www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fenomen go-go igracica
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako ima svoje razloge. ako bih ikoga osudjivala, osudila bih onoga ko placa...


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ko placa sta?
mislis onog sto placa za sex kod nekih dama,ili menadzera kluba sto placa te devojke da djuskaju ili???
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 02, 2008 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
svako ima svoje razloge. ako bih ikoga osudjivala, osudila bih onoga ko placa...


Zasto onog ko placa? Mislim, ako nema prisile (shto je u pocetku veoma chest slucaj - prisila se pojavi kad se devojka predomisli pa hoce da prestane da radi taj posao) on je samo chovek kome je potrebna takva radnica?

On je ne placa ni za shta protivzakonito ... a to shto je ona pristala jer je htela novac - pa najbolje da joj neko drugi kriw.
 
Plavušica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 71
Mesto: Beograd-Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se to svede na isto.....Svaka devojka moze da nadje normalniji posao od vrtenja polu golog tele iznad tudjih glava....

_________________
One uvek su u modi, o njima cuces sve,
Viceve najgore, cak i da su sponzoruse,
ti volis plavuse, svi vole plavushe
Jer najbolje su plavushe !
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 27, 2008 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Naravno da moze Laughing
ali nekim devojcicama je to stvar "prestiza" Mr. Green
 
Lady Death
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Okt 2008
Poruke: 41
Mesto: Death Valley

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 27, 2008 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mislim nisto ruzno o nima.... Arrow Arrow Arrow

_________________
A warrior was so proud of the woman by his side,
his faithfull heart wouldn’t take other bride.
Strong & proud is love,
you my first & last,
I the last & forever Lady Death…
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 29, 2008 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja te djevojke ne smatram moralnim osobama,nisu to zene koj nemaju kako da prehrane svoju djecu pa moraju to da rade,to su najcesce djevojke koje uzivaju u tome i pate od toga da budu u sredistu pozornosti,to su djevojke koje nemaju sta drugo za ponuditi osim svoga tijela nazalost

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Go go go bitch Mr. Green

Ono što bih rekla, za ovu temu jest to da sam imala frendicu koja je bila Go go plesačica. Po danu bi bila normalna, obična djevojka, na noć se pretvarala u striptizetu. Moje mišljenje jest da je to neki polustriptiz jer se obično te Go Go ne svlače do kraja ( neko napisao da jeste, pa možda neke i jesu, al ne toliko koliko striptizete), dok se striptizete itekako svlače i daju svašta.

Ono šta bi mi ona pričala što se dešava navelo me je na razmišljanje da je upitam što se onda bavi time. Naime, pričala mi je kako nakon svake odrađene smjene (plesa), ukoliko se ne želi skinuti do kraja ili ne želi skinuti npr grudnjak, oduzima joj se 20% od novca koji treba dobiti.
Ukoliko se skine cijela dobiva jos 50% više novca, a ukoliko skine samo grudnjak dobiva 5% više novca.
Meni je to apsurdno, štoviše čak žalosno. Što da grudnjak dirigira koliko ću novca dobiti? Tako da .. meni je to isto što i striptizete. Plešu, razgolićene, namazane pustim uljima, izvijaju se ko neke zmijurine, skidaju se, ovo ono... Za što? Da bi im neki "menadžer" oduzeo 20% ako ne skinu grudnjak..

Nisam više toliko dobra s tom frendicom, ne znam nekako smo izgubile kontakt. Vjerovatno jer su je previše boljele moje riječi.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne podrzavam ih.
One uvek sloze neku satro tuznu pricu o teskom odrastanju i losoj finansiskoj situaciji,traumama iz detinjstva,bolesnim roditeljima,decku manijaku...
Uredu,ako nisu imale para za fakultet,zasto nisu otisle da rade neki posao koji su mogle lako da nauce,npr. cistacica,pekar,ne znam,nesto sto ne iziskuje skolovanje?
Zasto?
Zato sto su gospodjice zelele da budu u centru paznje,a joj,jadne,zivot ih je naterao da, jer je bilo jako tesko,vec u 15-oj godini spavaju sa nekim mnogo starijim.
Slatko me zasmejava sve ovo.
Da su iole moralne i samosvesne,uzele bi svoj zivot u svoje ruke,a ne da dopustaju da jedu hleb od tudjeg seksualnog nagona.
I naravno,posle ih je sramota sto su prostitutke ili igracice,ma daj...
ne mogu da smislim te price.
Da nemam hleba da jedem i krov nad glavom,radije bih umrla nego sto bih dopustila da stotine musakraca gledaju moje znojavo i vruce telo...fuj,fuj,fuj.
Ne podrzavam ih nikako,mogle su na bilo koji nacin da se izvuku iz nevolje,ali ovim,NE,ako su izabrale tu "profesiju" znaci da su jos negde davno bile kvarne,moralna,pametna i sposobna zena,nikada se ne odlucuje na ovakav korak.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Snezana84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 3
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 28, 2009 5:40 pm    Naslov poruke: Re: Fenomen go-go igracica Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
hej drugari,
pa svakako da ove cice srecemo po gradu po klubovima, namazane uljima, koje skakucu u ritmu muzike za ples i razgaljuju masu. Hajde sada recite vi meni kako gledate na sve to? U koji kos stavljate te devojke? Da li ih poistovecujete sa striptizetama ili je to ipak blazi oblik exponiranja?
hhahahah igracice ma daj to su obicne kur....tine one sto za neku sicu drndaju celu noc po klubovima umeto kao njihove koleginice odu i odrade posao uzmu ok kintu Razz sve u svemu jeftin nacin prostitucije i srozavanje zena generalno Sad

_________________
bbbbbbbbbbbbbbbbb
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje mišljenje o takvim devojkama je suviše ''balkansko'' ili kako bi neki rekli staromodno. Jeste da je lepo videti lepo telo i kratke suknjice ali dragi ljudi... to lepo telo bi moglo da obuce nesto prikladnije pa da se bavi nekim poslom sa vise morala.(da ih ne osudjujem previse jer svako ima pravo na svoj izbor) ali je bilo lakše skinuti majcu i pokazati grudi nego negde raditi ili mozda uciti.
smatram da je to posledica lošeg vaspitanja.

i jeste,postoji razlika izmedju go-go,striptizete i k*rve.
nijanse su u pitanju...
ali sve one ne znaju broj muškaraca sa kojima su spavale

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Fenomen go-go igracica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon