www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dee monk
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ne??/
Dee Monk..........samo zelim da znam.........dok tonem u mrak...........i dalje se pustaju po klubovima...........



_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad cula za nje Embarassed
 
lukawar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 39

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam čuo za takvu grupu
Šta oni sviraju kakvu vrstu glazbe, kad su oni svirali???
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NAravno da se secam,bili su jedna od boljih dens grupa tokom '90

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
vlada_227
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 170
Mesto: СРБИЈА

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako se ne bih secao. . . Samo zelim da znam. . . Kad god odem na neku zurku, ne moze da prodje a da bar 2-3 puta ne puste.
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni su odlični bili.
imam samo jednu pesmu...i krivo mi je zbog toga

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo "samo zelim da znam" znam! ta pesma se nikad nece zaboraviti!
 
Marko Denser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 15 Jun 2007
Poruke: 30
Mesto: Surcin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dee Monk (Sale i Alma) je grupa koja je snimila samo jedan album pod nazivom Samo Zelim Da Znam,inace ta pesma je himna densa.Takva pesma vise nikad nece biti napravljena.

_________________
Dens je,dens je uvek u fazonu,dens je uvek bio cool,na prekookeanskom brodu ili avionu,DENS JEA
 
astronaut_zr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Maj 2007
Poruke: 3
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ima neko mozda neke slike od njih??? Ja imam sve pesme od njih, i imam spot samo zelim da znam... Ako nekome treba neka mi se obrati na nex_pfc@yahoo.com... Ili preko msn-a kasasnenad@hotmail.com Cool Cool Cool

_________________
jurim dance 90`
 
erdega79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2007
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili su dobri i ispred svog vremena samo sto je ipak malo tog trzista barem u Srbiji tako da se jedva moze izdrazavati na takvoj muzici sto ujedno ih je isteralo iz posla ali nadam se da ce nekako u buducnosti neko slican stil praviti . I voleo bih dobiti taj njihov spot sto ima na YThttp://www.youtube.com/watch?v=abDOpawIAmk i druge pesma osim "Samo Zelim Da Znam"
 
DJRICHMEE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2011 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najjaca grupa i pesma ikada Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dee monk Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon