www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Teorija zavjere
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
milan8989
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 14

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2011 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem u teoriju zavere

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2011 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milan8989 je napisao/la sledeće:
verujem u teoriju zavere


Koju, ako se smije znati?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2011 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da se pitanje odnoslo na osobu iznad, ali ima jedna teorija zavjere u koju jako malo imam sumnje da ne postoji, a to je ona teorija zavjere u farmaceutskoj industriji. O kojoj će se uvijek samo šuškati i šaputati kao i kod ostalih navedenih. Sory, malo sam ogorčena na tu cijelu industriju, pa je ovo samo moje lično iskijavanje.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
migi080
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Avg 2010
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2011 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pojam ''Teorija zavere'' je namenski smisljen termin, koji su osmislili svetski vlastodrsci, da se neka tvrdnja, informacija, omalovazi i izgubi na znacaju.
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2011 7:06 pm    Naslov poruke: Šta mislite da li tajni projekt na Aljasci uzrokuju potrese Na vrh strane Na dno strane

Najnoviji razorni potres koji je pogodio Japan nanovo je uzbudio teoretičare zavjere koji u ovom tragičnom događaju kao i u potresima koji su u zadnjih nekoliko godina pogađali uglavnom siromašnije dijelove svijeta (Haiti, Peru, Pakistan, Nias, Gujarat, Sumatra...) vide djelovanje HAARP-a (The High Frequency Active Auroral Research Program).

Riječ je o nizu antena koje se prema teoriji može koristiti za kontrolu vremena, za ‘proizvodnju’ potresa i za manipulaciju moždanih valova u ljudskome mozgu.

Projekt se nalazi u Gakuni na Aljasci, jer je tamo najpogodnije mjesto za rad s obzirom na to da područja blizu polova imaju brojne aktivnosti u ionosferi. O njegovu postojanju u široj javnosti se i doznalo zbog toga što su se stanovnici pobunili zbog čudnih anomalija na nebu nakon što je projekt počeo s radom, kao i zbog nekoliko znanstvenika koji su se obratili novinarima kako bi ih upozorili.

Jednostavno rečeno, HAARP djeluje na obrnuti način od radijskog teleskopa – antena, umjesto da prima, šalje signale. HAARP-ove elektromagnetske zrake pogađaju dijelove ionosfere i zagrijavaju ih. To navodno može stvoriti određeni tip valova u smjeru prema Zemljinoj kori te uzrokovati potrese. Ujedno zagrijavanje pojedinih dijelova ionosfere utječe i na vremenske prilike.

Oni koji prate djelovanje HAARP-a tvrde kako je bio aktivan i 12. siječnja 2010. kada je Haiti pogodio razoran potres. Ujedno na YouTubeu postoje brojni videoprilozi o tome kako su se prije potresa na nebu vidjele razne anomalije i boje, pogotovo u slučaju potresa koji je pogodio Sečuan u Kini.

Posljedice posjedovanja ovakvog oružja su nesagledive, tvrde analitičari, a o razlozima zašto se uništavaju samo siromašna područja može se tek nagađati. Javnosti je objašnjeno da je cilj projekta HAARP akademsko istraživanje kako bi se promijenila ionosfera da bi se poboljšala mogućnost komunikacije za dobro čovječanstva. John Hanscom iz američke zračne baze tvrdi:

- Ono se sastoji od nekoliko elemenata koji služe za prijenos energije te od brojnih elemenata za proučavanje ionosfere. Cilj istraživanja je znanstveni, ali dio dobivenih rezultata mogao bi se primijeniti i u vojne svrhe. HAARP nije jedina ustanova koja se bavi ovakvim istraživanjima. U Europi postoji EISCAT kao i u Rusiji Sura Ionospheric Heating Facility. Prema istraživanjima američkih novinara, čini se kako su znanstvenici za HAARP uređaj (tj. ideju slanja energije u ionosferu) dobili upravo iz proučavanja radova Nikole Tesle i “Teslina štita” te “smrtonosne zrake”.

Izvor http://www.slobodnadalmacija.hr/

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2011 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna sam od onih koji misle da je čovjek svojim eksperimentima i doveo planetu u stanju u kojem je sad. Naravno, ne svim. Ali, u neke stvari koje nije smio da dira, dirnuo je. Priroda je sama po sebi jedno čudo koje čovjek, ma koliko se trudio, nije u stanju potpuno kontrolisati i koja će se svom silinom osvetiti za zločine počinjene nad njom. To je, iskreno, moje mišljenje. Sva ta nastojanja ljudi da prodru u tajne i silu prirode (pomenimo samo genetski inžinjering), kad - tad izbiju na površinu sa svim onim manama koje taj isti čovjek nije mogao ni da nasluti ni da predvidi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Obrezanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 19
Mesto: ksfsdfga

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2012 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

komentara suvise Very Happy
 
filosofskibl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Sep 2015
Poruke: 13
Mesto: bl

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 21, 2015 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima zavjera, ali opet čovjek je sam sebi najveća zavjera
čovjek sebi stoji za leđima
i čudi se svijetu koji je pred njim

_________________
www.filosofski.blogspot.com
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Teorija zavjere Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon