www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Homosexualni parovi i usvajanje djece
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

Treba li homosexualnim parovima dozvoliti usvajanje djece?
DA, i oni su ljudi, i oni imaju pravo voljeti djecu i brinuti o njima
11%
 11%  [ 17 ]
DA, ali ih prvo treba provjeriti
4%
 4%  [ 6 ]
DA, iz nekog treceg razloga
0%
 0%  [ 1 ]
NE, jer oni su bolesni pa ce i ta djeca biti kao i oni
31%
 31%  [ 46 ]
NE, jer to nije prirodno
38%
 38%  [ 57 ]
NE, iz nekog treceg razloga
11%
 11%  [ 17 ]
Ne znam ili nemam misljenje o tome
2%
 2%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 147

Autor Poruka
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2011 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma znam...ja to sve...ljudi koji su normalni...zdravi...ugledni u drustvu, imucni...bez mrlje u svom zivotu... cekaju na usvajanje djeteta po pet i vise godina....
a da neko pametan dozvoli nekim ljudima koje medicina smatra nepodobnim za darivanje organa ili krvi...da usvajaju djecu... Rolling Eyes
samo eto...mlatimo bezveze....iako svi znamo pogotovo na nasim prostorima....
sta bi se desilo sa takvom jadnom djecom...
i jos mi dodju tu neki...balavci...sole pamet..ko da ne vide gdje zive...
ljudi su zapalili beograd zbog jbn parade...sta mislis sta bi se desilo da nekom samo padne napamet takvo sr*** od zakona da usvoji...
svi znamo da su kod homoseksualaca vece sanse za oboljevanjem od raznih polnih bolescuga...ja prvi nebi dozvoli da moje dijete dolazi u kontakt sa djetetom usvojenim od gej para...sta ja znam...sta moze da mu prica ili nedaj boze prenese....
znam da je kont...pun predrasuda...i cudan...pogotovo za nekog kao ja sto sam... Mr. Green
ali u cudnom vremenu i na cudnom mjestu zivim....i cudnih stvari sam mnogo dozivio...
tako da mi ovakvo bolesno sr** uopste ne treba u mom okruzenju...
i svim silama cu se boriti da to nikada ne zazivi na ovim prostorima...pa i ako treba...
i stvarima kojim su me pola zivota ucili da se borim...
zbog tog popustanja svakom bolesniku sve se ovo i desava sto se desava...



_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Unrestrained
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Dec 2010
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2011 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobak, i ti i tvoja generacija ste imali priliku da uradite nesto i od ovog mesta napravite mesto normalno za zivot.
Niste uspeli.
Balkan nije nista bolji nego pre, naprotiv, zaostao je.
Tako da...
Pre nego sto nekoga nazoves balavcem, prvo pogledaj svoje rezultate i rezultate svoje generacije.
Mada, opet, omladina dolazi, vi starkelje polako idete u zaborav.
Za bolje i niste.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2011 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobak_BL i Unrestrained, ovo vam je javna opomena da se smirite, ili se drzite teme (i kulturno izrazavajte) ili nastavite pricu na pp ili msn,fb, mail-u... Nekoliko vasih upisa je vec obrisano jer niko od nas nije duzan ovde gledati vase licne prepirke, niti ce vam to biti dozvoljeno.

Ajmo sada dalje...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 30, 2011 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He he he

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 31, 2011 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.. and that, my kids, is called fail deduction.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu više da poverujem u ovo što čitam. Razumem da ima različitih mišljenja na ovu temu. Hoće li mi neko objasniti po čemu bi oni trebali da usvajaju decu kada su poremećeni? Po čemu su oni ''zdrava'' sredina za odgajanje dece? Ne pozivam se na Boga i slično, samo realno razmišljam zdravim razumom. Rolling Eyes
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U životu se uvek trudiim da na sve gledam objektivno i što bi se reklo ''iz više ugla''.
Jeste, i oni su ljudi. I Hitler je bio čovek, i svi njegovi generali su bili ljudi... a i sve one njihove žrtve su takodje bili ljudi... I sad bismo trebali sve to da opravdavamo?
Ne poredjujem pedere sa Hitlerom,ali gde nam je zdrav razum??
Dokle god me bude služio ovaj razum ću ostati pri ovom stavu. Ti su ljudi poremećeni zbog nedostatka ljubavi i pažnje svojih roditelja. Decu im nikako ne treba poveravati jer postoji ogromna mogućnost da će i ta deca biti to isto.
Zar ćemo kroz par godina o pedofilima pričati na isti način kao danas o pe*erima???

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SASHKO88 je napisao/la sledeće:

Zar ćemo kroz par godina o pedofilima pričati na isti način kao danas o pe*erima???


Pedofilija je s pravom protuzakonita, a ovo nije. Prema tome - "mjesas jabuke i kruske".

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2011 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo dobro znam razlike,ne brini zbog mene. A pederi nisu sa pravom protivzakoniti???
Po mom misljenju su i jedni i drugi stetni za budući naraštaj. A u kom smislu,ćeš videti za 10-ak godina Wink

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove


Poslednja prepravka: SASHKO88 datum Sub Jul 02, 2011 7:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2011 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Homoseksualaca je bilo puno i u staroj Grckoj pa opet covjecanstvo nije propalo. Sto je protiv zakona, protiv je i treba kazneno goniti. Ono sto nije - nije protiv zakona. I to je to.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2011 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Homoseksualaca je bilo puno i u staroj Grckoj pa opet covjecanstvo nije propalo. Sto je protiv zakona, protiv je i treba kazneno goniti. Ono sto nije - nije protiv zakona. I to je to.


Bilo je i pedofilije u stara vremena pa ni to nije bilo kažnjavano. Je l' se malo puta dešavalo u mnogim zemljama Sredozemlja, a pogotovo kod Arapa da ljudi udaju svoje ćerke stare nekoliko godina za mnogo starije muškarce? Pa kralj Milutn se oženio sa 44 godine Simonidom koja je tada imala jedva 5 godina. Pa Muhamedova četvrta žena je imala jedva, čini mi se, 12-13 godina kad se udala za njega. Je l' neko od tih ljudi bio kažnjavan zbog toga. Nije. Meni koliko je homoseksualnost normalna, toliko su i pedofilija i sodomija, dakle, ništa od toga mi nije normalno i za mene je sve to potpuno neprihvaltljivo.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2011 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Homoseksualaca je bilo puno i u staroj Grckoj pa opet covjecanstvo nije propalo. Sto je protiv zakona, protiv je i treba kazneno goniti. Ono sto nije - nije protiv zakona. I to je to.


Ako ih je bilo u Staroj Grčkoj,ne znači da je to normalno. To što neke stvari postoje od davninaa,nikako ne znači da su zbog toga normalne i prihvatljive.
Pedere smatram jednako poremećenim ličnostima,kao i pedofile i tranvestite. Sve su to psihići vredni sažaljenja.

Jedino što meni smeta je sve veća propaganda takvih ljudi u medijima i prikazivanje istih kao primer IDOLA. Sramota za današnje generacije ''normalnih'' ljudi, i odlučujući korak napred sa ivice litice, za naše potomke

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Homosexualni parovi i usvajanje djece Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  sledeća
Strana 31 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon