www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoć!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
MPshofer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2011 10:58 pm    Naslov poruke: Pomoć! Na vrh strane Na dno strane

Ja se izvinjavam što sma otvorio novu temu, ali stvarno ne znam o čemu se ovde radi... Moilim Vas da mi pomognete!

Imam nekih problema sa kompom. Tačnije, priča kreće ovako....
Pre nekih mesec dana iz čista mira mi se zamrzne slika na kompu,i boje se kao malo razliju...npr dok sam na face Smile. Naravno, ukoči se sve! Kada ga restarujem prvo mi se pojavi ova slika.
Slika
Pošto ja lupim enter, windows kreće da se učiatava do negde i onda se opet zamrzne tj ukoči
Slika 2
Primetio sam da kada god se pojave ove crne tačkice kao na ovoj slici
Slika 3
komp nikada neće da pokrene windows, već se večito zamrzava i onda sam prinuđen bio da ga isključim neko vreme, pa ga starujem pa pored nekih 5-6 restartovanja onda se podigne sistem. Onda sam pre nekih 2 nedelje, oborio sistem, i sve je funkcionisalo fantastično, komp mi nikada nije bolje radio!
Danas da ga upalim, opet ista priča, odnosno, prvo situacija kao na slici 2 i 3. Samo, što sada ni pored 500 restartovanja nije hteo da podigne sistem.

Šta mislite šta je kvar, sigurno nije do softvera već ja mislim da je problem hardverski. Nešto sam čitao po forumima i neki su ljudi imali slične probleme kao ja, i izgleda da je u pitanju bila grafička ili nešto slično, ili napajanje, nemam pojma...
Pomozite, molim vas!


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2011 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada si oborio sistem, da li si nesto tj. neki program instalirao pa da ti se ta greska opet ponovila?

Da li si probao da ides kroz 'Safe mode'? (pri paljenju pritiskaj F8 dugme, pa izaberi Safe mode).
Ako je do 'hardware' moze svasta biti, od graficke, napajanja, hard diska...

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
MPshofer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2011 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, instalirao sam sve drajvere, cak sam nabaio i najnovije drajvere za moju grafickui taman da instaliram avast-a onda se opet sve javilo isto.
Hoce da podigne iz safe moda, ali iskreno, ne razumem se bas najbolje i kako da provalim sta je... MOj drug je imao identicne simptome, i kada je zamenio graficku, resio je problem... Pozajmio sam graficku od drugara, ali ne moze da se uglavi, nemaju iste magistrale... Izduvao sma prasinu u kucistu, i opet sve isto....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ne mozes vec da koristis njegovu graficku, onda stavi tvoj hard disk u njegov kompjuter i vidi kako ce da radi. Ako bude opet problema onda je definitivno hard disk. Ako ne, onda je moguce da je tvoja graficka karta otisla.

Probaj, pa javi sta je bilo.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2011 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova poslednja slika ukazuje prvenstveno na problem sa grafikom,pa nije lose u principu da sa 3dmark testiras ceo racunar,moguce je da ima jos nekog problema
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Pomoć! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon