www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

9th of Sept (9/11) ..za neverovati
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
3) Flight 11 was carrying 92 passengers. 9 + 2 = 11
4) Flight 77 which also hit Twin Towers was carrying 65 passengers. 6 + 5 = 11


Citat:
Type in capitals Q33 NY. This is the flight number of the first plane to hit one of the Twin Towers.


Ukupan broj zrtava, kao i pojedinacan su lazni.
Let 11 nije udario u WTC nego u Pentagon.
Toliko od mene.



_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
vladimir_83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sa brojevima i nije toliko bitno...9+2=11 ?!?!, a mozda i ima neke veze...bitno je da je napad namesten...evo link za neverne Tome (u pitanju su video fajlovi, koriscen materijal BBC, CNN, izjave svedoka, kamere, strucnjaci...nema lazi nema prevare - za divno cudo!).

http://sector.ynet.sk/pub/911/

Shocked Confused Cool Very Happy

_________________
Nije vazno ciljati u metu, vazno je metati u cilj!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Astral Projection je napisao/la sledeće:
Code:
Oh my God! How worried should I be? There are 11 letters in the name "David Pawson!" I'm going into hiding NOW. See you in a few weeks.

Wait a sec ... just realized "YOU CAN'T HIDE" also has 11 letters! What am I gonna do? Help me!!! The terrorists are after me! ME! I can't believe it!

Oh crap, there must be someplace on the planet Earth I could hide! But no ..."PLANET EARTH" has 11 letters, too!

Maybe Nostradamus can help me. But dare I trust him? There are 11 letters in "NOSTRADAMUS."

I know, the Red Cross can help. No they can't... 11 letters in "THE RED CROSS," can't trust them.

I would rely on self defense, but "SELF DEFENSE" has 11 letters in it, too! Can someone help?

Anyone? If so, send me email. No, don't... "SEND ME EMAIL" has 11 letters....

Will this never end? I'm going insane! "GOING INSANE???" Eleven letters!!

Nooooooooooo!!!!!! I guess I'll die alone, even though "I'LL DIE ALONE" has 11 letters....

Oh my God, I just realized that America is doomed! Our Independence Day is July 4th ... 7/4 ... 7+4=11!

- Dave

PS. "IT'S BULLSHIT" has 11 letters also.


Wink


slazem se, totalna glupost i slucajnost, isto kao i ono o Tosetu sa brojem 26

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma slucajnost.....

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2011 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh ko traži taj i nađe, dokoni ljudi uvek imaju vremena za to
 
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2011 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosla sam i ja do zakljucka da datum po kojem se Majanski kalendar zavrsava(21.12.2012. tad se predvidja smak sveta) da i on iznosi broj 11!!!! Shocked
2+1+1+2+2+0+1+2=11!!!!!!
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 6:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj tajci Shocked sta cemo sad... Razz
nemojte slusat ovu tajci... Shocked ona se jednom nacugala i svasta radila... Rolling Eyes Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 7:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to toj logici daj da saberemo i taj preostali broj 11. Dobijamo da je 1+1= 2. I šta da zaključimo? Svaki matematičar će u brojkama da pronađe neko skriveno značenje, a i mi ostali, kojima matematika nije toliko bitna u životu, skloni smo da povezujemo neke datume. Baviti se takvim stvarima je, bar po meni, čisto gubljenje vremena. Pa i ako dođe do smaka svijeta (ne znam samo kojeg više po redu), šta nam znači to u tom trenutku?
Ne volim takvu vrstu simbolike. Oduzima mi dragocjeno vrijeme postojanja na ovom svijetu.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> 9th of Sept (9/11) ..za neverovati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon