www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fotografija meseca ~jun~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  

Autor fotografije meseca ~jun~ je:
*Mayche*
20%
 20%  [ 7 ]
Marjan84
25%
 25%  [ 9 ]
pletextommy
2%
 2%  [ 1 ]
funkydejan
2%
 2%  [ 1 ]
axxxaaa
2%
 2%  [ 1 ]
slakoleonac
0%
 0%  [ 0 ]
nacha&boki
0%
 0%  [ 0 ]
radeni
5%
 5%  [ 2 ]
serijski-ubica
17%
 17%  [ 6 ]
Makro
5%
 5%  [ 2 ]
matejaignjatovic
5%
 5%  [ 2 ]
° Jaca °
11%
 11%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 35

Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2011 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro dobija moj glas. ^


_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
lonelyeagle2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 42
Mesto: juzna Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2011 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glas za radeni
 
radeni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2009
Poruke: 49

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2011 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° Cool
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2011 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wow ljudi slike su fantasticne i zaista mi je tesko da se odlucim. Rolling Eyes

...ali neka moj glas dobije Makro,njegova fotografija se izdvaja od ostalih,tematski. Mr. Green
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na osnovu Vaših glasova, autor fotografije meseca jun je Arrow *Mayche* Very Happy

ČestitamoOoOo Wink
 
Marjan84
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 511
Mesto: Izmedju pakla i raja "KingCity"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anchi22 jesil ti pusila neku travu ili ne vidis dobro? Kolko vidim vodim 2 glasa vise od Mayche! Ko je tebi dao pravo za moderiranje ovog sajta svaka cast! Inace slika od Mayce je Resize znaci da je doradjivana i tako je mutna i losa da blage veze nema sa slikom... Defitnitivno vise necu ucestvovati na ovom glupom forumu i ovom glupom prevarantskom takmicenju! Cool Bravo! Exclamation

_________________
"The brightest lights in the darkest nighT"
.:.MARJAN.:.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj se libiti da, pre napadanja i vređanja koleginice, baciš pogled na prvi post:

Citat:
Glasanje će biti organizovano po principu ankete, svaki glas u anketi mora da bude pokriven postom u ovoj temi, gde ćete napisati za koga ste glasali. Svaki nepokriveni glas se neće računati, i mislim da ne moram da podsećam članove da ne otvaraju duple naloge, jer će od sada sve biti proveravano.


Slobodno prebroj i sam i videćeš da Mayche ima 6 glasova a ti 4. Ako ti pravila takmičenja ne odgovaraju, niko te ne može i neće terati da na istom i učestvuješ.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marjan84 slobodno vise nemoj ucestvovati, ali ovo ti je javna opomena, jos jedno ovakvo vredjanje bilo koga iz uprave sajta i od mene ces dobiti ban, kako na ovaj tako i na svaki moguci sledeci tvoj nick Wink I da, ja joj prepustih da bude moderator, hvala na casti, znala sam da me postujes Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fala bogu da je jednom pobijedila slika za koju sam ja glasao... Rolling Eyes Razz
rek'o sam sebi... ako sad ne pobijedi ...necu vise glasati... Evil or Very Mad
a i sto jest jest... slika je najljepsa...mnogo detalja je uhvatila...
no i jacina slika je takodje dobra kao i marjanova... Wink i ne bih pogrijesio da sam za bilo koju od te dve glasao...no...iako sam nesretno zaljubljen u mayche.. Rolling Eyes
to me nijee sprecilo da glasam srcem...Laughing Laughing Laughing a srce nikad ne grijesi... Mr. Green i ljubav uvijek pobijedi... Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 5:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marjan84 je napisao/la sledeće:
anchi22 jesil ti pusila neku travu ili ne vidis dobro? Kolko vidim vodim 2 glasa vise od Mayche! Ko je tebi dao pravo za moderiranje ovog sajta svaka cast! Inace slika od Mayce je Resize znaci da je doradjivana i tako je mutna i losa da blage veze nema sa slikom... Defitnitivno vise necu ucestvovati na ovom glupom forumu i ovom glupom prevarantskom takmicenju! Cool Bravo! Exclamation

Kao stari clan koji je ucestvovao na istom takmicenju bezbroj puta do sada bi trebao da zna pravila bolje nego iko.. ne znam sad ko se ovde napushio trave i ko je obnevideo.. Wink ali znam da pravila su tu da bi se postovala a ona vaze podjednako i za mene i za tebe i za sve.

Nemam obicaj da vredjam i da se obazirem na ovakve gluposti a kamoli napadam bez dobre podloge, pa cu se i ovaj put sudrzati... ali te javno opominjem i kazem na lep nacin da malo pripazis na svoj recnik, jer sigurno ovo i slicno ovim drugi put necu tolerisati… Wink
Ovo je samo razonoda i stvar dobre volje, ne delimo cak ni bombone… Crying or Very sad suvisno bi bilo da ti kazem da proucis pravila jer kako rece neces vise ucestvovati na ovom prevarantskom takmicenju pa eto nece trebati. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Fotografija meseca ~jun~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon