www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Selma Bajrami
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 18, 2010 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^ Takodje, taj gospodin/gospodja ima pravo na misljenje. Moze isto tako da se ne krece u drustvu u kojem se ona slusa. Ovde cemo izjasniti nase misljenje a uvazvati tudje. Tudje misljenje niko ne moze promeniti...


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
web4web
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2009
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 22, 2010 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi album mi je odlican,najvise mi se svidja SARAJEVO,Voli me do bola,Baksis,Pamtim..duet sa Mekicem,Nemoj da se salis..i ostale su Ok,ali su mi ove extra Wink
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2011 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
^^^ Takodje, taj gospodin/gospodja ima pravo na misljenje. Moze isto tako da se ne krece u drustvu u kojem se ona slusa. Ovde cemo izjasniti nase misljenje a uvazvati tudje. Tudje misljenje niko ne moze promeniti...


Naravno. Upravo kako si i rekla. Jednostavno, oni sa kojima provodim veći dio dana, nju ne smatra niti popularnom niti njene pjesme za nas imaju vrijednost. Čak je rijetko na našim malim ekranima kao i u muzičkim emisijama na teritoriji, i ne vidim šta sam loše rekla. Kažem istinu i onako kako osjećam. Obična pjevačica kojih imamo za izvoz. Prosječna po glasu, po izjavama rijetko odslušanim do kraja i po zgodnom tijelu, ali takvih zgodnih i kvalitetnih pjevačica je uvijek bilo i pre 50 godina, a pamte se i danas. I pjevaju te pjeme i oni koji se nisu tada ni rodili... i znaju ko su bile. A za nju nisam sigurna da će trajati toliko.

Da, i još da napomenem samo da u mom gradu nikada nije gostovala, a to dovoljno govori da u ovom kraju nema prođu kao u gospodinovom koji je trvdio da lupetam bezveze. Niko ne lupeta i jesam iznjela činjenoce. Koncert nikada nije ovdje održala, jer je niko ne zove. A zašto, mislim da je jasno da kod nas i nije zvijezda koju želimo slušati.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2011 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ok pjevačica, mada samo neke njene pesme mogu slušat. Na primjer sviđa mi se: Promjeni se, Voli me do bola...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Selma Bajrami Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strana 19 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon