa SKYSTAR 2 na satelitu BULSAT uz pomoc Vplug-a dosta kanala koji idu na Digiju , ali sad je "mrka kapa" , da li neko zna da li se pojavio neko novi V-plug ili nesto slicno .Gde se mogu naci neki novi "softkey" koji rade, koji satelit je trenutno aktuelan i slicno ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Televizija, satelitska antena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon