www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Danijel Đurić
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 1:03 am    Naslov poruke: Danijel Đurić Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Danijel Djuric je rodjen 02.10.1983. godine u Smederevu. Sa majkom Verom i ocem Ratkom - Ganetom, odrastao je u porodicnoj kuci u Mladenovcu.
1992. - 1997. napusta Jugoslaviju sa roditeljima i seli se za Bec, gde je zavrsio osnovnu skolu i gimnaziju, a usporedno s tim zavrsavao je i nizu muzicku skolu - odsek klavir.
1997. - 2001. vraca se u Jugoslaviju, snima prvi solisticki album "Na koju stranu sveta", koji se pojavio na trzistu 15 dana prije NATO agresije. Izdavacka kuca obustavlja sve reklamne spotove i promovisanje tog albuma. Danijel provodi sa svojom majkom Verom 14 dana u Mladenovcu za vreme agresije, nakon cega ponovo odlazi u Bec i boravi sve do prekida agresije nad Jugoslavijom. Potom se vraca u Jugoslaviju, te krece sa uspesnim promovisanjem svog albuma.
U kratkom roku uspio je osvojiti hiljade mladih tinejdzera sa mega-hitovima "Zeljo jedina" i "Na koju stranu sveta". Prvi nastup UZIVO odrzao je u Kacu - Novi Sad, koji je bio veoma uspesan. Zatim su usledila mnogobrojna gostovanja sirom Srbije, te u Austriji i Svajcarskoj. Ucestvuje na dodeli "Melca" u beogradskom Sava centru i prima 'Melco' za otkrice godine. Nekoliko nedelja posle te manifestacije dobija i nagradu 'Oskar popularnosti' za pop-pevaca godine. Takodje ucestvuje na estradnim manifestacijama u Crnoj Gori i Republici Srpskoj. Snimio je i spot za pesmu "Jos sanjam", koja je naisla na odlican prijem publike. Za to vreme pripremio je i objavio novi album "Samo ti" u izdanju City records.
2002. Danijel priprema svoj treci album, zbog kojeg je napravio duzu medijsku pauzu (od aprila 2003. godine). Nekoliko meseci je boravio u Becu, gostovao sirom Evrope i formirao plesnu grupu "Fame" koja je nastupala sa njim.
3. aprila 2003. godine izdao je album pod nazivom ZVEZDE CE PADATI SAMO OVU NOC i ovoga puta za diskografsku kucu CITY Records. Nekoliko dana po izlasku novoga albuma snimljen je i prvi spot za pesmu "Zvezde ce padati" koji je svoju premijeru doziveo na TV Pink. Danijel trenutno uspesno promovise novi album Danijel IV koji je izdat za diskografsku kucu GOLD MUSIC sa koga se izdvojila pesma KONOBARICE i postigla veliki uspeh.
Takodje je osnovao i marketinsku agenciju IN Production cije je zvanicna promocija bila 26.08.2007.godine u klubu Mr.Braun's Garden.
U 2008. postize uspeh sa pesmama "Najbolji za najbolje" i "U promet" (sa kojom je ucestvovao na radijskom festivalu Feras S) i za obe pesme je snimio spotove koji su bili veoma zapazeni.
2008. godinu provodi radno kako na muzickoj sceni tako i u poslovnom zivotu, slavi uspesnu prvu godisnjicu rada marketinske agencije IN Production u klubu Mr.Braun's Garden gde dodeljuje zahvalnice mnogobrojnim saradnicima, a kao slag na tortu na kraju godine dobija oskara na BECKOM OSKARU POPULARNOSTI - tradicionalna manifestacija koja je ove godine dodeljena marketinskoj agenciji IN PRODUCTION da bude organizator.

...



Zanimaju me vaši komentari o ovom pjevaču... Slušate li ga rado? Da li ste čuli njegov novi singl "Sve je ludo oko mene" i kako vam se sviđa?

...


 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme Jaco, zar ti moraš otvorit svakog pjevača u kojeg se trenutno uživiš? Rolling Eyes
Tvojih je 20 tema takvih u kojima su po 2, 3 odgovora.. Rolling Eyes


Jedine dvi pjesme koja mi se sviđaju od Danijela su Daira i Spasi me od tuge. Ostalo sve, smućkaj i baci.
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:
Ajme Jaco, zar ti moraš otvorit svakog pjevača u kojeg se trenutno uživiš? Rolling Eyes
Tvojih je 20 tema takvih u kojima su po 2, 3 odgovora.. Rolling Eyes


Gle, ja slušam ono što većina ne sluša. I imam pravo otvarati teme, a ako tebi smeta to što teme koje otvorim imaju po 2-3 odgovora - jbg, tvoj problem.
I da, ovog pjevača slušam jedno 2 godine, tako da o 'trenutnom uživljavanju' nema govora.

Pozz.
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° je napisao/la sledeće:
¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:
Ajme Jaco, zar ti moraš otvorit svakog pjevača u kojeg se trenutno uživiš? Rolling Eyes
Tvojih je 20 tema takvih u kojima su po 2, 3 odgovora.. Rolling Eyes


Gle, ja slušam ono što većina ne sluša. I imam pravo otvarati teme, a ako tebi smeta to što teme koje otvorim imaju po 2-3 odgovora - jbg, tvoj problem.
I da, ovog pjevača slušam jedno 2 godine, tako da o 'trenutnom uživljavanju' nema govora.

Pozz.


Ne, ne, daleko od toga da meni smeta, svejedno mi je..
Samo kažem da se teme koje su mnogo diskutabilnije brišu a tvoje imaju po 2, 3 odgovora i tako stoje .. da se zapitamo, šta rade moderatori ovog forumića? Wink
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 5:14 pm    Naslov poruke: Danijel Đurić - Koga sada lažeš Na vrh strane Na dno strane

Moja omiljena je Arrow

Danijel Đurić - Koga sada lažeš


_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj je mladić već na početku spota spustio poklopac klavira na dirke.
Dakle? Nije mu bilo suđeno postati zvijezda. Ima na domaćem zaista puno toga što ne bih danas saznala da sam juče umrla.
Iskrena da budem, meni je u principu žao svih tih mladih ljudi koji zablistaju i nestanu, jer ima među njima i onih koji nečemu i vrijede, neko se izdvaja glasom, posebnošću....čini se da više ni takvi ne uspijevaju, jer je svijet u kome se kreću poprilično surov i nemilosrdan.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Danijel Đurić Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon