www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kockanje, moderno društveno zlo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 25, 2011 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni, nije toliko strasna sama kocka. Strasno mi je sto se deca kockaju. Detinjstvo, pubertet, odrastanje mogu biti potpuno obrisani kockanjem. Pocne se kladionicom, pa onda dolazi slot, pa rulet...pa kraj.

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, na kockanju jedino možeš zaraditi ako si vlasnik Casina Mr. Green i nikako drugačije. Kad ste čuli da je neka kockarnica propala? Ni jedna, izuzev ako gazda nije sam odlučio da je zatvori. A da li ste čuli da su kamataši jurili nekoga zbog dugova? Ja baš znam dosta primera. Neki se odluče na samoubistvo jer nemaju više izlaza. Kockarnice rade po principu da nekoliko puta dobiješ da bi ti se probudila želja da sve više i više ulažeš, i na kraju se naplate i duplo. Genijalan sistem Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kockanje, moderno društveno zlo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon