www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
ButterflyDreamer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Feb 2011
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2011 5:38 pm    Naslov poruke: nova DNI BLOGOVI Na vrh strane Na dno strane

Ja bih da se ubaci nova tema: Modni Blogovi. Ja sam blogerka:
i blog je sve popularniji o internetu, pa bi trebalo obavestiti ljude o tome...
pozz!!!


Edit by *Mayche*: Link uklonjen!


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2011 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ahem, danas je 20.5.2011 a smajlici su jos uvijek onako malo "Bozicni" s djed-Mraz-sveti-Nikola kapicama... Wink

Ili to domaci slavi Strumpfovski neki Bozic, mozda Smile

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2011 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano to su onda ocigledno samo kod tebe ostali novogodisnji smajlici, jer kod mene odavno nemaju kapice Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2011 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
aureliano to su onda ocigledno samo kod tebe ostali novogodisnji smajlici, jer kod mene odavno nemaju kapice Very Happy


Netko je promijenio malo nakon ovog mog posta gore!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2011 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Htio sam da predlozim da search bar,odnosno ono polje u koje se upisuje naziv pjesme odnosno izvodaca bude povecano.Za sada u to polje moguce je upisati dvadeset znakova(slova,brojeva,znakova interpunkcije itd)trazim ovu promjenu jer ako pokusate da ukucate sljedeci tekst npr (Zeljko Samardzic prava ljubav godine ne broji) necete uspjeti ili cete morati da ukucate samo naziv pjesme sto je i to nekad nemoguce ili samo naziv izvdjaca,nekad ovo bar meni zna da smeta jer oni ponudjeni odgovori sto izbacuje sistem tokom ukucavanja teksta ili nemaju smisla ili nisu opste povezani sa trazenim pojmom uz to sistem nekad ne prikazuje pravu pjesmu iako postoji na serveru.

Isto tako bih zamolio (iako sam svjestan da ovaj prijedlog sigurno nece uci u razmatranje) da u potpisima na postovima svakog korisnika onemogucite ubacivanje slika,png fajlova,teksta koji je uvecan boldovan obojen itd.jer to zna vecinu vremena da smeta tokom prelistavanja i citanja odredjene teme isto tako odredjene png datoteke u avatarima znatno usporavaju pristup forumu i odredjenim thread-ovima,Registrovan sam na jos par foruma i svugdje su takvi potpisi zabranjeni bas zbog pomenute preglednosti samog foruma.Po meni zbog ovakvih stvari neke teme su pretvorene u pravo vasariste.

I zanima me zasto su dopustene spam teme kao sto je Kaladont,Napisite nesto O osobi iznad... i njima slicne,primjetio sam da takve pojedine teme i moderatori otvaraju pa me zanima da li su svjesni da se ostale teme jednostavno uguse i nestanu zbog ovakvih topica koji nemaju drugu ulogu osim sto nabijaju broj postova odredjenom korisniku,po meni (iako znam da se nista ne pitam ovdje) ipak se preferira kvantitet vise od kvaliteta,Vjerujem da bi se nasli neki koji bi rekli da bez takvih topica i mogucnosti forum ne bi bio zanimljiv ali iz primjera sa ostalih foruma znam da jednostavnost i kvalitet postova korisnika i tema igraju ogromnu ulogu kada se radi o broju aktivnih clanova.

Posto ne vjerujem da ce molbe i prijedlozi iz zadnja dva pasusa biti uzete u obzir nadam se da ce barem prvi prijedlog imati nekog odjeka kod vladajucih Smile
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2011 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice prvog pitanja, provericu u narednih nekoliko dana kako ce se serveri ponasati ako povecamo broj karaktera pretrage, pa ako sve bude proslo bez problema, dupliracemo ih Smile

Sto se tice drugog pitanja, mi se trudimo da sve takve potpise uklonimo i nasi moderatori prijavljuje sve korisnike koji imaju potpis, avatar ili ime kojie nije u skladu sa pravilima naseg sajta.

Trece... sve to stoji i ja sam za kvalitet ispred kvantiteta ali pogledaj recimo FB... zilion milijardi triliona korisnika od kojih 97% ne zna ni sta je kompjuter ali oni "rade na uredjivanju profila" i to je veoma ozbiljan posao... tako da se sa tim ne mozemo izboriti... a ako clanovi vole da se zabavljaju na taj nacin, zasto bi im to uskratili Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hteo bi samo da dopunim kolegu. Nadam se da se neće ljutiti. Mr. Green

NenadS je napisao/la sledeće:
Trece... sve to stoji i ja sam za kvalitet ispred kvantiteta ali pogledaj recimo FB... zilion milijardi triliona korisnika od kojih 97% ne zna ni sta je kompjuter ali oni "rade na uredjivanju profila" i to je veoma ozbiljan posao... tako da se sa tim ne mozemo izboriti... a ako clanovi vole da se zabavljaju na taj nacin, zasto bi im to uskratili Smile


Takvi delovi foruma su namenjeni za zabavu i opuštanje. Wink
Neće svako diskutovati o bašti, kolima i gajenju rotkvica. Na takve topike ljudi dolaze da bi se zabavili, a uz malo mašte dobije se i - kvalitet. Na primer, u temi "Sa osobom iznad bih..." smo počeli sa farbanjem oluka u šerpa-plavo i završili sa gađanjem sa oklagijama. Eto, potrebno je samo malo mašte da bi tema postala zanimljiva. Wink (zato su to i najposećeniji delovi)

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
algeron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 06 Okt 2009
Poruke: 23
Mesto: Herceg Novi

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:


Takvi delovi foruma su namenjeni za zabavu i opuštanje. Wink
Neće svako diskutovati o bašti, kolima i gajenju rotkvica. Na takve topike ljudi dolaze da bi se zabavili, a uz malo mašte dobije se i - kvalitet. Na primer, u temi "Sa osobom iznad bih..." smo počeli sa farbanjem oluka u šerpa-plavo i završili sa gađanjem sa oklagijama. Eto, potrebno je samo malo mašte da bi tema postala zanimljiva. Wink (zato su to i najposećeniji delovi)



izraz "kvalitet postova" i farbanje oluka u šerpa-plavo i gađanje sa oklagijama nikada ne treba stojati zajedno u recenici jel nema smisla Smile

Uostalom postoje mnogo zanimljivije teme koje bi mogle biti otvorene(ako vec nisu) umjesto spam threadova:

tipa: Facebook Biseri,Smijesne slike,smjesni youtube snimci,smijesne istinite price itd itb

ja nisam odje da uredjujem i upravljam vec sam obican korisnik kao i mnogi ostali,samo smetaju mi ovakve stvari koje sam ovdje vidjeo i nigdje vise.Znam da moj post nedje odjedanput primjenit sve,ustvari ni ne nadam se da ce ista promjeniti samo mi je glupo da jedan podforum kao sto ~ Riznica tajni ~ ostane u sjenci podforuma ~ Igre bez granica ~.

Ako bi zeljeli da uporedjujemo ova dva podforuma mogli bi slobodno da kazemo razlika je kao nebo i zemlja,sto u kvaliteti gorepomenutih postova sto u obilju zanimljivijih tema.

Isto tako svjestan sam cinjenice da odje ljudi,bar vecina njih ne dolazi da bi diskutovali i prosipali pamet po forumu vec da bi skinuli pjesme sadrzali se mozda deset minuta i otisli.Svjestan sam i cinjenice da odje malo koga boli briga za filozofiju ili istoriju svijeta vec pisu na spam temama samo da bi najbijali sebi broj postova ne bi li stekli neki status na forumu.


Mozda je moja prica pogresna i nekima nema smisla ali zelio sam da moje cujete moje misljenje,pa ko zna mozda i promjenite nesto ... nadam se Smile
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i ti ih zaobidji...kao i svi drugi koje ne zanimaju takve teme... Smile
Neke ljude zanimaju kutci za zabavu...i zbog njih dolaze na sajt ...
godinama...
A sem toga ovo je jedan od rijetkih sajtova na kojem je dotaknuta skoro svaka moguca tema, koja zanima omladinu i one koji i nisu bas omladina...
I svaka tema je kroz razna misljenja i iskustva... prezvakana po sto puta
i isto toliko puta razglabana...
Neki ljudi su ovdje odrasli i godinama su tu...i sve su rekli...
sto imaju da kazu na te neke ozbiljnije teme...
I oni se pojavljuju na tim temama... samo kad se neko novi pojavi...
A ostalo vreme, provode na dijelovima foruma koji sluze za zabavu...
Jer se tu sastaju i "vidjaju" sa ljudima sa kojim se godinama druze na ovom sajtu...
Zezaju se i kroz salu i igru skracuju svoje neko slobodno ili dosadno vrijeme...
Tako da, onog koga nesto zanima...moze da otvori novu temu...
I siguran sam da ce mnogi ucestvovati na njoj..Ako se zacetnik iste, bude lijepo ponasao...
I uglavnom ovaj sajt ima opciju pretrage...i sam od sebe je jedan od najprglednijih koje sam ja posjetio...
Svako moze da nadje ono sto ga zanima... Smile i da pise na tim temama..
bez da mu smeta..neki drugi dio foruma... Smile

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2011 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

algeron je napisao/la sledeće:
izraz "kvalitet postova" i farbanje oluka u šerpa-plavo i gađanje sa oklagijama nikada ne treba stojati zajedno u recenici jel nema smisla Smile


S obzirom na to koliko su takve teme posećene - ipak ima smisla. Smile

Znam da se na tim temama koje ti smetaju vrte stalno isti članovi, ali otkako sam na forumu stalno su se ljudi menjali, ali "Trač" i "IBG" su uvek bili najposećeniji.
Znam i to da toga nema na drugim sajtovima, ali po nečemu se moramo razlikovati od mase drugih foruma. Svakako da nećemo to ukidati da bi bili slični ostalima.
Staro trgovačko pravilo kaže da se ne ubija guska koja nosi zlatna jaja.
Drugo trgovačko pravilo kaže da ono što odgovara jednoj mušteriji, neće odgovarati drugoj. Važi i obrnuto. Wink

Uostalom, skoro svake godine imamo izbore za Miss i Mistera. Toga skoro da nema na drugim forumima, a i ima dosta zainteresovanih. Spam? Nije (pošto se ništa ne reklamira). Flood? Nije. Kvalitet? Možda (zavisi od ukusa). Posećenost? Da. Organizacija? Dobra. Jedinstveno? Još kako!

Na kraju krajeva, potrebne su godine i godine da bi se utvrdilo šta "publika" traži da vidi po forumima. To je, ipak, skoro 10 godina iskustva. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2011 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

algeron je napisao/la sledeće:
coco_bill je napisao/la sledeće:


Takvi delovi foruma su namenjeni za zabavu i opuštanje. Wink
Neće svako diskutovati o bašti, kolima i gajenju rotkvica. Na takve topike ljudi dolaze da bi se zabavili, a uz malo mašte dobije se i - kvalitet. Na primer, u temi "Sa osobom iznad bih..." smo počeli sa farbanjem oluka u šerpa-plavo i završili sa gađanjem sa oklagijama. Eto, potrebno je samo malo mašte da bi tema postala zanimljiva. Wink (zato su to i najposećeniji delovi)



izraz "kvalitet postova" i farbanje oluka u šerpa-plavo i gađanje sa oklagijama nikada ne treba stojati zajedno u recenici jel nema smisla Smile

Uostalom postoje mnogo zanimljivije teme koje bi mogle biti otvorene(ako vec nisu) umjesto spam threadova:

tipa: Facebook Biseri,Smijesne slike,smjesni youtube snimci,smijesne istinite price itd itb

ja nisam odje da uredjujem i upravljam vec sam obican korisnik kao i mnogi ostali,samo smetaju mi ovakve stvari koje sam ovdje vidjeo i nigdje vise.Znam da moj post nedje odjedanput primjenit sve,ustvari ni ne nadam se da ce ista promjeniti samo mi je glupo da jedan podforum kao sto ~ Riznica tajni ~ ostane u sjenci podforuma ~ Igre bez granica ~.

Ako bi zeljeli da uporedjujemo ova dva podforuma mogli bi slobodno da kazemo razlika je kao nebo i zemlja,sto u kvaliteti gorepomenutih postova sto u obilju zanimljivijih tema.

Isto tako svjestan sam cinjenice da odje ljudi,bar vecina njih ne dolazi da bi diskutovali i prosipali pamet po forumu vec da bi skinuli pjesme sadrzali se mozda deset minuta i otisli.Svjestan sam i cinjenice da odje malo koga boli briga za filozofiju ili istoriju svijeta vec pisu na spam temama samo da bi najbijali sebi broj postova ne bi li stekli neki status na forumu.


Mozda je moja prica pogresna i nekima nema smisla ali zelio sam da moje cujete moje misljenje,pa ko zna mozda i promjenite nesto ... nadam se Smile


Kao prvo i prvo ti ako zelis neki kvalitet na forumu, niko tebi ne brani da otvoris lepo temicu i da se u njoj pise ..

Vecina foruma danasnjice se osniva na " spam " temama u kojima se ljudi druze, caskaju, i ispoljavaju misljenja u vezi bilo cega sto se desavalo u toku dana tako da ne vidim cemu poenta ukidanja takvih tema.

Uzmi lepo i otvori koju temu pa ako tema krene, krene .. ako ne krene .. nikom nista. Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
DJ_Jovix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Nov 2008
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2011 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zdravo, ja sam ovde vec neko vreme ali nista ne pisem posto vam je stranica extra brez losih komentarima...jedino sto imam predlog u Download sekcije da bi stavili velicinu pesme (mb)
pozz!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79  sledeća
Strana 77 od 79

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon