www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kuda na letovanje u 2011.godini?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 15, 2011 6:54 pm    Naslov poruke: Kuda na letovanje u 2011.godini? Na vrh strane Na dno strane

Narode, kuda otići ovog leta?
Grčka, Egipat, Turska...
Koju destinaciju vi predlažete?
Zašto baš nju?
U par rečenica možete opisati i neka vaša iskustva u vezi sa odredjenim mestom,...
Uživajte!



_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2011 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi cemo najverovatnije u Spaniju ili Grcku ove godine,uglavnom letujem u Grckoj presla sam je uzduz i popreko Mr. Green ,pa mi se cini da bi mogli ove godine da promenimo malo Wink ,mada u svakom slucaju moja preporuka je Grcka ima puno divnih mesta,plaza,posebno na ostrvima...a ove godine nas izbor ce najverovatnije biti Spanija,imala sam priliku skoro da obidjem Barselonu,jako mi se dopala,obisli smo i neka mesta u blizini koja su mi se upravo i ucinila kao odlican izbor za letovanje
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2011 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi li bila možda na Krfu ili Kritu? Kako ti se čine ta ostrva? Koji gradić? Very Happy

Što se tiče Španije, prelepa je! Samo, krajem maja je more U Ljoretu bilo hladnije, pa i nije baš bilo za kupanje. Ali, verujem da je u sezoni super! Wink

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2011 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na Krfu sam bila 2 puta,ostrvo je prelepo,narocito zato sto ima puno stvari da se obidje i vidi,pocevsi od ostrva vida pa ne znam preko glavnog grada koji je skroz u nekom "venecijansko-italijanskom" stilu,uske ulicice,puno radnjica...sto se tice mesta sta znam u samom gradu krfu nemas plazu tako da ako ne ides autom ipak ti ne savetujem bas tamo da odsednes iako je gradic presladak.Mada naravno uvek mozes da uzmes rent-a-car.Mi smo jednom bili u Dasiji koja je jako blizu glavnog grada,u pitanju je malo mesto sa svega par radnjica.Drugi put Kasiopi,jako mirno mesto uglavnom za starije (Ima puno nemaca,engleza...) ili za zaljubljene parove kojima je potrebna tisina i more Razz,u svakom slucaju obisli smo celo ostrvo autom uzduz i popreko tako da ako te zanima neko drugo mesto slobodno pitaj ...U svakom slucaju neces se pokajati koje god mesto da izaberes krf je jako lep - ima i obilazaka,i provoda,i preslatkih plazica...Ne savetujem ti jedino Kavos,osim ako te zanima iskljucivo provod mada tamo je bas ludnica,mi smo bili na jedan dan cisto da vidimo i nije mi se dopalo...
Za Krit ti ne mogu nesto mnogo pomoci posto sam bila u prolazu tamo (samo par sati), tako da ne znam tacno koja mesta su dobra a koja ne Wink cula sam da hvale retimno ljudi koji su letovali tamo,ali zaista ne znam kako je tamo
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2011 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od mog godišnjeg teško da će šta biti ove 2011.godine, ali i ako ispadne koji dan, makar vikend, zna se...more, bilo di, bilo koje mjesto...

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2011 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zimovanje (na kojem sam upravo sad) - na Bahamima. Ljetovanje - prvo Hawaii, potom Mediteran (Francuska i Spanjolska)...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2011 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vixi23 je napisao/la sledeće:

Za Krit ti ne mogu nesto mnogo pomoci posto sam bila u prolazu tamo (samo par sati), tako da ne znam tacno koja mesta su dobra a koja ne Wink cula sam da hvale retimno ljudi koji su letovali tamo,ali zaista ne znam kako je tamo


Da, Retimno je u pitanju. Cula sam da je tamo prelepo. Hvala na savetu i obraticu se ako odabrana destinacija bude Krf!Smile Bila mi je drugarica u Kasiopi-u i kaze da je lepo, ali da klasicne plaze nema, vec da su samo uvalice...hm...razmotricu sve...Smile

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
pantelijabgd81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2011 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledam svaki dan aranzmane. Ima dobrih ponuda. Jel bio neko na Lefkadi? To mi se svidja a i cena nije losa
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2011 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pantelijabgd81 je napisao/la sledeće:
gledam svaki dan aranzmane. Ima dobrih ponuda. Jel bio neko na Lefkadi? To mi se svidja a i cena nije losa


Lefkada je prelepo ostrvo. Bila mi je drugarica. Iznajmila je auto i obisla vecinu mesta na ostrvu. Plaze su fenomenalne, na osnovu njenih slika. Da, ponude su ok.

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
MTodorovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 20
Mesto: BG - Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2011 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih na Krf, mada razmišljam malo i o Tasosu, u svakom slučaju ove godine Grčka, mislim da se situacija smirila!
 
amanbre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo gde, ne mora ni da je more, samo da nije preplavljeno turistima i da covek moze da odmori od svega Smile Smile Smile
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2011 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narode, da li je neko odlucio kuda ce na letovanje? Zasto ste tako tihi? Very Happy

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Kuda na letovanje u 2011.godini? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon