www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Starenje
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:

Plasite li se vi starenja? Kako gledate na taj zivotni proces? Imate li neki recept kako da covek ostane sto duze mlada?


Pa ko se ne plaši starosti...?
Plašim se ali se ne opterećujem s tim...
Recept ? Živi život i pusti druge da ga žive...



_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
*Sugar Lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 17 Nov 2009
Poruke: 25
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 28, 2009 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jooj ja se jakoo plašim starosti. Ma ne želim se ni zamišljat kako ću jednog dana izgledat, puna bora, sjeda, pogrbljena, da jedva hodam, da me sve živo boli, da nedaj Bože budem nepokretna...ma joooj...biž biž biž

_________________
Dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš!
Dobro je kad u životu nekoga voliš i netko te voli!
Dobro je kad u životu nekoga slutiš i netko te sluti, ali je
najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš! Very Happy
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 28, 2009 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj boze da ostarim. Ne, ne plasim se starosti. Kada bi mogli pitati mlade ljude kojih na zalost nema i koji su sa ovog svijeta i otisli tako mladi, sta mislite sta bi nam rekli?
zivite ljudi i u starosti. Iskrenoscu i dobrotom srca i duse,vedrinom duha i lijepom rjecju ucinicete da vam starost donese mirne i spokojne dane, pre odlaska.
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 26, 2011 9:28 pm    Naslov poruke: Re: Starenje Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:

Plasite li se vi starenja? Kako gledate na taj zivotni proces? Imate li neki recept kako da covek ostane sto duze mlad?




Ne plašim se. To je sasvim normalan životni proces koji čovek ne može izbeći. Svaki životni period čovek treba da prihvati i da ga ne odbacuje i ne žali za mladosti, neka je tamo gde jeste...
Ne čine nas bore lošim čovekom, nas čina nas naša duša onim što mi ustvari jesmo. Telo mora da stari i da jednom i ono ode tamo gde pripada, a isto tako i duša. Takvi smo stvoreni, bolje za nas da se pomirimo sa tim, ne osudjujući sebe kroz naše bore..
Trudite se da učinite sebe bićem dostižnim onoga što nam se nudi kad sve ovo jednom prođe ....
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 26, 2011 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se plasim...starosti...sve me neka jeza uhvati... samo kad pomislim...Rolling Eyes
na neke sezdesete godine... Rolling Eyes i to je jedino cega se plasim... Razz

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2011 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto si i sam napisao, to je deo nasega zivota.

Ne opterecujem se time niti se plasim starenja, dok god sam u dusi mlad.

Kad dusa pocne da stari onda ce da dodje do problema. Onda sve moze otici u lepu....

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2011 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rodila sam se da bih ostarila. Nisam se rodila da bih bila mlad leš. Želim ostariti, a samm tim neminovno i umrijeti. Sve to ide jedno sa drugim i ne znam ko je umakao smrti, a prije toga se rodio. Ništa gore je ne ostarjeti, nego umrijeti mlad i ne doživjeti ono što nosi starost. Ne plašim se starenja, zašto bih? Ima do toga još, ne treba razbijati glavu o tome šta nas u njoj čeka, treba živjeti svakim dahom i zadržati mlad duh, on neće ostarjeti sa tijelom. I tako će biti lakše i ostarjeti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam ništo protiv toga da dočekam starost pored voljene osobe, zdrava, i da šetam sa mužem unuke... Ništa lepše... Wink
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2011 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing
Bas divno..
Ne mozes se uspraviti - ledja te bole...
Ne mozes se sagnuti - koljena te bole...
Ne smijes da jedes ovo ..
Ne smijes da jedes ono...
Divota - nema sta... Rolling Eyes jedva cekam kad cu ostariti... New Evil

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
znljubica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 19 Apr 2011
Poruke: 18
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam već na pragu starosti (56 godina) i nikada nisam bila mirnija i spokojnija. Ovo je vreme kad više ništa ne moram. Deca odrasla, dobri ispali, nezavisni.
Svako doba ima svoj smisao, samo ga treba pronaći.
što se izgleda tiče, sasvim sam obična, od izgleda mi nikad ništa nije zavisilo, pa me ne hvata panika od bora i sličnih stvari.
Uostalom svaku svoju boru sam ja pošteno zaradila.

_________________
Sutra će sve biti bolje!
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2011 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da je to sasvim normalno kad ostaris...
ali ja se ne osjecam bas dobro ...kad sebe probam zamisliti u tim nekim godinama... Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing
mislim da je u svakom slucaju mnogo bolje biti mlad... Razz a bolje je biti i pijan nego star...
davno je to losa rekao... Wink zato cu ja biti stalno pijan..i onda necu ni znati dsa sam ostario.... Wink Mr. Green Laughing Laughing Laughing a i ako budem to saznao bolice me uvo....za to Evil or Very Mad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Starenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon