www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijavljivanje pesama sa greskom (!)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 08, 2010 6:50 pm    Naslov poruke: Prijavljivanje pesama sa greskom (!) Na vrh strane Na dno strane

Kao sto naziv teme kaze, ovde mozete prijavljivati pesme koje su: nekompletne, sa prekidima, sa reklamom, uzivo (a da nisu tako obelezene), sa nepravilnim nazivima izvodjaca/pesme ili sa drugim nepravilnostima, a mi cemo se potruditi da te greske ispravimo. Idea

Pri prijavljivanju je potrebno navesti link do pesme i gresku koju ste uvideli, recimo:

Citat:
http://www.domaci.de/download_f_9456_riblja_corba_necu_da_ispadnem_zivotinja.html

Ova pesma je snimak UZIVO, a nije tako obelezena. Exclamation



Hvala clanu sale750 na ideji za ovu temu. Wink



_________________
 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.domaci.de/download_f_32226_dejan_matic_2010_01_dala_si_mi_svega_osim_ljubavi.html

http://www.domaci.de/download_f_29300_dejan_matic_2010_08_imam_samo_boga_za_svedoka.html

http://www.domaci.de/download_f_32669_dejan_matic_2010_02_ozenjen.html

http://www.domaci.de/download_f_32761_dejan_matic_2010_09_nema_nema_je.html

Ovo je samo Dejan Matic
ali ima dosta pesama koje su ovakvog formata. Tu je i Olja Karleusa i Boban Piroman 2010.
Kao sto sam i rekla
Logicnije je, kada nabavite neciji nov album a pri tom imate od tog izvodjaca TV rip da se apdetuje ceo njegov nov album a ne samo pesme koje nemate.

Hvala

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta konkretno fali gore prijavljenim pesmama? Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2011 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam gdje da napišem ovo, pa ću ovdje. Kad ubacujete nove albume, obratite pažnju na pjesme koje su ranije ubačene, ali sa lošijim snimkom, jer ih zaboravite zamijeniti novima. Npr. ja sad želim da skinem pjesmu Za pet minuta (Šako Polumenta i Marina Visković) i umjesto Cd ripa i dalje stoji snimak koji prekida, a novi album Šaka Polumente je ubačen. Isti slučaj sa pjesmom "Šta bih mogla da ti dam" od Ivane Buhe.

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2011 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zahvaljujemo se na sugestijama, trudimo se koliko mozemo da nasim korisnicima omogucimo sto prijatniji boravak na nasem sajtu ali svi mi ovo radimo iz ljubavi ili zato sto nam je to zanimljivo, tako da su greske moguce i mi ih ne osporavamo, samo zelimo da kazemo da radimo koliko mozemo i trudimo se da to bude najbolje.

Hvala jos jednom

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
jelllica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2011
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2011 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je za pohvalu veliku!
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma, Biljane Sečivanović - Ne šizi, ima prekide u pojedinim delovima pesme...

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2011 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
Pesma, Biljane Sečivanović - Ne šizi, ima prekide u pojedinim delovima pesme...

Sredjeno, ne bi trebalo da ista ima (vise) takvih problema! Wink

Arrow http://www.domaci.de/download_f_35291_biljana_secivanovic_2011_ne_sizi_promo.html
 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2011 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pojavio mi se problem to jest mala sitnica koja iritira sa pjesmom od
Tijane Dapcevic - Ona to zna naime naziv fajla same pjesme je sasvim ok ali ako pokusate da stavite tu pjesmu npr u Winamp,naziv pjesme se prikazuje ovako : www.yucafe.com+www.topmuzika.com-Tijana Dapcevic-Ona to zna kako ne bih komplikovao evo printscreen-a da vidite o cemu se radi.



Pokusao sam da idem preko opcije za uklanjanje licnih svojstava pjesme ali nisam uspio, jer kao da je pjesma zasticena.

Link na vasem sajtu ka ovoj pjesmi je:

http://www.domaci.de/download_f_7379_tijana_dapcevic_ona_to_zna.html
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2011 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispravljeno, pokusajte ponovo da skinete tu pesmu Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2011 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma Saše Kovačevića - Bežimo iz grada traje 8 sekundi...

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2011 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
Pesma Saše Kovačevića - Bežimo iz grada traje 8 sekundi...

Hmmm.. Idea
Upravo sam pesmu preuzela, preslusala bez ikakvih problema, traje 4:27.. Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Prijavljivanje pesama sa greskom (!) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon