www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Big Brother ilil Sve za ljubav????
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako moram da biram jedno od ta 2 izabracu VB. Wink

 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko pitanje... Wink ipak biram VB..
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za Sve za Ljubav...
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad sve za ljubav, ali nekad stvarno previse placu..................a trenutno krece Vip pa me bas zanima kako ce se nase zvezdice snaci u kuci...............

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve za ljubav.. mada i mene zanima kako ce se nase zvezdice snaci Very Happy
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliki brat! postao sam zavisnik, bukvalno patoloski pratim sve dogadjaje
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jedno i drugo gledam tako da teško mogu izdvojiti..I jedna i druga emisija ima nekih svojih čari. Mr. Green
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja ne volim nijedno od ta 2, ali birao bih B B zato sto malo veselja nece skoditi a i brza je emisija nego ona Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2011 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VB ne gledam uopšte, pratila sam samo prvi u Hrvatskoj kada je Saša, po mom mišljanju, odnio zasluženu pobjedu. Sve ostalo poslije njih je krenulo nekim drugim tokom koji me nije privlačio. Što se tiče emisije Sve za ljubav, pratim je ponekad sa roditeljima koji ne propuštaju gotovo ni jednu epizodu. Cijenim Milana kao voditelja, jer zaista tu emisiju nosi onako kako treba.
I svakako ih uvijek izabrala pogledati Sve za ljubav, nisam cmizdrava toliko da bih se potresala na tuđe susrete, suze i bol, savršeno realno posmatram stvari, ljude i događaje.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Big Brother ilil Sve za ljubav???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon